Discutii libere L75

DeletedUser49158

Apar ca ciupercile dupa ploaie,doar cand is in avantaj sau le reusesc o manevra :))) cand o iau sus nu mai dai de ei o perioada buna de timp :)))
 

DeletedUser48627

Apar ca ciupercile dupa ploaie,doar cand is in avantaj sau le reusesc o manevra :))) cand o iau sus nu mai dai de ei o perioada buna de timp :)))
A dat cineva de tine vreodată sau ești și tu ca Tupeu care în ziua organizatului își baga tot def-ul într-un sat și după nu mai răspunde la nimic 12h?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49158

A dat cineva de tine vreodată sau ești și tu ca Tupeu care în ziua organizatului își baga tot def-ul într-un sat și după nu mai răspunde la nimic 12h?

Intreaba-ti colegii care au făcut organizat pe mine daca sunt sau nu ca tupeu:))
 

DeletedUser49158

Și apropo clasic mă refeream la green:))) dar mă bucur că te-ai simțit și tu:)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Hartile pe care eu le fac pe timpul si banii mei sunt un privilegiu si nu un drept. Nu tine in niciun fel de Innogames si nu are legatura cu activitatea mea aici.
De asemenea hartile pe care eu le fac, le fac pentru toate serverele, nu numai pentru RO, asadar nu este o chestie care imi ia 5 minute.

O sa le postez candva saptamana asta.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Asta cu timpul tau o inteleg.. Da ca faci harti pe banii tai.. I don't get it. Poti sa fii un admin drăguț si sa-i explici unui muritor de foame cum faci asta? Dai bani la tw stats pt harti? Sau te referi ca nu esti platit de inno si pt harti, ca nu intra in fisa postului.. Acolo nu mai poti spune despre hartti pe banii tai

muritor denomitor, ai auzit de server? hosting? stii cum functioneaza internetul? :))

multumim alex pentru eforturile depuse
 
Sus