Discutii Libere L47 !

DeletedUser23722

si io cat co co-plaier nu am mai jucat niciodata asa da imi place vreau sa vad acusi cum e in trei si orisicum sunt prea multi care ieste cu coplaier la noi vreau sa fiu mai barosan eu si sa imi trec la nume in trib BOS De Bos Hugo Bos

Vrei sa vezi cum e in 3,da ce,in 2 nu-ti ajunge?
 

DeletedUser40689

ieste bine si in doi coplaieri dara in ultimul timp beau multa cafa 3in1 si na...cred ca imi da frisoane la greier
 

DeletedUser40689

Ce lume crancena , nimeni nu parleste pe aici , prea ocupati sa-si dea in ... ce si-or da pe harta .
 

DeletedUser40689

Mai brutisor , ne incanti cu ceva mesaje in stilul oboro si pe noi ? e cam plictisitor pe aici .
 

DeletedUser47249

Declaraţie:
"A triumfa în luptă şi a fi universal proclamat "expert", nu constituie culmea abilităţii, deoarece pentru a ridica un puf de toamnă nu ai nevoie de multă forţă; să deosebeşti soarele de lună nu este o dovadă de clarviziune; să auzi tunetul nu înseamnă că ai auzul fin.


Pazeaa vor razbel mamutii ,fugiti de va salvati :)
 

DeletedUser

A te abtine din a merge la toaleta, nu inseamna ca esti constipat. :mad:
Nu stiam ca joaca si Dan Puric. :D
 

DeletedUser47249

Stai bre ca eu nu port la mine replici de astea din putul gandirii!
 

Anes

member
Scor reacție
0
"Spionii sunt oameni inteligenţi, dotaţi, prudenţi şi capabili să-şi croiască un drum către aceia care, în tabăra inamicului sunt intimi cu suveranul şi membrii nobilimii. Astfel, ei sunt în măsură să observe mişcările inamicului şi să-i cunoască acţiunile şi planurile. Odată informaţi asupra situaţiei reale, se întorc să ne informeze."

Dacă tot cităm din Sun Tzu :))
 

DeletedUser47249

Cine e filozof pe aici? Eu stiu doar de Andrei Versace si altii cu care ma mai cunosc.
 
Sus