Discutii libere L36 !

quz0r

member
Scor reacție
144
N-ai cum să înţelegi..e inutil :)))

baftă la şcoală

Am uitat să zic..
pârâţi şi asta
 
Ultima editare:

DeletedUser43170

Ce drq vrei sa subliniezi pacolo ? Ca au luat sate pt ferme defensive sau ce D-zeu ?
Sunt in vacanta o saptamana :p
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Urăsc sistemul de învăţământ de la noi..aici se merge la şcoală şi sâmbăta. Şi ăsta-i un lucru pozitiv... :D

Vacanţa asta pentru ce-i? Nu-i Crăciun, nu-i Paşte.. carnavalul vrăjitoarei?
 

DeletedUser42487

E vacanta intre semestre Q...
E aiurea rau fata de ce a fost cand eram noi la scoala :(
 

DeletedUser43170

Mai baieti iar va certati pe jucarii?
Va tai de la desert imediat :p



Gata temele?
Te verific, sa stii :)

Alea le facem luni la dirigentie :)


Urăsc sistemul de învăţământ de la noi..aici se merge la şcoală şi sâmbăta. Şi ăsta-i un lucru pozitiv... :D

Vacanţa asta pentru ce-i? Nu-i Crăciun, nu-i Paşte.. carnavalul vrăjitoarei?

Se merge si sambata :O
Cred ca copii la prima ocazie ar arunca cu rosi in cel ce a facut sa se mearga si sambata la scoala :D

E vacanta intre semestre Q...
E aiurea rau fata de ce a fost cand eram noi la scoala :(

Ce a fost ... Impartasiti experientele voastre din sec 20 tinerilor din secolul 21 :p

Semestre?! Parcă erau trimestre.. :))))

Or vrut sa faca si la noi trimestre dar nau riscat sa fie atacati cu rosi :)
 

DeletedUser42487

Au semestre, au vacante de cate o saptamana, au after school, ba mai nou se fac si meditatii din clasa 1, a aparut clasa 0, tu esti relicva, nimic nu mai e cum stiam noi :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ce a fost ... Impartasiti experientele voastre din sec 20 tinerilor din secolul 21 :p

Tinere, nu te lua cu noi de piept pe subiectul ăsta că eşti clar dezavantajat şi pierzi.. :D

Au fost trimestre şi la noi, când tu probabil nici nu erai născut..cu vacanţă de Crăciun între primul şi al doilea, şi de Paşte între al doilea şi al treilea. Dar se vede că generaţia asta nouă are nevoie de cât mai multe pauze lungi şi dese ca să nu iasă fum..
Or vrut sa faca si la noi trimestre dar nau riscat sa fie atacati cu rosi

nu mă miră deloc..
 

DeletedUser42487

E pus la colt de mult, dar si de acolo face garagate...
Ii scad nota la purtare :)


Sergiu, vacantele lor sunt multe si fara rost, cate o saptamana, nici nu te poti bucara de vacanta... nu se compara cu vacantele noastre :|
 

DeletedUser43170

Au semestre, au vacante de cate o saptamana, au after school, ba mai nou se fac si meditatii din clasa 1, a aparut clasa 0, tu esti relicva, nimic nu mai e cum stiam noi :)


1.Vacanta dintre sementre am :)
2.La noi nu exista after school
3.Meditati doar pentru cei bata
4.La anu soramea merge in clasa 0 :D
5.Ai dreptate Mami ... Q e relicva . Pacat ca nu sa schimbat si structura jocului ca altfel Q ramanea dublu pe dinafar :p
 

DeletedUser42487

1. Stiu ce vacanta ai ca am 2 copii la scoala :)
2. after school e din clasa 0
3. ma abtin... :)
4. cea mai mare prostie clasa 0... nu faci scoala, faci ceea ce se facea la gradinita in clasa pregatitoare doar ca nu mai dorm copii si s-au mutat la scoala de la gradi
5. daca nu ai batrani... sa-ti cumperi, acceptam si plata in pp sau sate :p
 

quz0r

member
Scor reacție
144
1.Vacanta dintre sementre am
2.La noi nu exista after school
3.Meditati doar pentru cei bata
4.La anu soramea merge in clasa 0
5.Ai dreptate Mami ... Q e relicva . Pacat ca nu sa schimbat si structura jocului ca altfel Q ramanea dublu pe dinafar :p

1. Observ
2. Păcat
3. Nu se vede
4. Mult succes
5. Îmi pare rău de punctul 3..
 

DeletedUser43170

Eu locuiesc intrun orasel mai mic , Resita , Mami cred ca ai auzit de el ... tiam vizitat Timisoara de mai multe ori si am si rude pe acolo :p

La noi in Resita trebuie sa trimitem uni bolnavi la Timisoara ca nu avem aparatura necesara , saltelele sunt mai tari decat cimentul ...
Veniti in resita ca va sunt ghid turistic :) . Macar avem si noi un amarat de muzeu de locomotive care mai face ceva pe acolo . Mai avem si ceva scoli OK . De exemplu scoala la care invat e pe locul 86 din 2500-2600 de scoli din Romania deci cred ca e ceva :p
 
Sus