Discutii Libere L53 !

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 53' creată de rakanishu, 13. Sep 2016.

Distribuie această pagină

1. neatache

neatache member

Asta-mi place mie in ideea de unicitate , de diferentiere, unii sunt mancatori de iarba, altii sunt mancatori de cacat.
    Cat despre barbari, nu stiu ce sa zic...daca nu incetati cu innobilarea satelor de barbari s-ar putea sa se supere si sa va declare razboi. Puteti sa va deschideti si voi o tema separata de razboi cu barbarii, pe astia chiar puteti sa-i luati la misto ca nu-s nici macar pe prima pagina in clasament (nu ca voi ati mai fi acolo pentru mult timp).

2. Varufashion

Varufashion member

pustiulica eu zic sa te uiti peste ochelari, ca nu vezi bine de atata mandrie,
    nus nici conducator nici multiplayer sa-mi vorbesti la plural.
    nus legat cu contract aici evolution a spus.
    cat despre razboi, ati dovedit ce puteti, ati recrutat si recrutati majoritatea jucatorilor, :)
    mai si vorbesti de barbari, dute plimba ursu de coada.
    pana acum tu ca jucator esti pe langa nivelul 0 nu stiu dc te afirmi aici, incerci sa iesi in evidenta? ai 100k inamici ca agresori si 11 sate. asta demonstreaza cat ai luptat tu pe harta, si mai vorbesti de barbari. mielule

3. neatache

neatache member

Oh dar vai, ma spionasi, buhuhu
    Papusel am recrutat 4-5 jucatori, care intr-adevar merita. Stiu ca faci parte dintr-un trib petarda in continuare si asta te roade dar majoritatea nu este egal cu 4-5, n-ai nevoie de studii superioare sau BAC sa-ti dai seama de asta, stai linistit.
    Vorbesc la nivel de trib, faptul ca am luat un barbar de 2,6k cu minele ridicate, nu inseamna ca respect politica tribului vostru de a innobila fiecare barbar ce-mi iese in cale si nu ma prevaleaza de la dreptul de a face misto :))
    Unde era elitistu din tine cand vorbea neica nimeni fara curte nobila pentru zig? :))))
    Oricum stii cum e cand vine Craciunul sau Pastele, ca in targ mereu gasesti pasari, oi, capre, dar miei....

4. Varufashion

Varufashion member

5. richard lionhearth

richard lionhearth member

Ce liniste totala e aici...

6. Stegaru

Stegaru member

Sarbatori fericite colegilor tribali de pe 53 si de pe alte lumi !

7. Access Denied

Access Denied member

aici i ti dau mare dreptate de cand cu asa zisul noul comert e jale.
    si inca ceva nu banii te fac mai jucator .

8. rafa29

rafa29 member

9. DarkAngeL.SpeeD?

DarkAngeL.SpeeD? member

Comertul face diferenta in start dar dupa o luna, jucatorii cu farm le vor da clasa :) cine baga pp-uri si farm, bravo lui