Discutii libere L76

rmazizou

member
Scor reacție
0
atac.png



Desi era suficient o curatare si un tren normal am dat nobili de pe sate diferite si am trimis mai multe atacuri ca sa vezi ce sanse mari exista sa intre comenzile foarte aproape. Am lipit curatarea de primul nobil la 10 ms si dupa cum se vede intre nobilii 3 si 4 este 1 ms.

Doi degeaba daca ti se pare ceva ilegal poti sa faci linistit tiket, insa mai grav e daca ti se pare dificil.

PS: Pe mine nu m-ar surprinde absolut deloc la ce nivel a ajuns jocul la asemenea atacuri sa imi splituiasca cineva nobilii.
 
Scor reacție
0
Vezi atașament 3404


Desi era suficient o curatare si un tren normal am dat nobili de pe sate diferite si am trimis mai multe atacuri ca sa vezi ce sanse mari exista sa intre comenzile foarte aproape. Am lipit curatarea de primul nobil la 10 ms si dupa cum se vede intre nobilii 3 si 4 este 1 ms.

Doi degeaba daca ti se pare ceva ilegal poti sa faci linistit tiket, insa mai grav e daca ti se pare dificil.

PS: Pe mine nu m-ar surprinde absolut deloc la ce nivel a ajuns jocul la asemenea atacuri sa imi splituiasca cineva nobilii.
Nush cum sa te iau, cumetrie, boss, nenicule.. Ai zis ca demonstrezi în timp real nu cu printuri.. Iar când ți s a dat ocazia te ai dat lovit.. Arata mi ca stii sa lansezi cu team viewer nu cu printuri:))
 
Scor reacție
0
E clar și evident ca marea majoritate folosește scripturi, ar fi culmea sa ne spuneți tocmai noua de diehard... Sai hary ca se da victima.. Stim cu toții ca sunt nedetectabile, cu excepția momentului când se mai suprapun comenzi aiurea.. Degeaba faci tickete dacă omu lasa lansatoru și se baga la somn:))).. Uite iti las niște atacuri date de un amic, nu s a putut dovedi ca are vreo platforma, dar i s a spus : atacuri imposibile:
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Nush cum sa te iau, cumetrie, boss, nenicule.. Ai zis ca demonstrezi în timp real nu cu printuri.. Iar când ți s a dat ocazia te ai dat lovit.. Arata mi ca stii sa lansezi cu team viewer nu cu printuri:))

Tu chiar esti serios sau te plictisesti? Sunt mai putini jucatori care nu pot sa sincronizeze niste atacuri decat cei care pot, cel putin ce vezi in printul meu. Tind sa cred ca esti genul de jucator care incearca dar il limiteaza talentul si are impresia ca toti cei care au realizari mai impresionante decat el joaca murdar. Eu sper ca are mila de tine ceva coleg si iti va arata ca se poate fara prea mare efort sa nu te mai faci de ras pe forum.

Mai repet si pentru ultima data ca u am zis niciodata ca toti care sincronizeaza atacuri o fac legal, sau ca nu exista jucatori care isi fac munca mai usoara. Eu zic doar ca se poate fara nici un ajutor, chiar fara un efort extrem de mare cu conditia sa ai la indemana un sistem si internet decent.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu merge o satistica pentru ca lacate prea multe si nah :( astea sunt oricum inutile, ultima conteaza, chiar si cineva de la
voi a zis asta .. in plus ii ok metoda rs, se face spam cu ele cand apare 1 sat pe plus, in rest liniste


apropo felicitari pentru cele 2 academii care au aparut :) macar acuma sunt oficiale
 

stormseeker.

member
Scor reacție
0
App pt colegi din HY ,
Imi iubesc dusmanii, ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor ;)
Asa ca nu uitati RAZBOIUL e pe HARTA nu AICI !

Va doresc un wek fain :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
invidie pe tine ? probabil se termina lumea 76 si inca nu ai luat sat din hy :))) de ce mereu astia din linia 2-3 sunt spartani ?
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
E amuzant cum n aveati aceleași păreri când aveam PNA:))

amuzanti sunteti voi 2 (3 degeaba) ... dar e ok ,de la ,ii calc pe cap si ma bat cu green pe oriunde ii prind ,ati devenit avocati si pupatori de MSdosuri verzi ,ca altfel nu imi explic cum de fiecare data cand cineva posteaza ceva la adresa lor ,apareti voi "3 degeaba" pt a schimba subiectul :)


PS:
kampfstier avem o statistica cu organizatul de azi?
 
Scor reacție
0
amuzanti sunteti voi 2 (3 degeaba) ... dar e ok ,de la ,ii calc pe cap si ma bat cu green pe oriunde ii prind ,ati devenit avocati si pupatori de MSdosuri verzi ,ca altfel nu imi explic cum de fiecare data cand cineva posteaza ceva la adresa lor ,apareti voi "3 degeaba" pt a schimba subiectul :)


PS:
N am nici o treaba cu green, ai pomenit doar numele contului meu.. Ca vrei sa faci pe victima e total altceva..
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
plin jocul asta de bombardieri :( pe lumile unde ati luat bataita nu era asa mare aroganta, acuma cu avantaj pe harta zici ca sunteti posedati :)) are rost sa ne uitam putin in spate ? din ce am observat pe tw, este mult rosu in dreptul multora care fac tam tam acum
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cum ziceam, ori de câte ori întrebi de green ceva ,apar aia 3 degeaba sa ne zică de alte chestii .
Ursule ,avand in vedere ca pe harta nu joci și ca mai mereu pe unde mergi mănânci doar rahat,turcesc, ....un sfat gratis :
descărcare.jpeg


Bafta pe 78 !!!


PS:
kampfstier avem o statistica cu organizatul de azi?
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
ahh asta era ? gata boss :) noroc ca jucati voi pe harta, de aia va apar lacatele ca jucati pe harta ;) ca sa joci ai nevoie de adversari, asa contra porcarii ilegale ii fix pix, dar nu uitati cand ati pierdut in alte parti ce liniste era cand, acuma ii alta viata si nici nu ii inchisa lumea :)) oricum presimt ca unii vor continua cu jucaris de la deteu pana se va ajunge la lacrimi
 
Sus