Discutii libere L67 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Tu dai somn ca-i mai bine, invata sa joci si apoi mai vorbim.
Prietene, ai avut granita cu mine pe L61 3 luni, nici macar niste spioni n-ai avut curaj sa arunci pe mine, cand am dat eu cu spioni aveai cate 30k in linia 2-a, si te numesti jucator?

Am vazut ce jucator esti, nici de contul tau n-ai fost in stare "sa-l pazesti".

Ia-te de mana cu MariusBRateu.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Prietene, ai avut granita cu mine pe L61 3 luni, nici macar niste spioni n-ai avut curaj sa arunci pe mine, cand am dat eu cu spioni aveai cate 30k in linia 2-a, si te numesti jucator?

Am vazut ce jucator esti, nici de contul tau n-ai fost in stare "sa-l pazesti".

Ia-te de mana cu MariusBRateu.

Ce rost are sa minti Dicsie? Chiar crezi ca te mai crede cineva aici? Chiar crezi ca scrii unui nimeni? Chiar crezi ca nimeni din aceasta comunitate nu a avut de a face cu mine? Tu iti dai seama cat de ridicol esti? Chiar crezi ca n-am avut de a face cu smecherasi mai buni decat tine ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu nu ar trebui sa ai dreptul de a posta aici. Te contrazici continu in ceea ce ai scris. Ati intrat sa scoateti gentle? Nu ati scos gentle. Ati intrat sa dati satele fame ului? Da. Nu le ati dat pt. ca aveati draci din cauza ca nu nea-ati scos, ati dat ceva partial. Fame nu a vrut satele de la voi? Ba cred ca le au vrut, voi ati fost cu barba-n sus ca deobicei. Cand Fame a facut Pna cu noi puteati da razboi Fame(ah, nu erau langa voi, si? Stam la pomana?). Satele de langa United si United mereu au fost subiectul principal. Exista un rahat. Dati mesajele aici daca exista. Ca si eu zic ca exista jucatori United care in ultimele 2 luni mi au cerut invitatie, vreo 11-12.
Nu esti decat un nimeni Unnamed :) Esti un las care s-a ascuns in spatele unor interne, noob de prima clasa, care nu stiu sa-si conduca propriul trib. N-ai fost in stare sa scoti niste jucatori in margine, si dai vina pe United :) Aveai nevoie de 2 k-uri sa scoti 300 de sate din margine? Esti patetic.

Da, ai dreptate, nu am scos Gentle. Gentle nu mai exista de la inceput, la fel cu nu mai exista nici Unnamed. Asta demonstreaza niste lucruri. Demonstreaza cum ai castigat tu alea 2 lumi ;)

Vii si plangi pe extern ca face green-ul manarii, dar nu ai putea da nici macar un exemplu de asa ceva din partea noastra. Pe de alta parte, tu ai tolba plin. Repet, esti un nimeni. Interesante caractere primeste Fame-ul mai nou in trib :)
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Centorag, tu ceva potential ai, mi-e mila de tine. Nu mai fi sluga celorlalti. Daca e sa fiu eu ceva sau nu, asta nu depinde nici de mine, nici de tine, depinde de opiniile obiective. De mine sau de tine. Stai potol acolo. Mananca o mamaliga cu branza.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Centorag, tu ceva potential ai, mi-e mila de tine. Nu mai fi sluga celorlalti. Daca e sa fiu eu ceva sau nu, asta nu depinde nici de mine, nici de tine, depinde de opiniile obiective. De mine sau de tine. Stai potol acolo. Mananca o mamaliga cu branza.
Eu nu sunt sugla nimanui . Am ales sa joc cu green, tocmai pentru ca sunt opusul tau in orice sens. Te faci te ras pe extern cu acuze lipsite de orice dovezi, cand tu faci si dreci prin spate tot felul de tampenii. Sa nu mai indraznesti sa-mi folosesti numele in vreuna din postarile tale si scuteste-ma de linsul in ***, nu am nevoie.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Centorag, tu ceva potential ai, mi-e mila de tine. Nu mai fi sluga celorlalti. Daca e sa fiu eu ceva sau nu, asta nu depinde nici de mine, nici de tine, depinde de opiniile obiective. De mine sau de tine. Stai potol acolo. Mananca o mamaliga cu branza.
Pana una alta el mananca de pe contul lui, tu de pe un cont facut la nevoie, ca mna, de "jmeker" ce esti a fugit si contul si talentul de tine.

Spor, pentru mine esti deja plictisitor, aroganta ieftina, iar cine a avut de-a face cu mine, probabil a primit acelasi raspuns pe care l-a dat si Alin.

Hai, "fortza gentle"

Ne mai vedem, pe harta, sa-mi arati ce poti.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
"S-a intalnit hotul cu prostul". HAHAHAHAHAHHAH. In sfarsit am avut ocazia s-o scriu fiind pe subiect. Sunteti cei mai tari!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Da, ai dreptate, nu am scos Gentle. Gentle nu mai exista de la inceput, la fel cu nu mai exista nici Unnamed. Asta demonstreaza niste lucruri. Demonstreaza cum ai castigat tu alea 2 lumi ;)
Ba nu demonstreaza nimic :D
Pana una alta el mananca de pe contul lui, tu de pe un cont facut la nevoie, ca mna, de "jmeker" ce esti a fugit si contul si talentul de tine.

Spor, pentru mine esti deja plictisitor, aroganta ieftina, iar cine a avut de-a face cu mine, probabil a primit acelasi raspuns pe care l-a dat si Alin.

Hai, "fortza gentle"

Ne mai vedem, pe harta, sa-mi arati ce poti.
Pai joaca pe LovingBeer, atat pe harta cat si pe extern. Cum reusesti sa fii asa prost bai dicsie? ==))
 

DeletedUser48346

LovingBeer nimeni din United sau Roma nu a spus ca nu a pierdut lumea 61. Ai spus ca am distrus Roma atunci sa iti spun ceva dragule . Am avut probleme in viata reale in acel moment , contul meu a fost trimis in sitter colegiilor din Roma pana imi rezolv problemele personale , nicidecum nu am lasat contul fara sitter si fara oameni de incredere. Te asigur un singur lucru daca United era in locul Romei in acel moment nu dadeam deloc vina pe ei si pe aceasta cale vreau sa le multumesc colegiilor Dicsie si Enyx88 care au stiut situatia mea . Daca era sa aleg intre voi si Roma te asigur ca tot Roma era alegerea noastra indiferent de situatie. United stie sa isi respecte prietenii si colegii.
Lumea 61 dupa cum am spus a fost pierduta din cauza mea dar legatura de prieteni si omenie au ramas la fel.
Nu vreau sa te superi pe mine , dar aveti inca mult de invatat.
Cand am discutat diplomatia cu green , am spus din start ca nu voi rupe si daca vom fi incercuiti si exact asta am facut. Te asigur ca United nu are nici un regret in decizia luata . Suntem , vom fi si vom ramane acelasi United.
Numele United o sa il mai vedeti pe Ro , dar numele Gentle nu stiu cand il vom mai vedea. Atat vreau sa spun Respect green si Roma.!
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ba nu demonstreaza nimic :D

Pai joaca pe LovingBeer, atat pe harta cat si pe extern. Cum reusesti sa fii asa prost bai dicsie? ==))
=]] Ba ce frumos e cand astia de se cred destepti nu inteleg umorul fin...dar tu crezi ca nu stiu cine e pe Lovingbeer? Nici nu scrie sus Unnamed... =]]]]] Asta era si ideea, ca el ne face pe noi intr-un fel, si el indeplineste conditiile pt ambele...vai de capul meu nici nu stiu de ce ma obosesc =]]]]

Nu te mai da in spectacol...dar tu din lac treci direct in ocean...
 

Unloving

member
Scor reacție
1
LovingBeer nimeni din United sau Roma nu a spus ca nu a pierdut lumea 61. Ai spus ca am distrus Roma atunci sa iti spun ceva dragule . Am avut probleme in viata reale in acel moment , contul meu a fost trimis in sitter colegiilor din Roma pana imi rezolv problemele personale , nicidecum nu am lasat contul fara sitter si fara oameni de incredere. Te asigur un singur lucru daca United era in locul Romei in acel moment nu dadeam deloc vina pe ei si pe aceasta cale vreau sa le multumesc colegiilor Dicsie si Enyx88 care au stiut situatia mea . Daca era sa aleg intre voi si Roma te asigur ca tot Roma era alegerea noastra indiferent de situatie. United stie sa isi respecte prietenii si colegii.
Lumea 61 dupa cum am spus a fost pierduta din cauza mea dar legatura de prietenii si omenia au ramas la fel.
Nu vreau sa te superi pe mine , dar aveti inca mult de invatat.
Cand am discutat diplomatia cu green , am spus din start ca nu voi rupe si daca vom fi incercuiti si exact asta am facut. Te asigur ca United nu are nici un regret in decizia luata . Suntem , vom fi si vom ramane acelasi United.
Numele United o sa il mai vedeti pe Ro , dar numele Gentle nu stiu cand il vom mai vedea. Atat vreau sa spun Respect green si Roma.!

Roma a vomitat pe tine cum tu ai vomitat pe Roma. Punct, nu e nevoie aici de dovezi pt ca ele sunt la ordinea zilei. Stamatescu ti-a distrus tribul cu 2 cuvinte, esti un nimeni la nivel de conducere, ar trebui sa-i pupi picioarele lui Stamatescu. Tu ai nevoie de lectii de la mine; reaminteste comunitatii de cate ori am venit la tine sa salvam aceasta lume si ai fost contrar. Reaminteste tribului tau; sau nu citeste aici? Voi da o circulara sa intelega cine esti. Ai avut probleme in viata reala? Ok, cine a zis ce? Pe 61 ai dat vina pe asta, aici al fel, dar ti se pare ca jucam aici bambilici cu sentimentele tale? Sunt primul care respecta sentimentele pe acest joc, dar nu cand si sunt luate la misto in mod clar.

Omenia, Roma, Green, Diplomatie. Las-o deoparte. Trezeste-te la realitate ca ai luat bataie ca de 5 ani incoace oriunde ai intrat, mai bine joci altceva.
 

DeletedUser48346

Roma a vomitat pe tine cum tu ai vomitat pe Roma. Punct, nu e nevoie aici de dovezi pt ca ele sunt la ordinea zilei. Stamatescu ti-a distrus tribul cu 2 cuvinte, esti un nimeni la nivel de conducere, ar trebui sa-i pupi picioarele lui Stamatescu. Tu ai nevoie de lectii de la mine; reaminteste comunitatii de cate ori am venit la tine sa salvam aceasta lume si ai fost contrar. Reaminteste tribului tau; sau nu citeste aici? Voi da o circulara sa intelega cine esti. Ai avut probleme in viata reala? Ok, cine a zis ce? Pe 61 ai dat vina pe asta, aici al fel, dar ti se pare ca jucam aici bambilici cu sentimentele tale? Sunt primul care respecta sentimentele pe acest joc, dar nu cand si sunt luate la misto in mod clar.

Omenia, Roma, Green, Diplomatie. Las-o deoparte. Trezeste-te la realitate ca ai luat bataie ca de 5 ani incoace oriunde ai intrat, mai bine joci altceva.

Esti Eronat :)) Cine il critica pe Stamatescu eu sau tu:)) Mai nene , esti prea penibil. Sunteti si o sa fiti pe nicaieri :). Esti slab din toate punctele de vedere. M-ai cautat sa salvez lumea:), dar cum ai vrut sa salvez:)) ? Sa rup Pna-ul cu green si sa ii atac pe la spate:)) tipic Gentle ce sa mai discutam:). vezi de mustarul tau ca ai foarte multe de invatat. Dintre toti conducatorii pe care ii stiu eu esti ce mai slab pregatit.
Am spus si in mesajul cu tine pe joc . Daca ai nevoie de un aliat care sa faca manevre noi nu suntem respectivii oameni. Nu facem jocul nimanui .
Nu vreau sa discut despre ceilalti baieti din Gentle , nu toti sunt la fel.
Eu ma refer la tine ca si conducere:)) , ai vrut sa inchid lumea si sa salvez prin tradare fata de Green ?:)) , lasa-o balta , ai ales persoana gresita. Noi stim sa pierdem si sa castigam!.
Vezi poate castigi lumea asta , sau poate nu?:) Vom vedea la final daca te afli pe undeva:))
Esti cel mai slab conducator pe care l-am vazut vreodata pe acest joc. Vreau sa te vad pe urmatoarea lume ca intri cu tribul tau , dar sunt sigur ca intri cu alt trib si nu ca si conducator , doar un simplu jucator :) , exact cum trebuie sa fi.
Stai jos 1 . Nu meriti 3:)
 
Ultima editare de un moderator:

Unloving

member
Scor reacție
1
O data, de doua ori, de trei ori; cat sa mai suport bataia asta de joc a gramaticii alinutZu91? As vrea sa-ti raspund, dar nu resuesc. Ma pot face ca nu vad? Da, reusesc, pentru ca sunt peste.

13 emoticoane? Ti-am raspuns.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Doare ca pe 53 am ramas sa facem misto de voi? :D
Ce am reusit alaturi de Mnks, majoritatea doar ati visat inainte de inceperea lumii. Daca tot vrei sa comentezi de 60, ai putea raspunde la asta:


1-2 shaorme spune legenda :) dar el nu a vandut, poate a dat contu la schimb si nu se pune ca vanzare, a fost pe combinatii omu
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Iar tu ai luat de la mine? Ce sari asa ca n-am spus nimic de Mnk.

Nu ai luat sat in razboi per total, ca nu ti-a luat el care a fost la 100 ani de tine nu are legatura, ti-au luat altii care erau langa, pana o sa fie implementate barbarele inteligente care fac si trupe plus nobili, o sa te inobileze si alea dreq
 

DeletedUser48346

O data, de doua ori, de trei ori; cat sa mai suport bataia asta de joc a gramaticii alinutZu91? As vrea sa-ti raspund, dar nu resuesc. Ma pot face ca nu vad? Da, reusesc, pentru ca sunt peste.

13 emoticoane? Ti-am raspuns.

Penibil:)). Tradator :).
 
Sus