Discutii libere L70 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Se renunta ca o iei in barba sau se renunta ca asa vrei tu?Eu inca vad triburi pe .ro care joaca si lumi noi pe care se intra.Chiar *brigada* de pe 66 a anuntat ca va intra pe 72 din care faci parte si tu.

Eu cred ca esti intr-o stare de penibilitate greu de descris in cuvinte.
Eu nu o sa mai joc nici o lume in afara de speciala. 23 Decembrie se termina pentru mine si multi altii. Jucati voi si celelalte echipe.
Contul o sa ramana la prietenii care vor sa se foloseasca de steaguri pe diferite lumi.
Asa este cand stai in post si asculti gura lumii ce vorbeste. Pui imediat la posta cu timbru si trimiti mai departe.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vezi ca ti-au fost banati recent iarasi colegii...Tiristul, Black si spear.
Aceeasi mentalitate, aceeasi strategie, aceleasi nereguli.
Si ca sa raspund pentru cei ce scriau mai sus. Nu am avut ban pentru ca aveam conturi suport. Am avut ban pentru ca am innobilat sate de pe un cont ce a fost considerat cont suport. Dar pe acele conturi erau, au fost jucatori, ceea ce s-a si demonstrat prin ticketele deschise de ei.
Nu are rost sa detaliati cazurile mele cu ale voastre.
Succes cu dezinformarea in continuare !

Aici vad ca nu comentezi...normal ca nu comentezi :))))))
 

DeletedUser49018

Eu cred ca esti intr-o stare de penibilitate greu de descris in cuvinte.
Eu nu o sa mai joc nici o lume in afara de speciala. 23 Decembrie se termina pentru mine si multi altii. Jucati voi si celelalte echipe.
Contul o sa ramana la prietenii care vor sa se foloseasca de steaguri pe diferite lumi.
Asa este cand stai in post si asculti gura lumii ce vorbeste. Pui imediat la posta cu timbru si trimiti mai departe.



Asa cum sta papaya sa se prinda de orice speranta?Saracutul...inca crede ca 66 se repeta.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vezi ca ti-au fost banati recent iarasi colegii...Tiristul, Black si spear.
Aceeasi mentalitate, aceeasi strategie, aceleasi nereguli.
Si ca sa raspund pentru cei ce scriau mai sus. Nu am avut ban pentru ca aveam conturi suport. Am avut ban pentru ca am innobilat sate de pe un cont ce a fost considerat cont suport. Dar pe acele conturi erau, au fost jucatori, ceea ce s-a si demonstrat prin ticketele deschise de ei.
Nu are rost sa detaliati cazurile mele cu ale voastre.
Succes cu dezinformarea in continuare !

Te afli din nou pe o panta extrem de periculoasa. Te avertizez sa nu mai discuti cazuri de la support in niciun fel, asa cum spune si regulamentul.
Echipa de moderare atat de pe joc cat si de pe forum nu persecuta pe nimeni, ci aplica regulamentul asa cum este el.

Inca o aluzie de genul si se lasa cu vacanta de toamna.
 
Scor reacție
0
mai nushica, ma intrebat nutz de tine...a zis sa-i dai banii, app s-a mutat langa tine in Bucuresti...
daca vrei sa te achiti de om, iti dau nr lui de telefon ca sa va intalniti.
 
Scor reacție
0
Obs ca nu poti dormii de noi ca am fost banati, ai insomnii noaptea?!?

insomnii ar trebui sa ai din cauza banilor pe care ai sa-i dai, asta denota caracterul tau , un caracter de joasa speta.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
E timpul ca Just elite sa ne scrie ca nu mai joaca .
Are treaba ca vine toamna , viile trebuie culese , porumbi culesi de pa camp ...

Parte 1:
Triburi: DK, DTW1, DTW, DTW2, DK., .DK.
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP C, NiP B, NiP A, Titans, NiP E

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 42
Diferență: 103

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,185,799
Tabăra 2: 299,251
Diferență: 886,548

chart
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Mondiale...lasa-ma ca n-ai o treaba. Esti rupt de realitate.

Te afli din nou pe o panta extrem de periculoasa. Te avertizez sa nu mai discuti cazuri de la support in niciun fel, asa cum spune si regulamentul.
Echipa de moderare atat de pe joc cat si de pe forum nu persecuta pe nimeni, ci aplica regulamentul asa cum este el.

Inca o aluzie de genul si se lasa cu vacanta de toamna.

Dar la fanii astia ai mei nu le zici la fel ? Ce treaba au ei despre ce si cum am fost eu sau altii banat ?
Fa in asa fel incat sa judeci cu aceeasi masura pentru fiecare.
Eu doar le-am raspuns pentru ce am fost banat. Atata tot.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
E timpul ca Just elite sa ne scrie ca nu mai joaca .
Are treaba ca vine toamna , viile trebuie culese , porumbi culesi de pa camp ...

Daca s-ar da carnetele de conducere doar celor care stiu sa citeasca si sa scrie corect, cred ca s-ar injumatati soferii :)
Fugi si vezi daca au aparut litere noi sau caractere pe care nu le-ai folosit.
Am auzit ca pentru voi caruta e metrou...
 
Scor reacție
0
Mondiale...lasa-ma ca n-ai o treaba. Esti rupt de realitate.



Dar la fanii astia ai mei nu le zici la fel ? Ce treaba au ei despre ce si cum am fost eu sau altii banat ?
Fa in asa fel incat sa judeci cu aceeasi masura pentru fiecare.
Eu doar le-am raspuns pentru ce am fost banat. Atata tot.


:)))

pai tu esti in masura sa vorbesti de mine ca am fost banat?! nu iti e rusine?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
:)))

pai tu esti in masura sa vorbesti de mine ca am fost banat?! nu iti e rusine?

Sa te iei de mana cu muppets. Zici ca sunteti frati gemeni.
Vorbesc de cine vreau si cand vreau eu. Nu-mi spui tu care-mi sunt limitele...mondialule :))
Hai fugi cu Madalin si certati-va pe satele de barbari cu ceilalti din trib.
Lasa-ma pe mine ca sunt bine.
Fara postari...nu va mai raspund ca sunteti sub orice critica tot DK-ul ala. Aceleasi replici, aceleasi acuze, aceleasi cuvinte...nu evoluati deloc.
 
Scor reacție
0
esti penibil.

dar tu cine esti sa nu ti spun de cine sa vorbesti? vorbeste de tine, de ce fel de om esti...sau iti e greu sa ti faci o caracterizare despre tine...
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
esti penibil.

dar tu cine esti sa nu ti spun de cine sa vorbesti? vorbeste de tine, de ce fel de om esti...sau iti e greu sa ti faci o caracterizare despre tine...

=)))))))))))))))))))
Citeste postarile mele care ti le-a indicat cavalerul. Da si tu un telefon prietenilor mei sau cauta-i sa-ti detalieze despre mine. Ai sa ramai stupefiat comparandu-ma cu tine...cu multi altii de pe aici.
Te rog...ramai acolo mic si neinsemnat ca si pana acum.
Lasa scripturile mai bine sa vorbeasca in locul tau pentru ca de altceva nu esti bun.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Dar tu ce treaba ai ca si-au luat altii ban ? Ca tu ai deschis subiectul asta :))

Pai citeste in spate sa vezi postarile lor...apoi ai sa intelegi de ce am ales sa scriu despre ultimele lor banuri.
Zmeu, spear, tiristul, black mondial :))
Hai ca fug ca am treaba.
Spor la sate toata lumea !
 

DeletedUser49303

Numarul jucatorilor unei echipe + timpul acelor jucatori sunt cam la acelasi nivel in legatura cu sansa de a supravietui pe o lume si eventual a o castiga. Evident ca joaca un rol important si numarul jucatorilor de elita + timpul acestora(cu cat timpul e mai mare cu atat se ridica sansa de supravietuire). Din pacate nu cunosc prea multe lumi unde s-a castigat cu echipa de elita versus cantitate(gen 30 oameni vs 300). Noi am incercat sa jucam aici pe 70 cu Gentle, eram 20, am dus tare, dar se stie cum s-a terminat. Din DTW ataca aproape orice jucator de la 1 sat in sus. Pe 61 de exemplu cand se rupsese Unitedu noi recrutasem tot si am facut legea, ca mai apoi sa bagam la interne majoritatea.

Din pacate, cum se discuta si pe topicul cu propunerea de 72, am ramas putini aici. Modalitatea de a castiga lumi acum e aceea de a recruta cat poti - si DTW a facut asa, noi chiar radeam de ei ca aveau 10 triburi la in moment dat, dar si ultimul jucator incepator a contat/conteaza in ecuatie - si de a avea cativa jucatori buni(dar si asta e relativ, de multe ori timpul intrece profesionalitatea).

Edit: Nu trebuie criticat oricum cine recruteaza continuu de luni de zile pe joc, pe skype sau oriunde poate jucatori. E trist, am ramas putini, si astia putinii in loc sa ne iubim si sa ne intelegem, ne uram maxim. De ce merge inainte jocul asta? Din ura. Nu cunosc in alte tari situatia, dar serverul asta va continua mult si bine atata timp cat vor persista dusmaniile astea crunte care au fost duse la un nivel absurd. (Triburile traiesc din ura jucatorilor, pp-urile sunt efectul, nu cauza!).

EDITAT DE TT
Tu de fapt ce ai vrut să ne spui? Ca te a bătut lipsa de timp sau va batut DTW??
Vb de recrutarile făcute de DTW? Păi ai uitat ca exista B.W. 1, 2.... până la B.W.10??
Tot atâția erați boss.. Ti se pare incredibil ca toata lumea ataca? Asta a fost diferenta!! Calitatea noastră pe organizare!!! Capacitatea de a ne mobiliza cand am dat afara basinile alea care aveau in total 200 sate si au mai schimbat tabara si aliati dintre noi(de menționat că erau foarte slabi si mai mult ne ati ajutat cand i ati convins sa tradeze) si i am scos in 3-4 zile, asta înseamnă mobilizare
Vorbesti de noi ca v am batut prin numărul mare de recrutari??? Nu boss pe voi Gentle v am batut pe harta vezi mai sus mesajul de la voi in care recunoașteți asta.
Iar pe Fame i am suportat pe Skype o lună tocmai ca stiam ca isi vor arată o fata mai putin placuta.. aia de trădători si ne vor face viata si mai usoara, dar și sa iti alegi corect oamenii cu care joci tot o calitate este
Noi suntem aici un grup de 15 jucatori DTW + frații noștri din United Alinutzu si Themora care au intrat tot ca sa va plateadca o polita dupa magariile de pe 67 si care au castigat respectul si aprecierea noastra.. Si carora le mulțumesc pt implicare
Citez un clasic in viata " v am batut ca n curtea școlii " ati intrat intr un top rușinos al triburilor care pierd un război in 2 luni..
Cam asa arata lucrurile în realitate
 
Scor reacție
0
=)))))))))))))))))))
Citeste postarile mele care ti le-a indicat cavalerul. Da si tu un telefon prietenilor mei sau cauta-i sa-ti detalieze despre mine. Ai sa ramai stupefiat comparandu-ma cu tine...cu multi altii de pe aici.
Te rog...ramai acolo mic si neinsemnat ca si pana acum.
Lasa scripturile mai bine sa vorbeasca in locul tau pentru ca de altceva nu esti bun.


e problema mea daca folosesc sau nu scripturi, daca am fost banat la fel...iar cu realitatea pe care o expui....:)))) rad cu lacrimi, esti un fantezist care ti faci viata deplorabila in care traiesti, mai usoara...

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Sus