Discutii libere L32 !

DeletedUser

O sa veniti voi la manastire intru iertarea pacatelor. Va mai iarta Sulea Spataru din pacate . Lasa mah ca raman eu singur la manastire :D
Treaba voastra dar la manastire e rai. Curge lapte si miere . Ingerii canta la lira cand l-i se scoala .Ce sa va mai zic?!!! Sa va bagati unghia in gat cand o sa vedeti asta . Uite ce- v-ar fi aseptat !!!hahahahaha .Puteati oricand da disable la trib. Demolati manastirea mah pacatosilor!! In fata Domnului ,toti suntem egali ....hihihihihi .
Cine va mai ofera mah asa conditii de trai?!!!V-ati dus toti la pagani( astia din ultras sunt pagani rau ) :D. O sa innobileze astia la voi ca la masini straine. Fiat, Bugatti :D

2lac97b.jpg
 

DeletedUser9858

:D doar aia din poza au vrut la tine la manastire???:D:D insemna ca nai conditi calumea
 

DeletedUser9858

Sau e o camaruta mica fara caldura unde sau bagat toti 8, si acu vor sa se mai inghesuie ca sa nu moara de frig:D
Ne pare rau frizerule la noi astia mai pagani asa avem conditii de 8 stele:cool:
 

DeletedUser

Un singur lucru nu am inteles eu!!! De ce mama dreacu mai imi dati mesaje sa ma intrebati daca mai am locuri la manastire?!!! De azi inainte am doar locuri la cimitir . Care mai solicita ,primeste un cavou moka ....hahahaha
Manastirea este inchisa pt renovare :D
 

DeletedUser39475

Il caut acum pe Sfantu Duh si intru in manastire. Supara-ma! :))
 

DeletedUser9858

Iar vorbeste singur de la frig:eek:, hai ca iti trimitem si tie niste lemne acolo sa nu ingheti chiar de tot , ca deja ai halucinatii ca iti da lumea mesaje:D
 

DeletedUser

Preafericitule, cum faci de vor toti in manastirea ta de taici :)))))))))))
 

DeletedUser

ahahahahaaa Gicule ti-ai tras manastire si dintr-o data ai devenit pios? :D
Ma doare sufletul pentru tine :))))))))))))))
Baga bre mesajele sa vedem si noi :D
 

DeletedUser

Nu violam intimitatile oamenilor :D
Oile ratacite sa duc dupa pastori iscusiti :D Eu raman sa pastoresc Turma Dracilor ....hahahaha
Si cred ca e mai rezonabil Turma Dracilor decat Shaolini de Romania ....hihihihi
 

quz0r

member
Scor reacție
144
apropos de popi, manastiri si frizeri :))

care e asemanarea dintre un popă si un peşte?
-amandoi iti spun să mergi cu domnul...
 
Sus