Discutii libere L67 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
Bai alex1leu, esti cumva ruda de sanje cu just elite ? Cand era tudoricas la colt tot lingeai pe aici cu ursule ursule ursule, credeai ca ne imprietenim daca facem misto de acelasi pokemon ? Acuma cand iti aduc aminte ca te vinzi iar esti suparat pe mine :( daca nu iti place alex1leu spune ca iti zic alex4lei si numa bine ti-a crescut si cota, oricum mai mult castigi de la mine decat nimic la final de lume ^^ asta in cazul in care nu visezi prea departe
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Unnamed incepatorul:

"Trezeste-te la realitate ca ai luat bataie ca de 5 ani incoace oriunde ai intrat,"

Ba nu stiu cum sa-ti spun, dar incerc ca la gradinita.

Lumea 51, Lumea 56, Lumea 64.

Cam astea a castigat alinutzu ( sau roma united daca doresti ) in ultimii 2-3 ani. Una, doua, trei.

Iar pe 61, sa iti aduc aminte cum plangea gentle dupa ultimul organizat roma, unde s-au pierdut vreo 60 de sate, si in conferinta se vorbea de stergere? Eeee, fix atunci Alin n-a mai putut continuasi gentle a profitat si si-au luat tradatorii acasa.

Penibil esti...mergi pe blog, si lasa matematica pentru altii.

Pe 64, pe viteza 1, sa rezistati 1 luna...:oops::oops:
 

DeletedUser48346

Dicsie , nu cred ca trebuie sa ii explicam si sa ii dovedim unde am inchis noi lumea. Chiar crezi ca merita atentia noastra? United si Roma sunt vor exista si vor ramane deasupra lui Loving tot timpul.
Sunt mult sub nivelul nostru . Chiar vreau sa ii vad pe ce lume mai intra :)). Eu i-am spus la Loving ca are multe de invatat de la noi dar nu vrea sa inteleaga:)).
Dragule doar in alt trib o sa mai intri si asta doar cu milioaga .:) Vreau sa te vad ca reusesti sa mai conduci un trib :) , daca mai reusesti:).
Green a ramas alaturi de noi si au tot respectul United , pe cand voi ce ati facut si aici?:)) Opsss ati fugit ca niste refugiati:)) si mai si comentezi pe extern:)). Cred ca a postat Dicsie lumiile castigate de noi in 4 ani dar tu nu vezi realitatea. Suntem vom fi si vom ramane peste voi .
Respect Roma Si Green!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Roma a vomitat pe tine cum tu ai vomitat pe Roma. Punct, nu e nevoie aici de dovezi pt ca ele sunt la ordinea zilei. Stamatescu ti-a distrus tribul cu 2 cuvinte, esti un nimeni la nivel de conducere, ar trebui sa-i pupi picioarele lui Stamatescu. Tu ai nevoie de lectii de la mine; reaminteste comunitatii de cate ori am venit la tine sa salvam aceasta lume si ai fost contrar. Reaminteste tribului tau; sau nu citeste aici? Voi da o circulara sa intelega cine esti. Ai avut probleme in viata reala? Ok, cine a zis ce? Pe 61 ai dat vina pe asta, aici al fel, dar ti se pare ca jucam aici bambilici cu sentimentele tale? Sunt primul care respecta sentimentele pe acest joc, dar nu cand si sunt luate la misto in mod clar.

Omenia, Roma, Green, Diplomatie. Las-o deoparte. Trezeste-te la realitate ca ai luat bataie ca de 5 ani incoace oriunde ai intrat, mai bine joci altceva.
Razboinicul luminii, nemuriciul! :D
Bai ce filme ai in cap, cred ca in mintea ta esti un fel de Tom Cruise in Top Gun minim, tu ala care le face si le desface, ala fara de care nu se misca nimic. Bai da-ti 2, poate 3 perechi de palme si revino-ti. Esti nimeni in drum, comporta-te ca atare, ce's cu arogantele astea pe burta goala? Vezi ca ii iei locul lui 2peu in videoul de mai jos si simt miros de razboi deja?
Ti-am mai spus, inainte sa respecti orice, trebuie sa te respecti pe tine, ori tu iti versi toate frustarile pe forum si cum lumea n-a jucat cum ai vrut tu. Pai nu vezi ca nu da nimeni 2 lei pe tine si pe tribul tau de nimicuri? Ai 3 triburi aici care iti spun asta, mergi sa dormi.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Dicsie , nu cred ca trebuie sa ii explicam si sa ii dovedim unde am inchis noi lumea. Chiar crezi ca merita atentia noastra? United si Roma sunt vor exista si vor ramane deasupra lui Loving tot timpul.
Sunt mult sub nivelul nostru . Chiar vreau sa ii vad pe ce lume mai intra :)). Eu i-am spus la Loving ca are multe de invatat de la noi dar nu vrea sa inteleaga:)).
Dragule doar in alt trib o sa mai intri si asta doar cu milioaga .:) Vreau sa te vad ca reusesti sa mai conduci un trib :) , daca mai reusesti:).
Green a ramas alaturi de noi si au tot respectul United , pe cand voi ce ati facut si aici?:)) Opsss ati fugit ca niste refugiati:)) si mai si comentezi pe extern:)). Cred ca a postat Dicsie lumiile castigate de noi in 4 ani dar tu nu vezi realitatea. Suntem vom fi si vom ramane peste voi .
Respect Roma Si Green!
Imi pare rau ca te contrazic dar dicsie e sub nivelul marii :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Care 4 ani Alin? :]]]

Lumea 51 se va deschide în data de 25 mai, între orele 10:00 şi 13:00.

Pre-înregistrările pentru această lume se vor deschide în cursul zilei de mâine, 19 mai.

carmi, 18. Mai 2016

Sa lasam pokemonii sa incerce si ei...dupa cum vezi, afara de gura pe extern si tradari altceva nu stiu...e vina altora ca pierd ei...niciodata a lor, e greu cand te loveste un om de cuvant si face pipilica pe ce isi dorea Gentle, adica sa tradeze United- Green.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Unnamed, Tradatescu si Alex2lei cand vad realizarile Green si cand incearca sa faca alianta cu un trib:

Lickitung-Pokemon-Go.jpg

Salivati in continuare.
 

DeletedUser49138

Macar Fame daca nu se incurcau cu ei, Gentle merita scosi de oriunde intra,oameni fara pic de respect pe acest joc,probabil si in viata reala.
 

DeletedUser49130

Tu nu ar trebui sa ai dreptul de a posta aici. Te contrazici continu in ceea ce ai scris. Ati intrat sa scoateti gentle? Nu ati scos gentle. Ati intrat sa dati satele fame ului? Da. Nu le ati dat pt. ca aveati draci din cauza ca nu nea-ati scos, ati dat ceva partial. Fame nu a vrut satele de la voi? Ba cred ca le au vrut, voi ati fost cu barba-n sus ca deobicei. Cand Fame a facut Pna cu noi puteati da razboi Fame(ah, nu erau langa voi, si? Stam la pomana?). Satele de langa United si United mereu au fost subiectul principal. Exista un rahat. Dati mesajele aici daca exista. Ca si eu zic ca exista jucatori United care in ultimele 2 luni mi au cerut invitatie, vreo 11-12.


Unul dintre marii conducatori Gentle, omul mai minte, dar mai bea si apa. Spune-ne si noua de ce nu mai joci cu contul unnamed? Lovingbeer... sucks, alta idee nu ai avut?
Te-ai batut cu pumni in piept ca faci organizate fame si ca bati ca dregi..cand tu nici macar sa iei situatia trupelor nu esti in stare. Pe 61 va apara Messagerul conturile..HAHAHA.
Stateam cu morcovul in C** sa nu ne tradati ca pe green pe 53, ca v-a facut Roma oferta de oferta si le puneati in balanta si stiati.. ba astia din RS sunt "nebuni "merg pana la capat,hai ca roma e mai cerebrala si da stergere account...
Asa a castigat L61 GENTLE!!! INNOBILARI INTERNE, RECRUTARI UNITED.
GOOOOOOOD JOOOOOB GUYS! YOU ARE THE BEST!
 

DeletedUser49138

El da organizate fame la inceputul hartii si acuma s-a retras in fame sa mai fie pe lumea aceasta
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Unul dintre marii conducatori Gentle, omul mai minte, dar mai bea si apa. Spune-ne si noua de ce nu mai joci cu contul unnamed? Lovingbeer... sucks, alta idee nu ai avut?
Te-ai batut cu pumni in piept ca faci organizate fame si ca bati ca dregi..cand tu nici macar sa iei situatia trupelor nu esti in stare. Pe 61 va apara Messagerul conturile..HAHAHA.
Stateam cu morcovul in C** sa nu ne tradati ca pe green pe 53, ca v-a facut Roma oferta de oferta si le puneati in balanta si stiati.. ba astia din RS sunt "nebuni "merg pana la capat,hai ca roma e mai cerebrala si da stergere account...
Asa a castigat L61 GENTLE!!! INNOBILARI INTERNE, RECRUTARI UNITED.
GOOOOOOOD JOOOOOB GUYS! YOU ARE THE BEST!
A facut Unnamed niste organizate pe Fame lumea asta... dar fulluri au nimerit numai pe Green/Wind si n-au luat nimic :))))
 

DeletedUser49130

Alinutzu tu esti ultimul om, ultimul jucator. Tu ai dreptul la jumatea medaliei de pierzator al lumii 67. Greenul poate doar sa ti-o lustruieze. Wind se uita de departe.

Acest ultim om cum spui tu e cu 10 clase peste tine.Deci daca e ultim om tu esti cu 10 clase sub acest ultim om.
Cum spuneam, dadeai circulare in tribul wanted cu mesaje motivationale care sa intareasca convingerile jucatorilor ca au o sansa sa bata fame-ul si tu ce ai facut? Ti-ai batut joc de munca lor, ba din contra ai mai fugit si in fame ca de.. nu poti scoate nici macar wind-ul cu 3-4 jucatori in el
 

DeletedUser49130

A facut Unnamed niste organizate pe Fame lumea asta... dar fulluri au nimerit numai pe Green/Wind si n-au luat nimic :))))

E jucator de"elita" pana si cei din gentle il injura stiind cate scripturi are si se da mare scula pe bascula. Va rog eu admini verificati contul la milog cand da atacuri si se apara. Scapati servarul de un caracter sau macar barbarizati cateva sate sa se chinuie sa joace si el ceva pe harta, adica pe barbare.
 

DeletedUser49138

Acest ultim om cum spui tu e cu 10 clase peste tine.Deci daca e ultim om tu esti cu 10 clase sub acest ultim om.
Cum spuneam, dadeai circulare in tribul wanted cu mesaje motivationale care sa intareasca convingerile jucatorilor ca au o sansa sa bata fame-ul si tu ce ai facut? Ti-ai batut joc de munca lor, ba din contra ai mai fugit si in fame ca de.. nu poti scoate nici macar wind-ul cu 3-4 jucatori in el
Lasa ,e conducator mare el dar acum insfarsit e simplu jucator:)).
Ce ma mira e faptul ca s-a incurcat Fame cu ei.
 
Sus