Discutii Libere L47 !

DeletedUser46460

Tribul este acum în război cu Hall of Fame!

Nume război: Răzbel să fie!

Declaraţie:
Ori de câte ori
Vedea un pom înflorit,
Ostaşul acela
Se închina cucernic
Frumuseţii lui albe,
Rugându-se şi cerându-i
Iertare c-a tras în oameni.
„Poate că este
Chiar Dumnezeu
Coborât pe pământ,
Îţi zicea,
Dar nici el chiar
Nu poate opri
Furia umană”.
Soldatul acela
Va ajunge poet
Dacă nu va muri.
Sau va avea mulţi copii.
Pentru că totuna este:
Să vezi lumea poetic, ori
Să creşti mulţi copii.

Devenea plictisitoare lumea asta...
 

DeletedUser46460

Doar ca as fi preferat sa ne batem "granita in granita" fără paravan intre noi.;)
 

DeletedUser46460

Nu le pun la îndoială experiența si valoarea, ei isi fac jocul...chiar daca e un joc cu 7 academii, e un joc si asta.
 

DeletedUser47249

Nu le pun la îndoială experiența si valoarea, ei isi fac jocul...chiar daca e un joc cu 7 academii, e un joc si asta.

A reusit unu in dimeata asta niste splituri si acuma de lauda :))) ,dar splituri cum face eu nu mai face nimeni :))))
 

DeletedUser40238

va incadrat acel cineva splituri ...personal am poze cum va baga split in 0,040!!! Daca sa laudat e meritul lui;)

iti spun si unde !! atacul lansat de cristina, undeva la 5 45 trebuia sa bage nobilii si i-am dat mesaj ca i sa facut dinainte splitul!
vezi ca vine un sprijin pe 44:35:85 [CarlaDaimler] (455|438) K44 la h 7:01:500

apoi a schimbat ora !! intreaba ce ia facut, unde ia bagat sprijin din scurt.. putine variante !
nu spune nimeni ca nu esti bun, dar putina modestie nu strica!!! Mereu se gaseste altul mai bun!!
 

DeletedUser47249

va incadrat acel cineva splituri ...personal am poze cum va baga split in 0,040!!! Daca sa laudat e meritul lui;)

iti spun si unde !! atacul lansat de cristina, undeva la 5 45 trebuia sa bage nobilii si i-am dat mesaj ca i sa facut dinainte splitul!
vezi ca vine un sprijin pe 44:35:85 [CarlaDaimler] (455|438) K44 la h 7:01:500

apoi a schimbat ora !! intreaba ce ia facut, unde ia bagat sprijin din scurt.. putine variante !
nu spune nimeni ca nu esti bun, dar putina modestie nu strica!!! Mereu se gaseste altul mai bun!!

:))) gata acuma ai glas? din cate vad nu peste tot e in roze la voi :)
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Incantat,eu am facut spliturile :),pot sa ma laud sau pot sa nu o fac,nu sunt singurul care am facut splituri acolo,am fost ajutat :D,dar nu cred ca trebuie sa ma explic,ideea e ca tu esti unul din frustratii care au gafato?care si-au luat-o?sau??cine esti pe joc?
 

DeletedUser46460

Lasa ca au luat cherry 6 sate fără sa organizeze nimic...o sa mai venim
 

DeletedUser45198

cherry sa fie in stare sa joace fara spliturile celor din omerta prima data apoi sa invete sa innobileze barbare ok?
 

DeletedUser40238

Lasa ca au luat cherry 6 sate fără sa organizeze nimic...o sa mai venim

Felicitari!! Adrian23 un mare fenomen!! e incredibil omul , dimineata am reusit sa nu ma mai enervez si chiar sa rad de situatie!! Omul chiar considera ca a jucat extraordinar!! E un monument de ...ASA NU! si mai si urla ca joaca de 8 ani! Jur nu am mai vazut asa ceva!!
 

DeletedUser46460

:))) te cred fasty, am văzut multe specimene pe lumea asta..

Supravietuim si noi cum putem...nah, nu avem 9 academii in spate, trebuie sa ne intelegeti si pe noi.
 

DeletedUser45198

da ma pentru ca nimeni nu vrea sa va fie academie ca sunteti slabi :)))
 

DeletedUser46460

O fi si asta un adevăr...lasa omule, noi sa fim sănătoși.
 

DeletedUser40238

Inclin sa cred ca jocul abia incepe!! Ati avut succes pana acum cherry a gasit multi inactivi si sau inconpetenti pe partea cu omerta multi starteri (mam, intel cucu) si sau inconpetenti! incep sa iasa jucatori in zona ce chiar vor sa joace, sa nu va temeti ca va va fi mult prea usor!!
atat timp cat ati atacat jucator activ nici voi nu ati avut succes dintr-un motiv sau altul, calitate exista, organizare exista frumosul incpe sa vina odata cu disparitia nobilor!
 

DeletedUser47249

Incantat,eu am facut spliturile :),pot sa ma laud sau pot sa nu o fac,nu sunt singurul care am facut splituri acolo,am fost ajutat :D,dar nu cred ca trebuie sa ma explic,ideea e ca tu esti unul din frustratii care au gafato?care si-au luat-o?sau??cine esti pe joc?

Conteaza cine sunt ? nu am gafat cu nimic ,ca fapt divers o mica statistica din ultimile 48 de ore de cand acest razbel este oficial

Parte 1:
Triburi: CHERRY, Omert4, Omerta, Omerth
Parte 2:
Triburi: Faamee, Fame, Fame ., Fame!, Fame., Fame.., Famee

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 1
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,395
Tabăra 2: 7,344
Diferență: 106,051

chart


Posibil sa fi uitat cateva academii .
 
Sus