Discutii libere L74

Jirachi

member
Scor reacție
1
Poate daca mai citesti regulile renunti la sarcasm ! Altadata te credeam un om echilibrat ! Acum incep sa ma ``indoi``

Scopul principal nu este sa castigam lumea ci sa ne facem prieteni noi, sa jucam cu ``tovarasii`` din team , sa ne distram ... sa ne simtim bine.
Daca ajungem sus distrandu-ne este perfect, dar nu ne vindem sufeltul pentru asta!
Pacat ca cei care gandesc nociv au distrus spiritul de echipa si frumusetea jocului asta, lume de lume !
1579761304418.png
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Numai out-siderii trancanesc pe aci in plus. Bre, lasati jucatorii lumii 74 sa scrie aici, voi luati de priviti. Luati cu tata ca doar atat v-a mai ramas :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D . Sau .....aaaaaaaa, mai jucati pe 72???? Ahaaa sunteti valetii ursului,poi luati tata de stergetipraful si dati cu matura in casa omului ca doar de aia va tine pe harta, nu mai scrieti degeaba pe lumi in care nu jucati (desi v-ati dori dar nu va baga nimeni in seama) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Am uitat că la tine jocul de triburile a inceput cu lumea 70+ greșeala mea, mai spart*acus du-te de unde ai venit ca poluezi aerul degeaba,
Ce reguli kyu, tu chiar o iei in serios :))))
Este amuzant să vezi 26 mil la 5 zile de joc, este un record mondial :))))
 

Jirachi

member
Scor reacție
1
``E...hei`` , cum sa o iau in serios :) ?
Daca revenim la spiritul de gluma nu pot decat sa ma bucur !

Problema nu e ca la 5 zile are un jucator 26 milioane de pct ( desi si asta e o prbl) Prima problema este ca UN SAT nu poate sa aibe mai mult de 13.496 de pct :)))
 
Ultima editare:

Spartacus

member
Scor reacție
0
Ssssssttttttt verishorule, ia matura si fugi la treaba ca te bate ursuletzul daca gaseste mizerie :D :D :D :D :D
 
Scor reacție
0
Numai out-siderii trancanesc pe aci in plus. Bre, lasati jucatorii lumii 74 sa scrie aici, voi luati de priviti. Luati cu tata ca doar atat v-a mai ramas :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D . Sau .....aaaaaaaa, mai jucati pe 72???? Ahaaa sunteti valetii ursului,poi luati tata de stergetipraful si dati cu matura in casa omului ca doar de aia va tine pe harta, nu mai scrieti degeaba pe lumi in care nu jucati (desi v-ati dori dar nu va baga nimeni in seama) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Da..noi inca jucam si pe 68 si pe 72..tu de ce nu mai joci? Ah...:))ai fost scos..dupa ce latrai fix ca aici ca vezi domne, nu ma vezi prin clasament..acu ai ajuns la 0 iar puisor..cum esti tu obisnuit...zi mersi ca va da satu ala gratis de inceput la multi..ca daca trebuia sa munciti si pentru ala,nici la 1 sat nu ajungeai...vorbesti de valetism da esti in stare sa ti iei 3 4 conturi suport la inceput si apoi s a terminat cu dominanta ta..ajung la 8 sate si gata te halesc punctele rosu cu totu, nici nu mai te obosesti sa te aperi,, pa primele atacuri pe tine stingi monitoru.
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
uatcer hai sa iti mai vand un pont fratzica : daca vrei sa dai bine pe undeva, invata intai sa scrii, ca habar nu ai de limba romana, de cuvantul cratima nici nu ai auzit, va sau v-a pentru tine e totuna...etc, nu e de mirare ca ati ajuns sa spalati masini in anglea :)) Ca deh, asta cu valetismul ti se potriveste perfect si in joc ! :D:D:D:D
 
Scor reacție
0
uatcer hai sa iti mai vand un pont fratzica : daca vrei sa dai bine pe undeva, invata intai sa scrii, ca habar nu ai de limba romana, de cuvantul cratima nici nu ai auzit, va sau v-a pentru tine e totuna...etc, nu e de mirare ca ati ajuns sa spalati masini in anglea :)) Ca deh, asta cu valetismul ti se potriveste perfect si in joc ! :D:D:D:D
Stai calm valetule, ca daca te duci la beraria H te uiti in buzunar daca ai bani si de a 2a bere stai cuminte nu mai face pe aici pe bogatasu..asa faceai si cu hispano so cu ursu si cu toti..fiecare cu viata lui, iar eu razboinicule o duc chiar bine.
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Superb ! Atunci du-o bine si lasa spatiu aici pentru jucatorii lumii 74, vezi daca mai joci prin vreo lume si scrie acolo eventual, daca te mai baga cineva in seama, aici poluezi inutil. Bafta multa !
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Ce sa fac verishorule daca am fost coleg cu uacer si stiu atata carte incat sa copiez ce spun altii.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Scor reacție
0
Superb ! Atunci du-o bine si lasa spatiu aici pentru jucatorii lumii 74, vezi daca mai joci prin vreo lume si scrie acolo eventual, daca te mai baga cineva in seama, aici poluezi inutil. Bafta multa !
Vezi ca joc si aici..momentan la pp..dae 0entru tine asa depun un efort..atat cat te vad ca mârâi..dupa 3 saptamani stim ca se lasa linistea..
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Il am pe dasher:)) daca vrei iti baga una de jale..ca asta cam si jucati voi...sunteti jale:(

Jalnic ca de obicei, bine ca ai pe altii, ca pe tine nu te ajuta si nu te recomanda nimic :D :D :D :D :D :D :D :D
Eu am contul meu si topoarele mele si demnitatea mea. Nu m-am inscris in cicio lume sa fiu servitorul cuiva cum sunteti voi doi :D:D:D:D:D:D

Puncte:241
Jucător:Watcher on the wall
Trib:ZigZag.


This is uatcer L74 , ZERO inamici invinsi (daca l intrebi o baga pe aia de o spun toti noobi ”ca e la PP-uri”) , feriti ca baga una de jale acum :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Scor reacție
0
Jalnic ca de obicei, bine ca ai pe altii, ca pe tine nu te ajuta si nu te recomanda nimic :D :D :D :D :D :D :D :D
Eu am contul meu si topoarele mele si demnitatea mea. Nu m-am inscris in cicio lume sa fiu servitorul cuiva cum sunteti voi doi :D:D:D:D:D:D
Cum nu? Pai nu esti sevitorul meu? Nu tipai ca sa vezi ce ma stergeti de pe harta si cu toate satrle in mijlocul vostru n ati fost in stare sa luati decat vreo 4 5 sate pana a ajuns def din spate? Esti servitorul meu..te bat pe unde te prind..asta cu daca joci in echipa cu cineva gata esti servitorul lui, nici nu ma obosesc sa iti raspund ca esti prea penibil. Totusi, esti servitorul nostru de fapt , tu cresti sate noi le luam:))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
uatcerica fii mah corect si spune public ca tu nu stii ce este aia ”al nostru” dar ma rog, de cand te-ai angajat argat la Zig te-a invatat varutzul cum e sa stergeti pantofii ursului , absolut toata lumea vede asta, hai organizarea ca se trezeste omul si nu are micul dejun gata, lasa fotosinteza ca e degeaba domnule ZERO PUNCTE !!!!!
 
Sus