Discutii libere L74

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Și scufița roșie zise...
Of tu roșu împărat, cu al tau trib.
Cu el vrei sa te afirmi, dar nici lumea nu o termini....
Va urma...

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
uatcerica fii mah corect si spune public ca tu nu stii ce este aia ”al nostru” dar ma rog, de cand te-ai angajat argat la Zig te-a invatat varutzul cum e sa stergeti pantofii ursului , absolut toata lumea vede asta, hai organizarea ca se trezeste omul si nu are micul dejun gata, lasa fotosinteza ca e degeaba domnule ZERO PUNCTE !!!!!
Asa tipai si pe 72..in final:
Spartacus
Puncte:283
Loc:1245
Inamici învinşi:3.618.034 (50.)
:))))))) asa tipi si acum, si tot ca si atunci iti zic..vezi ca la final s ar putea iar sa ai 0 si eu sa inchid lumile:))))
 
Ultima editare:

Spartacus

member
Scor reacție
0
Cat despre lumea 72, sa imi spui daca vrei sa fac un tiket la admini sa ii rog frumos sa mai prelungeasca lumea cu macar 1 an , special pt tine, paote reusesti sa faci atatea puncte la sate cati inamici invinsi am eu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Cat despre lumea 72, sa imi spui daca vrei sa fac un tiket la admini sa ii rog frumos sa mai prelungeasca lumea cu macar 1 an , special pt tine, paote reusesti sa faci atatea puncte la sate cati inamici invinsi am eu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
aici fac niste pp, dar dupa ma ocup si de tine stai parcat

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

cei mai saraci s-au adunat pe 74, lume mai slaba la ppuri nu a existat niciodata...
nu apuci sa faci nici 1500 lancii si deja se umple depozitu
 

Zone

member
Scor reacție
15
cei mai saraci s-au adunat pe 74, lume mai slaba la ppuri nu a existat niciodata...
nu apuci sa faci nici 1500 lancii si deja se umple depozitu

Si ce e rau in asta? Asa mai vedem si noi cum e sa farmezi, sa dai curatari la inceput de lume nu doar sa le cumperi...
 
Sus