Discutii libere L33 !

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 33' creată de rakanishu, 8. Apr 2013.

Distribuie această pagină

1. nu stiu de`astea=))

2. jucam razboi , gumo ?

3. renunta sau te casapesc

renunta sau te casapesc member

Nimeni nu se joaca cu guma fara permisiunea mea:))

4. numai avem gume de vanzare

5. PUSKI-ILIE

PUSKI-ILIE member

Dau eu gume turbo...prețurile le găsiți la maram.. :D

6. eu nu joc pe lumea asta

7. ai auzit cu cine trebuie sa vorbesti ca sa obtii aprobarea pentru a juca razboi :D

8. Tin sa fac un anunt , daca tot vreti sa-l dati jos pe D4alicios ma autopropun eu ceva conducator pe acolo , fara nici o falsa modestie sunt al naibii de bun :D si promit solemn sa nu iau asa multe interne .

Sper sa tratati cu seriozitate anuntul meu si sa nu ma luati la misto ca imi dau demisia de pe acum .

9. Se primesc si voturi de la cine nu e in H-33? Ai sprijinul meu daca cand ajungi un conducator ma pui si pe mine un vice-conducator acolo :)))

10. Ce s-a întâmplat d4?:))

Ţi se potriveşte asta??

11. Dacă scopul tău în joc este să ajungi prin înnobilări interne pe locul 1... mergi înapoi la grădiniţă unde toată lumea câştigă, eşti o pierdere (de vreme) pentru tribul tău.

Te-ai plictisit de lumea asta nu??? Acum o dai pe aia ca lumea e prea rea şi nu-i de tine:))

ti-am zis eu minunile nu tin mai mult de 3 zile =))

Parte 1:
    Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c
    Parte 2:
    Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
    Tabăra 2: 30
    Diferență: 26

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,608
    Tabăra 2: 241,300
    Diferență: 215,692

S-a gasit cineva care sa va aduca cu picioarele pe pamant zeiilor?:))

Felicitari furtunoase;)) familiei EFU

Parte 1:
    Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c
    Parte 2:
    Triburi: window, win

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
    Tabăra 2: 15
    Diferență: 11

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,713
    Tabăra 2: 133,990
    Diferență: 101,277

Sa ne laudam si noi:D

L-ati mai pus si puski sa dea circulara in window ca sa aflati diplomatia cu efu :)) urat;))

Nu prea mai ai ce sa innobilezi?(nasol) cumpara 2-3 conturi sa nu pierzi locu 1...cum era pe la voi pe la profil Nicolae guta - locu 1=)) wtf.

Ultima editare de un moderator: 22. Sep 2013
  11. locu 1 numai 1 sunt mereu pe locu 1 , nu dau un pas inapoi si nu cad pe locu' 2 , sloganu' tribului

12. Oameni rai astia din EFU, oameni rai :(

13. Hai nu va impaunati atat cu ce a facut EFU , satele lui D4alicios sunt cedate , nu cucerite , renunta omu' la cont si ma pune conducator pe mine .

legendarboy , esti numit oficial asistentul meu personal responsabil cu internele , putintica rabdare ca le e greu oamenilor sa renunte la lumea asta , noroc ca se deschide maine 36 si se duc sa o cucereasca pe aia .

14. da da:)) pai la asta e cel mai bun:)
    haide ca va spun eu cum a fost sau cum este treaba cu D4.

A auzit ca vine furtuna;)) si a zis "macar sa mai apuc sa innobilez un cont, dar care"
    ideea este ca a venit furtuna el avand 200 de nobili daca nu chiar 300 n-a mai apucat sa cumpere nici un cont, asa ca probabil a renuntat, zicand ca nu are destule sate incat sa ne arate noua cat de expert este el pe joc:), insa se vede clar ca e amator:)) da mare amator;)). Asa ca il asteapta gradinita... acolo poate castiga bombonele.

Problema este ca lumea 33 nu este lumea 22 pe care a reusit sa o castige dupa ce innobilat intern cat a putut, cam 96% la suta din cont.

Va pupa Hubba Bubba.

Ultima editare de un moderator: 22. Sep 2013
  15. gogudelamin

gogudelamin member

ce rea esti. :)) lasati copilul sa se bucure de 'succesurile' lui pe triburi

16. mersi frumos:d
    s-a bucurat destul de mult pentru succesurile lui de lumea 22 cred ca este de ajuns:))
    din partea mea are un NU. nu poate merge mai departe pe lumea asta. consider ca este veriga slaba din lantul slabiciunilor si trebuie sa parasesca acesta lume.

17. krius

krius member

E cam mare diferenta
    dar e doar inceputul razboiului
    fiind primele 2 triburi de pe l33 cred ca ar merita un topic separat razboiul dintre cele 2 familii (efu si H)
    Cu respect

18. daca se face imi mut postarile acolo:))
    ar fi pacat de ele sa ramana aici:D

19. Nu a mai fost atata activitate pe forum de la deschiderea lumii :))