Discutii libere L35.

DeletedUser43971

Nu am nevoie sa caut pe Google. Mie mi-a sunat cam sarcastic si de aceea am si raspuns asa. Asta-i doar un trib intr-un joculet :), ca daca ne adunam cu adevarat numai masoni in el atunci nu mai avea rost sa mai discutam despre castigatori.

Revenind totusi mai pe subiect, ma mir ca astia nu se unesc sa ne declare ceva
Vezi atașament 1447

In alta ordine de idei... ce ziceti de tribul: (-_-) ?

De obicei si frica e la baza unor decizii care nu se iau :)
 

DeletedUser41528

MAJESTATE
Garda de onoare constituita in cinstea recordului dumneavoastra va prezinta onorul!
north-korean-female-soldiers.jpg

cum se bate acum pasul de defilare... bine ca nu mai e armata obligatorie...:D
 

DeletedUser39475

Or fi majorete si aia e costumatia lor. :D
O fi el sincron in armata, dar nici chiar asa. :))
 

DeletedUser44410

ce ma amuza genu de jucatori: chestia misto e ca au nivel atat de low intelectual:

abyel97 aug 31,2013 18:49
Nu ma mai ataca ma javra. Intru pe contul celalalt si ferma te fac. Pun tot tribu pe tine. Sa mai vad un atac, atat iti zic. Bafta !
 

DeletedUser41528

comparatie total gresita.....

aia a venit in tara pt 2-3 zile din cauze obiective, nu pt (V)irinel... chinezu i-a angajat si garzi (dus-intors si cred ca avea si negri in staff), ... etc
 
Scor reacție
209
INQ in fiecare saptamana se reorganizau :)).

Rede, ai ajuns ferma cu tot cu flama aia a ta :eek:. Hai mai bine pe 34. Te bag co-player la un prieten care nu poate intra decat seara :).
 

DeletedUser26181

INQ in fiecare saptamana se reorganizau :)).

Rede, ai ajuns ferma cu tot cu flama aia a ta :eek:. Hai mai bine pe 34. Te bag co-player la un prieten care nu poate intra decat seara :).
Din cate stiu nu-i placea pozitia pe harta si a intrat acum circa 3 zile cu contul "redempti0n.".:)
 

DeletedUser26528

Se vede ca nu sti !

Pustiu , smecher si increzator pe sine .. mi-a raspuns in aere cand i-am cerut sa se prezinte atat el cat si satul ce-l detinea. El se lauda pe extern ca are ferme atat inafara cat si-n interiorul tribului.
Nicio problema , a zburat imediat . (aaa..si a mai luat si ban ca-i jucator dinala bun dar cu multi-acc :)))))))))))))))

http://ro.twstats.com/ro35/index.php?page=player&id=2006379&utm_source=ro&utm_medium=player&utm_campaign=dsref

Vad ca n-a mai avut tupeu sa aleaga Nord-Vest , s-a bagat in Nord Est :)))))

Nicio problema , ii vine randu si acolo .
 

DeletedUser

Se vede ca nu sti !

Pustiu , smecher si increzator pe sine .. mi-a raspuns in aere cand i-am cerut sa se prezinte atat el cat si satul ce-l detinea. El se lauda pe extern ca are ferme atat inafara cat si-n interiorul tribului.
Nicio problema , a zburat imediat . (aaa..si a mai luat si ban ca-i jucator dinala bun dar cu multi-acc :)))))))))))))))

http://ro.twstats.com/ro35/index.php?page=player&id=2006379&utm_source=ro&utm_medium=player&utm_campaign=dsref

Vad ca n-a mai avut tupeu sa aleaga Nord-Vest , s-a bagat in Nord Est :)))))

Nicio problema , ii vine randu si acolo .

In nord-est?... ce sa zic... PROASTA ALEGERE!
Trebuia sa se uite putin pe harta inainte sa faca asta.
 
Sus