Discutii libere L29 (Spam)

DeletedUser

Ca tot suntem amandoi aici,Pynky. Ai urmarit seriile Star Trek?
Daca da sigur stii de nava Enterprise.
 

DeletedUser

Pynky, acum sa discutam de tehnologie.Cam in cat timp crezi ca nava Enterprise din Star Trek va deveni realitate?
 

DeletedUser

Peste 50 de ani :)))) insa daca ai intreba din prisma tehnologiei din Romania as spune niciodata :D
 

DeletedUser

Oare e posibil cu progresul stiintei ca un om sa traiasca 1000 de ani? Ti-ar place Pynky, sa traiesti 1000 de ani?
Nu vi se pare ca viata actuala de 70- 80 de ani e prea scurta, voi ce ziceti? Salut Ion Elegantul.
 

DeletedUser

Salut Smilix, esti de acord ca viata actuala e scurta, trebuia sa traim macar 250 de ani!!?
 

DeletedUser

Iarasi ti-ai pus intrebari existentiale inainte sa mergi la culcare , intrebari care ti-au chinuit somnul si te-ai trezit cu urme de pliuri pe obraz dimineata? :))))))))))))
 

DeletedUser

Inferiori? Bartai mustata pe tine si tu acum esti superior sau suprem?Vin cu masina de tuns iarba de la Baumax si ai luat stoaca de cap.
 

DeletedUser

Inferiori? Bartai mustata pe tine si tu acum esti superior sau suprem?Vin cu masina de tuns iarba de la Baumax si ai luat stoaca de cap.

Pe tine te trimit la G.A.Z. Nu esti bun de lagar ca esti prea gras si nu stii sa dai raspunsuri academice .Cel putin nu asa ca insusi Fuhrerul tau,adica eu .
 

DeletedUser

G.A.Z.? vezi ca nu se mai pun puncte e GAZ. Asta sa o tii minte.:) Si ce visezi tu ma? Fuhrerul? Oioi ce tare imi place de voi , de astia care va autoproclamati . Si unde iti este armata tinere ?
 

DeletedUser

Wikipedia la putere? :D De unde l-am luat? Pai imi place foarte mult istoria si sunt si de profil , am sa o urmez in viata . Pai eu am ales acest nume ca sa fiu in ton cu triburie , nu asa se cheama jocul ? E ca si cum ai juca grepolis stii jocul nu ? Grecia antica , chestii , trestii ( e ca si cum pe acel joc ai avea numele nu stiu Traian Basescu si te-ai autoproclama mare zeu , mare conducator , mai mare ca Pericle).
 

DeletedUser

Vedeti, hanibal nu mai are cuvinte, asa de tare la impresionat raspunsul meu academic!!
Wikipedia la putere? :D De unde l-am luat? Pai imi place foarte mult istoria si sunt si de profil , am sa o urmez in viata . Pai eu am ales acest nume ca sa fiu in ton cu triburie , nu asa se cheama jocul ? E ca si cum ai juca grepolis stii jocul nu ? Grecia antica , chestii , trestii ( e ca si cum pe acel joc ai avea numele nu stiu Traian Basescu si te-ai autoproclama mare zeu , mare conducator , mai mare ca Pericle).

Pt ca tot ai adus vorba de Traian Basescu,eu o sa-mi depun candidatura la functia de presedinte al Romaniei la alegerile prezidentiale din anul 2019.Ma bazez pe votul tau? Alegi pt viitorul patriei,alegi pe Fuhrerul Gicu .
Ia spune-mi Hanibal,nu ti-ar place sa avem un presedinte cum a fost Hitler?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer am citit cateva carti si parca le mai am prin biblioteca daca nu le-am dat altcuiva ceva cu societatile secrete sau gen in fine cel mai mult din toata istoria mi.a placut al doiea razboi mondial.Chiar am fost fascinat si ma uitam ba la televizor , ba pe net la mai toate despre Hitler.Nu stiu blond sunt ochi albastrii am , daca traiesc o sa te votez.:))
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (4 members and 1 guests)
Frizeru din Peru*, d3d331, Haniballw0w, spam?

Pt ca suntem aici cu totii,am sa va adresez o intreabare care va va lasa fara grai:
Cw vreti sa pun pe tricolor din 2019?Secera si ciocanul sau svastica?


Gicule ai votul meu, poti sa pui o gaura neagra ca oricum suntem pe duca :D
 

DeletedUser

Pune si tu o cruce intoarsa.:)))

Un alt idol al meu este Kim Ir-sen. Tu ce idoli mai ai hanibal?
Gicule ai votul meu, poti sa pui o gaura neagra ca oricum suntem pe duca :D

Jax,daca voi iesi presedinte promit sa legalizez prostitutia,sa iasa si Frankfurt in legalitate, iar pt tine voi legaliza manastirile ,am auzit ca iti plac maicutele

Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (3 members and 1 guests)
Frizeru din Peru*, Haniballw0w, spam?

Spam? pt ca tot esti aici cu noi ,nu vrei sa participi la discutii academice ? Cum ar arata Romania daca Dan Diaconescu ar ajunge presedinte?Ajunge Ceausescu2 ala a fost cizmar, asta otevist.Aia alta parere?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus