Discutii libere L63 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
o să apară imediat urs sau zelot să zică că le-am măsluit :))))))

Vezi atașament 2308


http://prntscr.com/jlu4gh

ai batut din gura atata timp si ti-am zis ca la final intri in modul silent si voila ... qzorel disparut, stilabil fugit prin woc, fratii tzepiah mucles total ... acuma a ramas academia ibidem adica woc sa duca lupta singurei :( macar astia au tacut tot jocul, stiau ca nu au voie sa comenteze neintrebati... oricum ii o sa fie un razboi trist acolo, sa te bati cu cineva care nu o sa duca nici 5 organizate.. in fine, a fost si asta o lume aproape interesanta dar ca deobicei fara adversari :(


Vezi atașament 2311


pe EX i-am índoit. Sá viná REVO.


:)))))))))))))
 
Ultima editare:

DeletedUser48803

ce petarda de jucator e si quz0r asta, vai Doamne!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser48803

Salut! Caut trib puternic pentru lumea 64, cu jucatori decenti si activi. Ma joc tribalwars de aproximativ 11 ani. Nu am mai jucat de 5 ani, dar am intrat putin pe lumea 60 sa scap de rustiness si sa vad ce mai este nou implementat la joc. Probabil ca ma aveti si pe skype, daca se mai foloseste si in ziua de azi skype :) PM ME

ai gresit forumul, baiatul meu :rolleyes:
 

DeletedUser48502

lasati-l pe James Keziah Delaney.
ca de acum este ocupat cu lumea 64, a venit acolo sa-l luam si noi o tura :))
 

DeletedUser48803

candela.jpg

RIP Ibidem 25/05/2018 :(

oh zorele, ti-am promis de la inceputul lumii ca-ti aprind o lumanare, no ca m-am tinut de cuvant :))))))
 

DeletedUser13059

se aud vorbe pe 64 ca hannibal nu mai are ppuri si vrea sa scoata contul la vanzare :O
 

DeletedUser34078

Care din ele? Poate ma intereseaza si pe mine.... o fi la snop sau la legatura?
 

DeletedUser47204

Organizatu trecut le-am zis pe extern unde dam reale, acu le zici ce conturi scot astia la vanzare din woc, ce-i cu tine ursule ? chiar ai intrat la patrykana pe cont ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Deja iti este dor de mine ? Si unde am zis eu de cineva ca isi vinde contul ca nu vad sa fi zis asta
 

DeletedUser47204

Sa vezi cand vine omu cu toporu, dupa tine :D:D Innobileaza juma de woc si tot ajunge la tine..
Conturile oricum nu le stii toate, asa ca hai pa !
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Baiete nu stiu ce vorbesti aiurea, pana sa iti fac organizate maximul care il dadeai era doar pe interne, asa te-am invatat sa iei si tu sate cu rosu pe harta iar acuma in calitate de ucenic apari sa imi dai dume de genu ? Trist
 

DeletedUser47204

Te bagi cu japca, intr-un trib care nici macar nu te vrea, ca sa te scoatem noi ulterior ? :D:D
Buna idee ! Chiar ca ne vedem pe harta, sa te vedem ce stii, sub insemnu lor :rolleyes::rolleyes:
 
Sus