Discutii libere L67 !

DeletedUser49162

Hmm, fame a marit numarul de locuri in trib, acum sunt 10 locuri, oare o sa recruteze din shock?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
La fel se poate spune si despre Green. Hapciu, noroc ca au stat drepti in fata la Mnk, ca nu inchideau nici 60 :D
Nici Mnk nu termina lumea fara noi, asa ca stai parcat si nu mai manca ce nu trebuie pe teme ce nu au legatura cu tine :) DT-DK au fost inamici intr-adevar puternici , dar impreuna, green si Mnk au terminat lumea.

Este amuzant cum tu comentezi de respectiva lume, cand stii ce s-a intamplat acolo si ce rol ai avut in toata razboiul Mnk-DT :D
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Doare ca pe 53 am ramas sa facem misto de voi? :D
Ce am reusit alaturi de Mnks, majoritatea doar ati visat inainte de inceperea lumii. Daca tot vrei sa comentezi de 60, ai putea raspunde la asta:
Raspund eu.

Era colegul shawncarter pe cont ( dorea sa se bata cu careva din mnk, nu mai stiu ce "prieten" avea el pe acolo ), mnk lansase vreo 15-20 trenulete pe cont, toate verzi, cu deff in coada. Cu vreo 15-20 de minute inainte, parola a fost schimbata, satele pierdute si seara a aparut el pe confa celor din DK sa se planga cum ca a fost spart contul =]]]
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nici Mnk nu termina lumea fara noi, asa ca stai parcat si nu mai manca ce nu trebuie pe teme ce nu au legatura cu tine :) DT-DK au fost inamici intr-adevar puternici , dar impreuna, green si Mnk au terminat lumea.

Este amuzant cum tu comentezi de respectiva lume, cand stii ce s-a intamplat acolo si ce rol ai avut in toata razboiul Mnk-DT :D
Bla bla, vorbeam despre faptul ca voi nu ati miscat nimic. Ca peste tot pe unde ati jucat. Mai departe va las sa aberati cat vreti. Ati sarit ca arsi hahaha, mari vedete sunteti fara o chifla in stomac.
Cat despre ursul pacalit de vulpe si ceilalti mascarici, va las sa aberati cat vreti. Niciodata nu am vandut contul.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Adevarul ca impotriva unui adversar ca DK trebuia sa luam cate 100 sate pe organizat :) Tu te auzi? Vorbim de triburi cu experienta, nu de noobi ca voi
Pe 53 au fost doar noobi, tot asa, cu ajutorul nostru ati acaparat continentul propriu, in rest nimic ! Mai spune-mi.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pe 53 au fost doar noobi, tot asa, cu ajutorul nostru ati acaparat continentul propriu, in rest nimic ! Mai spune-mi.
Cred ca uiti niste circumstante :) Voi ati recrutat acolo de ati rupt, de la noi au plecat jucatori in Ziggs :) cand voi dadeati un organizat si recrutati 10 din tribul atacat, noi ne bateam cu Ziggs si Winter :))) Despre ce vorbim ? Nu comentez, a fost tactica castigatoare pt scamatescu acolo, dar nu-mi veni sa-mi zici ca ati castigat lumea aia de bine ce ati jucat pe harta, ca s-a vazut in alea 2-3 luni cat v-ati batut cu noi, ce puteati pe harta

Tare as vrea sa te vad in cate zile ti-ai da stergere daca ar fi sa treci prin situatiile prin care am trecut noi :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cred ca uiti niste circumstante :) Voi ati recrutat acolo de ati rupt, de la noi au plecat jucatori in Ziggs :) cand voi dadeati un organizat si recrutati 10 din tribul atacat, noi ne bateam cu Ziggs si Winter :))) Despre ce vorbim ? Nu comentez, a fost tactica castigatoare pt scamatescu acolo, dar nu-mi veni sa-mi zici ca ati castigat lumea aia de bine ce ati jucat pe harta, ca s-a vazut in alea 2-3 luni cat v-ati batut cu noi, ce puteati pe harta

Tare as vrea sa te vad in cate zile ti-ai da stergere daca ar fi sa treci prin situatiile prin care am trecut noi :)
Nu ma intereseaza ce manevre s-au facut. Nu ati fost in stare sa va luati singuri continentul pe o lume plina de noobi. Asta spune multe. Lasa recrutarile. Zeus plangea la stamatescu sa recruteze ca voi nu mai rezistati. Bafta
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu ma intereseaza ce manevre s-au facut. Nu ati fost in stare sa va luati singuri continentul pe o lume plina de noobi. Asta spune multe. Lasa recrutarile. Zeus plangea la stamatescu sa recruteze ca voi nu mai rezistati. Bafta
Evident, cand manevrele sunt impotriva altora, nu te intereseaza, daca iti amintesc de 60 si ce ai facut acolo, te aperi si zici ca au fost manevre:)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
giphy.gif
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Am auzit ca l-ati "abuzat" tare rau, la 30 de fake-uri si 2 reale deja tinea toate cele 50 de ferme de def acasa :D :))))
 
Sus