Discutii libere L43 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
[video=youtube;HzNFwxsSPwU]https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422327029&v=HzNFwxsSPwU&feature=player_detailpage&x-yt-cl=84838260[/video]
 

DeletedUser45557

Lume cu secrete... Imi aduc aminte de copilarie cand jucam "Parola" in fata blocului si cand prindeam pe careva il bateam pana zicea parola. Bad, sa nu iti fie frica, voi fi mai bland cu tine, noi rezolvam altfel, jucam ascunsea. Tu te ascunzi si eu te caut. Ce zici?:))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Hai noroc! Sunteti gata de farm?

Simax,culcat!:cool:
Babi,sigur nu tu erai ala de lua bataie pana ghicea parola? :D

Salut dominatorule!
 

DeletedUser46664

simax vezi ce faci pe aici. sa nu te bage careva la interne si pe forumul extern ca pe toate celelalte lumi. chiar ar fi naspa
 

DeletedUser45557

Il intreb pe bad: "ai luat ma bacul?".. si bad catre mine:"daca nu il luam crezi ca ma mai vedeai pe aici?":)) pupa.l.ar mama de inteligent ce e!:))

Mai bine nu luai bacul, scapam si noi de tine:))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
:( Nu inteleg de ce nu l-au acceptat moderator pe Bad..simpatic foc este ,bine informat,activ pe forum..daca se chinuie scrie si cu diacritice:eek:
 

DeletedUser45557

Scriem o carte despre bad?:)) Cum am vrut sa il aduc pe 20 de sate langa mine si a trimis nobilii de la 365 de zile distanta si eu am uitat sa ii scad adeziunea:))) Sau cand am facut alianta cu el ca de, am zis si eu ca e om serios si ne-au batut aia mai rau decat ne bateau daca jucam separat...:)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Stiti cum scapam de Bad?Daca se reactiveaza Reputatia.Disparuse de tot cand incepusem sa ii dam cartonase rosii.Trebuia sa cautam postari vechi ca nu mai aparea deloc pe forum:))))
 
Sus