Discutii libere L43 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Cei din SR iar vor sa mai piarda o lume cu secrete :))

SR erau mult mai organizati si activi decat Leg,si daca nu era un lung sir de ghinioane pentru ei ar fi castigat meritat lumea 30.Si sincer,acum daca as fi din nou in pozitia de a detine ultimele doua secrete,le-as inapoia SR ului fara sa clipesc .
 

DeletedUser41807

Daca se v-a reface vreodata Lethal-ul de pe lumea 11 , sunteti constienti ca Lady ne-ar conduce si nu ne-ar sta nimeni in cale nu ? :))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Au fost sechestrate de ANAF pentru neplata impozitelor.Nu ati vazut la stiri cate dificultati au intampinat sa inventarieze toti magarii din Caracal?:eek:
 

DeletedUser42026

Poate sa imi spuna si mie cineva cand se repartizeaza secretele?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nefericitule..ai rupt sigiliul de pe magar?:eek:Art. 260

Ruperea de sigilii

(1) Înlăturarea ori distrugerea unui sigiliu legal aplicat se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la un an sau cu amendă.
 

DeletedUser45557

Au fost sechestrate de ANAF pentru neplata impozitelor.Nu ati vazut la stiri cate dificultati au intampinat sa inventarieze toti magarii din Caracal?:eek:

Doamna, domnisoara sau domnita! Tin sa va anunt ca daca veti continua atacurile indirecte asupra lui bad, nu stiu ce se va intampla! Voi incepe un razboi cu dumneavoastra in care veti fi asaltata de o armata de pupicuri, laude si sustineri! Asa ca va rog... Alegerea va apartine!


Ce am facut sefu'?:cool:
 

DeletedUser24374

cand intru pe youtube prima melodie asta e...o ascult de cel putin 3 ori apoi trec la altele :D
 

DeletedUser32874

SR erau mult mai organizati si activi decat Leg,si daca nu era un lung sir de ghinioane pentru ei ar fi castigat meritat lumea 30.Si sincer,acum daca as fi din nou in pozitia de a detine ultimele doua secrete,le-as inapoia SR ului fara sa clipesc .

De ce crezi asta? Ghinioanele mai apar si acolo unde se poate. Sa nu uitam ca SR s-au unit cu Getii si tot aveau vreo 2-3 secrete in minus fata de noi (exceptandu-le pe ultimele 2 luate).
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
De ce crezi asta? Ghinioanele mai apar si acolo unde se poate. Sa nu uitam ca SR s-au unit cu Getii si tot aveau vreo 2-3 secrete in minus fata de noi (exceptandu-le pe ultimele 2 luate).


Nu e adevarat.Cand s-a impartit harta in doua si a inceput razboiul noua ne lipseau 5 si lor tot 5.Cu greu am luat secretul blindat de la mrs si in mod ciudat la o repartizare le-a fost distribuit in zona lor Ceas mecanic care apartinea in totalitate Legului.Asa ca era 4 la 4 cand ..ghinion au primit un secret care ne lipsea la granita si l-a luat alex ,apoi in mod halucinant a luat trifik unu la 50 ore de linia frontului.Ultimele doua nu are rost sa comentam cum au fost furate ca se poate scrie un roman despre cat noroc chior am avut la fazele alea.
 
Ultima editare:
Sus