Discutii libere L39 !

DeletedUser

LadyLethal,eu zic sa negociezi urmatoarea academie cu cei din tribul (FIND!) si daca-ti iese sa treci la pasul urmator ....
 
Scor reacție
98
LadyLethal,eu zic sa negociezi urmatoarea academie cu cei din tribul (FIND!) si daca-ti iese sa treci la pasul urmator ....

Da ce aveti voi cu ea, va roade invidia ca nu aveti tribul in top 3 , fiecare conducator isi face diplomatiile, tribul si academiile dupa placul lui, poate sa aive si 100 de academii, daca ii sunt de folos sa fie sanatos, ce va doare pe voi de cate academii are ? :))
 

DeletedUser3357

pentru ca academie
pentru ca mamuti
pentru ca noobi
pentru ca pot
pentru ca ei crede
pentru ca stie jocul
pentru ca se inseala
pentru ca
 

DeletedUser

ma uit cu stupoare...si imi amintesc de acu 3-4 ani... forumul extern a murit?
 

DeletedUser40961

vezi? asta-i cusurul tau; te uiti cu stupoare

ia uita-te si fara stupoare si vei vedea ca-i un fel de Jana, n-a murit ci s-a transformat :)
Azi esti.. maine te duci in vacanta daca nu postezi cu grija.
 

DeletedUser

azi esti.. maine te duci drakului... mai ales cind iti bagi nasu aiurea. daaaaar.. multzam de atentionare. banuiesc ca nu mai este ingerasha sa ma atentioneze doar :))
 

DeletedUser42927

Buzdugan11123, te-a scos Sarmulita de pe vreo lume de ii vorbesti asa?:)))

Craus, roaga-l pe smileyx sa iti dea niste lectii de romana,el e profesor cA si tine.
 

DeletedUser43917

Sarmulita :)) Sa sti ca am cazut , mi.a dat sangele pe nas , m-am stricat la stomac , ai scris ceva interesant , este?:))
Deci numai pot :O mor de ras , hahahaha...
Pentru ca ras si pentru ca gluma lui Sarmulita :)) , am scris si eu sa ma aflu in treaba ..;):))
 

DeletedUser

Craus, roaga-l pe smileyx sa iti dea niste lectii de romana,el e profesor cA si tine.

din cite ma stiu, vorbesc corect din punct de vedere gramatical. daca tu ai observat vreo greseala in posturile mele chiar te rog sa mi-o semnalezi( cu multumirile de rigoare).
nu sint profesor.
poti sa te duci si tu dupa atomm?
 

DeletedUser42770

daca dai in urma si citesti eu nu joc pe bune ... am 300 pct :))
sunt aici doar sa fac comert si sa mai schimb pareri/idei/sugestii cu martzianu :)
 
Sus