Discutii libere L42!

DeletedUser523

dar eu nu am zis nimic p'acilea!!
nu mai pune in teapa mea toate relele de pe lumea asta ca nu sunt eu tartorul dracilor!
 

DeletedUser43767

mazare1 ieri la ora 23:08
Sa te gandesti serios daca vrei sa vi la noi, eu m-am certat cu vladcs1 si nu cred ca ne mai impacam, mai am jucatori acolo care or sa vina la momentul potrivit, ar fi o idee buna sa vi si tu daca crezi ca te intereseaza.

patetic:p
 

DeletedUser43767

Vezi sa stai si de anu nou mazare sa trimiti mesaje stanga si dreapta:rolleyes:
 

DeletedUser44858

Vezi sa stai si de anu nou mazare sa trimiti mesaje stanga si dreapta:rolleyes:


LucheScaiUacar astăzi la ora 00:59
ba inactivule, nu ti-am zis ba sa nu-ti mai permiti sa te bagi in seama cu mine ?
LucheScaiUacar ieri la ora 22:11
acum nici macar on nu e :) aici sitter. intreba-l din nou dupa ora 00
crysty28 reloaded ieri la ora 20:23
buna seara tu cum de nu mai esti in sh?

Adica sa faca precum umila ta persoana ? :)) Ba voi nu vedeti ca sunteti varza ? V-ati rupt triburile in nspe mii de bucati, ati facut 50 de academii doar ca sa renuntati la jumate din ele iar ceilalti v-au parasit de buna voie si siliti de incompetenta voastra de a conduce un mamut :)) Fa pasi puisor ca plictisesti atmosfera.
 

DeletedUser13059

Puncte: 12.424
Loc: 1083
Inamici învinşi: 46.370 (1283.)
Trib: UmmoR


vai dar ce de inamici :O nu il supara prea tare ca vine peste tine muhahaha , ca un artific de player cum ii , nici nu te astepti unde o sa faca booom
 

DeletedUser44858

Aoleu, sa nu faca asta ca tre` sa cer sprijin preventiv pe toate satele :(
 

DeletedUser40808

Eu sper ca pe L43 sa se poata folosi PP-urile doar la activare cont premium si asistent farmare, atat
 

DeletedUser44858

Si daca isi permit fermele din woc pp-uri, le ajuta cu ceva treaba asta? :))
 

DeletedUser

Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 ZEI 557.158 104 19 5.5 4.177.602 1.454.427

ZEII astia sunt cumva nazisti?! :eek:
Ca i-au cam exterminat pe the jumping jews of jerusalem:p
 

DeletedUser13059

S o r e w h y . astăzi la ora 07:01
Nu rad te tine , dar imi pare bine ca simti si tu acelasi lucru pe care mi l.ai facut pe 32. Din coleg de trib a doua zi ai dat pe mine . Oricum daca nu te scoteau astia te scoteam eu mai tarziu ;)



ce dume de campion :))))


*mesaj catre cinevad in B.K



S o r e w h y . astăzi la ora 16:43
Va credeti invincibile iar asta o sa va duca pe casual . Habar nu ai ce jucatori au intrat aici pe conturi no name :) Va salut .



hahahhaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

asa cum fac acuma cu BK :)) vad ca le luam noi sate au inceput si ei sa ataca impruna cu emmo :))) tactica de campioni :D
 

DeletedUser38324

Va salut pe toti si in acelasi timp vreau sa va spun ca, daca adunam de pe harta si bagam la interne nu eram pe primul loc la razboaiele tribului.
Restul e cancan. :D
 
Sus