Discutii libere L46 !

DeletedUser40689

Punctele alea de la sfarsit inseamna ca nu sunt totusi asa normal ? :)
 

DeletedUser40689

Asa e , eu de exemplu am o obsesie cu fluturii :) asta cat imi scade din normalitate ? ori din moment ce o constietizez nu e nici o problema ?
 

DeletedUser23722

Hmmm...:D Nu e nimic rau,atata timp cat obsesia ta nu ii afecteaza pe ceilalti...Dar,cum spunea cineva,e un lucru ciudat sa fii anormal? :)
 

DeletedUser40689

Bine ai venit fashion , cred ca multora le-a fost dor de tine :)

Hmmm...:D Nu e nimic rau,atata timp cat obsesia ta nu ii afecteaza pe ceilalti...Dar,cum spunea cineva,e un lucru ciudat sa fii anormal? :)

Toti avem ciudateniile noastre , mai mult sau mai putin ciudate , iar unii si le ascund mai bine decat altii fiindca desii toti avem nu prea ni le plac pe ale altora , cred ca are legatura cu minti inchise , inguste si alte d'astea .
 

DeletedUser47179

Cât de normal poți fi dacă joci Triburile? :D

Neața, Vărule. Bun regăsit și pe aici.
 

DeletedUser40689

varule , ca tot esti pe aici , spunea cineva ca pe nu mai stiu care lume ai intrat cu aproximativ 100 de alte ... chestii ajutatoare , e adevarat ori o fi doar o barfa ordinara ? :) si daca e adevarat cum ati reusit sa le tineti evidenta ? nu cred ca ati putut doar voi doi ... ori ati putut ?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Care noi 2? 100 ajutoare? Doar am facut 300-500 conturi imprejur de 36p. Asta cu ceva timp in urma. ( dar nu erau conturi de sustinere. Nu am avut nevoie de asa ceva cred pana acuma.) Oricum acum e de ajuns sa stai ca zmeul 10 lumi sa faci pp si porma sa joci cu trade sistem. Si esti jucator de top. :d
P.s. bine vam regasit :D
 
Ultima editare:
Sus