Discutii libere L39 !

DeletedUser44103

Vad ca si-au revenit Asasinii cu internele, mai ales "War of assasinss" liderul, credeam ca e in vacanta, cam de 2 saptamani nu mai innobilase intern..
 

DeletedUser44103

Cu oricine vrea sa rada de ei. Aparent incerci sa intri in vorba sa le iei apararea, deci daca doresti sa te bag si pe tine in aceeasi oala n-am nimic impotriva, as putea incepe sa povestesc de "organizatele" facute de Asasini pentru inceput, ca de interne ne-am plictisit toti sa radem.
 

DeletedUser40238

Astazi i-am trimis un mesaj lui nebunu , in care ii spuneam ca in scurt timp ii vine si lui timpul!! Radea omul cu gura pana la urechi! Dar presimt ca nu apucam sa dam un organizat pe el:)))!!!
inca nu au vazut cum se joaca pe aici :))) probabil isi imagineaza ca toti ataca ca ei sau ca EL:))))
 

DeletedUser44103

Gata, s-au suparat baietii ca a aflat toata lumea adevarul si nu vor sa converseze cu noi :(.
 

DeletedUser40689

Cine cu cine se razboieste pe lumea asta asta , ori e liniste pace si interne ?
 

DeletedUser40689

Rad de ei in speranta ca se vor mobiliza totusi, inca vreau sa joc triburile, nu sa ma bat cu barbarele si interne ^_^.

Sa inteleg ca internele alea pe care le-ai luat le-ai luat (ce isiruire simpatica de cuvinte , asa-i ? ) fiindca ai fost fortat , nu deoarece ai fi vrut ?

Pe L33 am avut oleaca de a face cu actualul tau trib iar internele erau foarte pretuite , asa ca...e ca si cum ai vorbii de funie in casa spanzuratului .
 

DeletedUser

Cu oricine vrea sa rada de ei. Aparent incerci sa intri in vorba sa le iei apararea, deci daca doresti sa te bag si pe tine in aceeasi oala n-am nimic impotriva, as putea incepe sa povestesc de "organizatele" facute de Asasini pentru inceput, ca de interne ne-am plictisit toti sa radem.
Esti ciudat baiete, dar spune ce ai de spus :D
Salutari la toti colegii de pe L 39 !
salut
Salutare si tie .
Salut si tie :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44103

Sa inteleg ca internele alea pe care le-ai luat le-ai luat (ce isiruire simpatica de cuvinte , asa-i ? ) fiindca ai fost fortat , nu deoarece ai fi vrut ?

Pe L33 am avut oleaca de a face cu actualul tau trib iar internele erau foarte pretuite , asa ca...e ca si cum ai vorbii de funie in casa spanzuratului .

Vroiai sa ma uit la colegul meu nickolas cum i se iau satele de Asasini, sau la fel si tuica de pitesti? Daca eram atat de disperat nu-l aduceam pe TigrulAlb jos langa mine, pe sate d-ale lor, dar nu cred ca ai tu treaba cu ce se intampla pe L39 asa ca degeaba povestesc.
Ca sa te convingi, ia numara tu cate interne au luat "War of Assasins" , "nebunu999", si restul de jucatori "mari" din Asasini, si dupaia ai voie sa vi sa scri ceva despre colegii mei, sau despre mine, asta ca sa nu iti fac si print screen la statisticile de razboi.



"Esti ciudate baiete, dar spune ce ai de spus "

Multumesc de compliment Denisches. ^_^
 

DeletedUser40689

Vroiai sa ma uit la colegul meu nickolas cum i se iau satele de Asasini, sau la fel si tuica de pitesti? Daca eram atat de disperat nu-l aduceam pe TigrulAlb jos langa mine, pe sate d-ale lor, dar nu cred ca ai tu treaba cu ce se intampla pe L39 asa ca degeaba povestesc.
Ca sa te convingi, ia numara tu cate interne au luat "War of Assasins" , "nebunu999", si restul de jucatori "mari" din Asasini, si dupaia ai voie sa vi sa scri ceva despre colegii mei, sau despre mine, asta ca sa nu iti fac si print screen la statisticile de razboi.



"Esti ciudate baiete, dar spune ce ai de spus "

Multumesc de compliment Denisches. ^_^

Da , e adevarat , nu prea stiu ce se intampla , de o saptamana sunt pe lumea asta cu un cont foarte mic , dar...sa ii blamezi pe asasini ca iau interne mai multe ca voi mi se pare aiurea , o fi invidie ? singura problema cu internele e cand jucatorilor li se cauta motive ca sa fie dati afara din trib pentru a li se lua satele , iar asta au facut colegii tai pe lumea unde am jucat cu ei , asa ca...

M-am uitat doar la D4alicios sa vad internele , nu prea multe , doar doua conturi in principal :) da , stiu , daca au fost cedate...ce era sa faca , sa le refuze ori sa le imparta si la altii ? asadar , vorbind despre interne e ca si cum ai bate apa in piua , schimba placa .

Imi pare rau ca am scris iar despre colegii tai fara sa iti cer voie , sper ca ai sa ma iertii .
 

DeletedUser44103

Din punctul meu de vedere, internele sunt folosite in alte scopuri, si anume replierea jucatorilor activi pe granita.
Cand esti intemeietor de trib ( war of assasins, nebunu999) incerci sa iti intaresti granita zic eu, nu sa vezi tu care are bulinuta si sa iei toate satele ^_^. De asta ii blamez pe ei, pentru ca nu asa se joaca jocul asta, asa doar dai un log in si trimiti 2 trupe, iar eu ca inamic al lor, nu am nicio satisfactie sa joc impotriva unor asemenea jucatori, cu ce ma mai mandresc dupa?!
 

DeletedUser40689

Din punctul meu de vedere, internele sunt folosite in alte scopuri, si anume replierea jucatorilor activi pe granita.
Cand esti intemeietor de trib ( war of assasins, nebunu999) incerci sa iti intaresti granita zic eu, nu sa vezi tu care are bulinuta si sa iei toate satele ^_^. De asta ii blamez pe ei, pentru ca nu asa se joaca jocul asta, asa doar dai un log in si trimiti 2 trupe, iar eu ca inamic al lor, nu am nicio satisfactie sa joc impotriva unor asemenea jucatori, cu ce ma mai mandresc dupa?!

Cata vrajeala cu internele astea , ca a luat nu stiu cine si asa mai departe , sa inteleg ca la voi totul e in regula , internele se dau tuturor celor care merita ? te rog frumos...sunt nou pe lumea asta dar va cunosc oleaca si pe voi si jocul oleaca mai mult asa ca dupa cum ti-am mai spus bati apa in piua cu internele .

Vorbesti de satisfactie ? amice , daca vrei satisfactie si te crezi bun trebuia sa intrii cu un nick nou si fara prieteni de preferabil pe o lume mai avansata ca sa iti testezi calitatile , chiar asa , ce satisfactie ai cand intrii intr-un trib format de dinainte sa inceapa lumea , cu niste jucatori care se cunosc demult si stiu jocul ?

Satisfactie ? ia incearca sa nu joci in cele mai bune triburi , sa joci contra lor , sa fii corect ( asta e foarte greu ) sunt o multime de cai pentru a obtine satisfactie .

Sunt curios , pana acum , de cand joci , ce realizari cu care sa te mandresti ai ?

Zici ca nu ai cu ce sa te mandresti acum , incearca sa fii primul pe lume , nu cred ca ai sanse cat timp joaca d4alicios , si tu esti constient de asta , daca l-ai depasii , ce sentiment ai avea ?

Concluzia - nu e vorba de interne de satisfactie s.a.m.d.a ci de cat de buni sunteti voi fata de restul , spune asta deschis si nu te mai fastacii .
 

DeletedUser44103

"Vorbesti de satisfactie ? amice , daca vrei satisfactie si te crezi bun trebuia sa intrii cu un nick nou si fara prieteni de preferabil pe o lume mai avansata ca sa iti testezi calitatile , chiar asa , ce satisfactie ai cand intrii intr-un trib format de dinainte sa inceapa lumea , cu niste jucatori care se cunosc demult si stiu jocul "

1. Nu suntem amici.
2. Nu sunt bun.
3. E prima lume pe care joc alaturi de aceste persoane.
4. In conditiile in care pe lumea asta joaca/au jucat urmatorii : maram,zeuss,d4, locul 1 numai 1, nebunu999 si lista continua..consider ca e destul de avansata.
5. Nu am nicio realizare, de asta vreau sa am acum, dar nu am cu cine :)

Te simti foarte atacat din cate observ, cum de imi permit sa iti vorbesc in contradictoriu despre interne, fiecare are alta opinie in folosinta lor.
Cert e ca, comparativ cu tribul meu, Asasinii au luat de 10 ori mai multe decat noi, dovedit statistic.
Atat am avut de spus, prefer sa nu iti mai raspund la viitoarele postari, n-are sens sa bat campii mai mult.
 
Sus