Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

se pot si 1000 in 0,3 secunde doar tre sa ai multe sate,mult noroc si multa rabdare !!!
 

DeletedUser

A intrat o parasuta cu limuzina in el cand se deplasa pe trotuar .Domne, nu mai esti in siguranta nici macar acasa. La mine la tara ,intro curba foarte periculoasa avea casa un lautar . Exact in camera de la drum tinea asta sculele. Camera respectiva dadea direct in strada. Si toti care se-ntorceau din discoteca uitau de curba aia si se duceau direct in zid ca blegii .Bine, si putin alcolizati ca doar veneau din discoteca nu de la Sala Martorilor lu' Yehova. Cand mergeam duminica dimineata pe stadion, treceam pe langa casa astuia si vedeam ca cineva a incercat sa-i demoleze zidul si fereastra .Faceam glume macabre: oare cum ar fi ca intro noapte sa se trezeasca tiganul cu soferul direct in fata clapelor? :D
PieS: Acum ,lautarul si-a ridicat vila si si-a tras un ditamai gardul. Nu mai are nimeni sansa sa intre in camera cu scule ca vila este in partea cealalta a curtii .Sta si el linistit ca nu-i umbla nimeni la orga ...hahaha
 

DeletedUser

Va convine ca Bute a fost capacit de englez?Eu am suferit enorm ,ca un nationalist ce sunt .
 

DeletedUser

Citeam azi un articol dintrun ziar de saptamana trecuta . In articolul ala , antrenorul care la descoperit pe Bute spunea ca este posibil ca sponsorii sa-si doreasca ca Bute sa piarda meciul de acasa de la englez pt ca sa-l castige pe cel de la Chicago . Daca ar fi castigat Bute acasa la englez, s-ar fi pierdut interesul pt meciul de la Chicago. Tare am senzatia ca Bute nu a fost indeajuns de patriot si a facut jocul sponsorilor .
 

DeletedUser36141

Am fost la meci la Bute ,pot spune ca a fost cel mai urat din toata gala ,excluzand meciurile de amatori din introducere .. parerea mea e ca meciul a fost aranjat ,Bute a jucat mai rau ca in debutul carierei lui,bine macar ca dupa meci pub-urile au fost foarte primitoare ,nu mai zic de femeile de acolo :D ,macar a meritat investitia ,chiar daca spre dimineata ,eram peste 100 de romani intinsi pe bancile din gara de la Nottingham asteptand trenul spre Londra(bine ca era cald afara) :p
 

DeletedUser

Citeam azi un articol dintrun ziar de saptamana trecuta . In articolul ala , antrenorul care la descoperit pe Bute spunea ca este posibil ca sponsorii sa-si doreasca ca Bute sa piarda meciul de acasa de la englez pt ca sa-l castige pe cel de la Chicago . Daca ar fi castigat Bute acasa la englez, s-ar fi pierdut interesul pt meciul de la Chicago. Tare am senzatia ca Bute nu a fost indeajuns de patriot si a facut jocul sponsorilor .

Gicutule, de cand esti interesat de box?:eek:
Tie parca iti placea baletul, dansurile de societate si muzica culta :D
 
Sus