Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser42770

Te-ai trezit si tu dupa 9 ore :)))

Ps: ai n-ai fost online toata ziua ce se intampla :)
 

DeletedUser

am fost online, mi-am cam iesit din mana cu externul. trebuie sa revin in top din nou cu numarul de postari :D
 

DeletedUser42770

Ai stat undercover lasa ca stiu eu ca ma barfesti la ascuns cu manty :)))))
 

DeletedUser

iti dai seama...:D

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 13 secunde.

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 4 secunde.
 

DeletedUser42770

Faceam o gluma pentru Spioni :) Cum ca totul e pe fata pe forum nu e nevoie de forum ascuns :)
 

DeletedUser

discutiile importante sunt pe voce pe skype sau la tel, nu mai zic fata in fata. pe forum e praf in ochi.
 

DeletedUser45301

De cand a disparut martianu cu vrajeala, e prea pustiu pe aici.. faceti ceva sa-l aduceti inapoi sa ne mai amuzam putin :p
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Neaţa copii ! :D


● Reguli generale:

Limba folosită pe forum este limba română.

La fel ca şi în joc, pe acest forum este permisă doar folosirea limbii române. Vă rugăm să limitaţi folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) şi doar când acest lucru este în concordanţă cu situaţia respectivă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

***,ai intrebat asta si acum doua zile,si nu a raspuns nimeni,cred ca a fost destul de clar ca nu ti-a simtit nimeni lipsa,nu?:confused:



● Reguli generale:

Limba folosită pe forum este limba română.

La fel ca şi în joc, pe acest forum este permisă doar folosirea limbii române. Vă rugăm să limitaţi folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) şi doar când acest lucru este în concordanţă cu situaţia respectivă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

vreau sa reportez postul de deasupra mea. unde si cum o pot face? rog seriozitate....
 

DeletedUser

Mai,tzepes joci pe 41 sau vrei doar sa ne adormi cu posturile tale ca pe 40?:confused:
 
Sus