Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser523

Momentan sunt 15 utilizatori care navighează în acest subiect. (10 membri şi 5 vizitatori)

tzepes,
abuser,
alex02dsa,
Angel Dust,
Chadrick,
marcuss20,
mythra,
nicholast,
Thresh,
Varufashion

inca aveti audienta
sigur ati batut recordul OTV-ului :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Haideti sa va si ajutam ca sa puteti lasa deoparte "circul" facut pe aceasta sectiune a forumului de aseara si pana mai devreme.

Topic inchis pentru curatenie.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Mda, m-am straduit incredibil de mult sa las mai mult de 2 postari :rolleyes: Fugisem la suport sa rezolv tickete pentru a nu cadea in ispita de a sterge aproape tot :confused:

Faptul ca acum s-au primit sanctiuni mai "blande" (stie fiecare pe privat ce si cum) nu inseamna ca daca veti relua discutiile in acele directii si folosind un limbaj similar veti mai scapa fara vacanta (ma refer la anumite persoane...se stiu ele bine).
 
Scor reacție
209
Chiar ca esti blanda de vreme ce n-a plecat nimeni in vacanta :eek:.

Totusi puteai sterge si postarile Danei de pe pagina asta, sa nu para ca a luat-o razna si vorbeste singura :p.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Stati la coada ca sa va exprimati vointa dragi romani! Today in Bern:
14e8mlw.jpg
 

DeletedUser

Nici la o bere nu ai venit :p
A dat frigu,e clar,nu mai iesi afara din casa :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nici la o bere nu ai venit :p
A dat frigu,e clar,nu mai iesi afara din casa :))

Ba pardon, Miercuri am fost in Appenzeller Alpen, am prins vreme buna si faina dar tot frig a fost. Joi abia mai puteam vorbi :D
Iar maine este Luni, trebuie sa ies afara din casa :)

Dovada
zvddw0.jpg
 

DeletedUser

excelent,ce este vopseaua aia alba:-zapada? :O
sa vezi ce este in lech,paradisul lu noiembrie :))
 

DeletedUser44862

Mda, m-am straduit incredibil de mult sa las mai mult de 2 postari :rolleyes: Fugisem la suport sa rezolv tickete pentru a nu cadea in ispita de a sterge aproape tot :confused:

Faptul ca acum s-au primit sanctiuni mai "blande" (stie fiecare pe privat ce si cum) nu inseamna ca daca veti relua discutiile in acele directii si folosind un limbaj similar veti mai scapa fara vacanta (ma refer la anumite persoane...se stiu ele bine).

eu sunt din aia care sunt cu musca pe caciula :))
chiar meritam un pic de vacanta deoarece eu unul sunt mai de la tara, un pic mai nescolit fata de alti si de obicei sunt obisnuit indiferent de situatie sa spun unor lucruri pe nume...asa cum le vad eu ca jucator
Haideti la vot ca mai sunt citeva ore
poate de data asta prin votul nostru so mai schimba naiba ceva in tara asta si spre bine
sa mai mergem si la deal...ca din 89 de la revolutie pina acum ,numai la vale am mers..firar masa naiba...parca suntem blestemati
 

DeletedUser44862

mythra sper sa nu-mi dai iar ban pina la anul dupa ce se topeste zapada
greseala mea e ca nu stiu regulamentul si la cit de nebun sunt o pot fura oricind :))
i-mi place jocul asta la nebunie :))...tar tare i-mi e drag si pe forum cind mai ling cite o horincuta de aia de la mama ei din maramures :)
hap..
noroace
fainosag.
.numai sa joci triburi acum
:))
glumesc
dar va rog nu mai fiti asa rai cu mine la regulament
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
nu stiu ce zici despre regulament...dar mie mi se sparg ochii cand iti citesc posturile.
 
Sus