Discutii Libere L48 !

Adenauer

member
Scor reacție
105
kV2k5Tb.jpg


La mulți ani, România dodoloață!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Merci Quitana, greu cu neinformatii astia din ziua de azi. Daca-l intrebi cate ceva despre piramide sa vezi acolo ce-ti povesteste teapa. :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
http://prntscr.com/99s5g6

http://prntscr.com/99s60o

unde a ajuns jocul asta?
Cum sa fie asa o bataie de joc? 10 sate farmate ..eu dau in 10.000 si nu am resurse sa imi ridic o mina..si ei au curtea.

Dacă n-ar intra asa multi nubi să ridice târgul & ascunzătoarea la 10 si să vândă..
poate ar mai farma lumea un pic.
Asa, e mai usor sa cumperi din depozit, nici nu mai ai nevoie de negustori ca înainte.
Nu-i nicio bătaie de joc, e doar un joc.

Cum a zis si Mishu, mergi pe alte servere decât să.. farmezi 10k de sate fără să-ti ridici o mină.
 

DeletedUser523

Merci Quitana, greu cu neinformatii astia din ziua de azi. Daca-l intrebi cate ceva despre piramide sa vezi acolo ce-ti povesteste teapa. :D

mie chiar imi place istoria dar nu le putem sti pe toate si omul cat traieste invata ;) nici chiar despre piramide nu stiu totul desi am aflat destul de multe :p

Harley saru'mana :*
 

DeletedUser45675

speciala este pentru cine poate sta on mai non-stop. Viteza prea mare,trebuie o lume normala,doar cu facilitati premium normale, CP ,manager,asistent!
 

DeletedUser32965

Salutare,
Un prieten a incercat sa ma invite sa joc pe L48, dar nu a reusit pt ca ii apare ceva de genul ca nu ma poate invita pt ca eu nu accept invitatii.
Nu stiu de ce ii apare acest lucru. Stie cineva ce e de facut?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Salutare,
Un prieten a incercat sa ma invite sa joc pe L48, dar nu a reusit pt ca ii apare ceva de genul ca nu ma poate invita pt ca eu nu accept invitatii.
Nu stiu de ce ii apare acest lucru. Stie cineva ce e de facut?

Cred ca am raspuns la suport...

Pe o alta lume decat cea pe care vrei sa intri, mergi la Setari -> Cont si acolo, sub partea legata de adresa de e-mail ai un mesaj prin care esti notificat ca ai optat sa nu primesti invitatii (asta ai setat din mail nu din joc). Totodata ai si o optiune acolo prin care poti seta sa primesti din nou invitatii.
 
Sus