Discutii Libere L48 !

DeletedUser39475

Eu caut un depozit premium privat, ca nu mai are colegu' loc în sat :D

[astăzi la ora 08:17] O. a scris: Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Jefuieşte în total 1.000.000 resurse.
Nivelul următor: Acaparează 100.000.000 resurse!
1.002.716 / 100.000.000
1.002.716 / 100.000.000

Acum, cum mai are farmu', colegu'?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Inamici învinşi

Ca agresor Ca apărător În total
Loc Nume Trib Înfrângere
221 tzepes Succes 5.668

lol abia ai dublu ODA cât ai puncte,
esti genu care farmeaza fermele altora :D
 

DeletedUser39475

Matematica ca și matematica, dar atât de grea e logica?

Să înțeleg că din data de 06.12, colegul tău a avut un farm de 300k în fiecare zi? Mie mi se pare imposibil. Ideal, acum, farmul este crescător. Mai sunt zile când nu ai timp, care influențează, să zic.

Despre asta vorbesc: http://prntscr.com/9d7z9h

În data de 6, probabil aveam undeva la 2 M, farmat. Acum, am farm de 600k pe zi (și nu sunt modest). Înseamnă că acum am farm de 6 * 600k + 2 M, adică 5.6 M? Greșit. Am întrebat și eu, ca să mai vorbim și lucruri constructive aici, nu doar lucruri fără sens.
 

DeletedUser523

Matematica ca și matematica, dar atât de grea e logica?

Să înțeleg că din data de 06.12, colegul tău a avut un farm de 300k în fiecare zi? Mie mi se pare imposibil. Ideal, acum, farmul este crescător. Mai sunt zile când nu ai timp, care influențează, să zic.

Despre asta vorbesc: http://prntscr.com/9d7z9h

În data de 6, probabil aveam undeva la 2 M, farmat. Acum, am farm de 600k pe zi (și nu sunt modest). Înseamnă că acum am farm de 6 * 600k + 2 M, adică 5.6 M? Greșit. Am întrebat și eu, ca să mai vorbim și lucruri constructive aici, nu doar lucruri fără sens.

Joci cu Tomas pe cont? :)
 

DeletedUser44124

Din ce stiu eu continutul tichetelor nu poate fi dezvaluit, mai ales pe un forum...
Cat despre subiectul in sine, lumea are mai bine de 2 saptamani de cand e inceputa iar tu ai stat numai pe sitter.Din punctul meu de vedere contul tau poate fi foarte usor considerat cont suport.
 
Scor reacție
0
siher stevens a spus:
pe l13 a-ti jucat...o lume foarte frumoasa cu juc foarte buni
citi juc buni de acolo mai joaca si acum....pe orice lume nu conteaza..mai e vreunul?

Eu am jucat pe 13 cam pana la 5 M. Nu am fost jucator bun cum ai mentionat tu, dar cred ca top 50 cat m-am mentinut pe parcusul jocului e decent.

Ai incalcat o regula, oricine ar fi incalcat-o ar fi fost banat. Mi se pare incorecta abordarea ta subiectiva, pentru ca tu ataci o persoana incercand sa eviti regulamentul. Si alizeea ti-ar fi dat ban pentru incalcarea regului.
 
Ultima editare:
Sus