Discutii libere L42!

DeletedUser32965

da, fermo :))) am venit sa-ti iau satul :)) ai facut minele mari ?
spune-i sa iti trimita tie flama ca nu are ce sa faca cu ea :))
 
Scor reacție
209
Da. Le am putin mai mari ca pe 32 :)).

Producţie
Lemn 576 pe oră
Argilă 576 pe oră
Fier 779 pe oră

Ma tem ca iar o sa te superi ca nu le am mari si o sa ma ocolesti :(.

Cavalerul abia a inceput. Mai dureaza pana primeste prima arma :p.
 

DeletedUser44695

Daredevil , contul cavalerul e de la inceputul lumii a primit arma deja dar e in stergere , doream o pozitie anume pe harta , pozitie care mi-a oferit-o alt cont , spor la joc !
 

DeletedUser5970

Hai noroc,

Mi se aduce la cunostinta ca-s de 6 ani pe joc, o caruta de ani ..si totusi mi-am amintit parolele, insa nu cred ca mai sunt in stare sa ma mai trezesc noaptea pt a da atacuri ... pff ce dilai eram...
In zilele de azi, cum mai e joaca pe triburi?
 

DeletedUser1969

salut ....cam invata noobi mura in gura datorita questuriilor , dar ei saraci tot nu se invata :)bine ai revenit si eu am cativa anisorii si tot ma mai trezesc noaptea , chiar daca acum e mai usor , doar ridici telefonul si verifici una alta :))
 

DeletedUser1969

saracu tot timpu a fost mare conducator .... pe forum :D:D:D (postarea 666 >:) )))
 

DeletedUser

Deh, nici macar el nu mai e la prima tinerete.
'In vacante' se mai pleaca pe aici ? :D

Totusi, nu-mi vine sa cred ca au trecut 6 ani, o sa-mi fac postere cu triburile si fifa99, ca jocuri de suflet :D

Pe 41 se iau vacante mai des , aici e o lume mai calma....deocamdata .
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Mie nu mi se pare nimic neobisnuit sa se valideze gol contra ta cand 3 (trei) erau in offside, doua 11m refuzate ( cel putin unul de manual )...si unde mai pui ca RioAve au batut pe Aalborg. Ma rog...trebuia sa o bage si ai nostrii in poarta..
 
Scor reacție
209
Deci te-ai uitat la meci :)). Eu nu m-am uitat. Aveam o presimtire ca voi fi dezamagit iar si oricum nu mai nimeresc site-ul care sa mearga. Totusi, la ce ora dau astia rezumatele? Pe site afiseaza doar programul de azi, dar incepand cu ora 7...
 
Sus