Discutii Libere L48 !

DeletedUser523

Ho Ho HO
Ce faceti razboinicilor? Cum a decurs lupta cu sarmalele si carnatii? Ati iesit victoriosi sau ati ajuns la spital? :D :p
 

DeletedUser40689

Hei ... dar unde este angelica ? sper ca nu l-a inobilat iar cineva .
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
A fost o lume frumoasa cu jucatori buni, la fel ca si lumea 8 , 26 , 32, 40 si binenteles lumea 4

lumea 8 valoric mi s-a parut cea mai cea:)

lumea 8 pentru mine a fost cea mai frumoasa, acolo am invatat sa joc, fara bonus de noapte, fara PP-uri si nu existau atatea scripturi. Am pierdut nenumarate nopti acolo alaturi de prieteni.
Organizate in fiecare saptamana, cate 20k fulluri minim, conferinte pe skype, intalniri tribale, frumos.
Nu cred ca o sa mai fie o lume ca lumea 8.
 

DeletedUser13059

crezi ca doar pe L8 au existat cele enumerate de tine ? eu personal inca ma vad la bere cu oameni ce i-am intalnit pe acest joc in 2007 si uite ca intram in 2016 si tot ne intalnim la o bere cand ne permite timpu la fiecare in parte ...
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
crezi ca doar pe L8 au existat cele enumerate de tine ? eu personal inca ma vad la bere cu oameni ce i-am intalnit pe acest joc in 2007 si uite ca intram in 2016 si tot ne intalnim la o bere cand ne permite timpu la fiecare in parte ...

cum ziceam "pentru mine". :p
Si clar nu o sa mai fie o lume ca aceea, fara steaguri, fara PP-uri, fara bonus de noapte, fara biserici, fara medalii, fara scripturi si farmuri interzise sau nu. Acum pp-urile fac diferenta.
 

DeletedUser44124

in afara de faptu ca tzepes spera sa castige lumea, nimic nou:)))
 

DeletedUser523

eu nu sper nici macar sa apuc vara pe lumea asta, dar sa o mai si castig... :)
las castigarea lumii in seama DT-ului ;)

harley quinn cmf? cum merge lumea cealalta?
 
Sus