Discutii libere L76

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Tu ești caraghios tare coteiule:)) ne-am întâlnit pe 53 și pe 67(aici v-am scos de doua ori o data în start și după când ați dat început nou în margine :)) iar pe 72 când am întrat pe un cont în granița la nwo ați modificat mesaje cu mine și ați trimis la nwo :))) în rest nu ne-am întâlnit

Pe lumea 67 nu ați reușit sa ne scoateți din margine și am dat in voi ca popa in toaca și ca urmare ați pierdut și lumea iar pe 53 pana când nu am dat stergere tu nu ai luat nici un sat de la green ba mai mult ai și pierdut având 3 sferturi din harta , deci despre ce vorbim ?
 

DeletedUser47645

Prietene,tu nu poți sa mai ai pretenții sa te Bati cu green , ți-am dat cu harta in cap pe fiecare lume unde te-am întâlnit


tu esti ala care trimite mesaj la toti jucatorii sa ii intrebe ce fac si dupa incepi cu miloaga ? parca te-am prins odata si ai ajuns sa vorbim pe wapp pana ai cerut sa cumperi satucu pe pepuri si cand ti-am zis cine sunt ai inceput sa injuri ca disperatu : )))) si pe extern ai venit cu duma aia " nu am voie sa intreb un prieten ce face?" culmea ca majoritatea sunt din acadmeie fara sa te cunoasca :)))) mafiot blondut ce esti, nici aerul de la tara nu mai este ce era odata... toti va credeti mafioti


Pe lumea 67 nu ați reușit sa ne scoateți din margine și am dat in voi ca popa in toaca și ca urmare ați pierdut și lumea iar pe 53 pana când nu am dat stergere tu nu ai luat nici un sat de la green ba mai mult ai și pierdut având 3 sferturi din harta , deci despre ce vorbim ?

inca o lume in care bagati asta cu stergerea :))) practic pana voi nu ati dat delete nu va facut nimeni nimic, pai dc dai delete atunci ? daca esti un trib de doamne ajuta stai pana la capat, delete ii pentru frustratii care prin asta spera sa ascunda infrangerile si sa spuna ca noi eram pe delete, nu jucam in perioada aia


n00bi cu diploma
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
ce sa vorbeasca ma green ? :))) aia au fost niste dusmani trecuti la aliati si invitati la final sa nu fie scosi, ce a fost cu ralf esti pe langa subiect, tocmai asta era problema ca ralf era pe lista de interne si tribul era revoltat ca se interneaza om sh si se pastreaza green :)) exista extern pentru toate, iar de 72 magdamil a fost pe sitter la toate organizatele si nici nu au fost atacuri woow sa zici ca sa aparat decent, cand ati incercat ceva ati luat in brate zidu dar pentru mine nu este ceva care sa fie woow sau decent, daca la voi doar atat inseaman ceva este clar ce jucatori sunteti pe acolo : )) altii ne descurcam doar cu un mouse, nu avem info de la divinitate sa aratam ca stim sa aparat un cont si dupa sa venim pe extern sa spunem de noi ca mama ce bine ne aparam : ))lasa bre agresoru sa va laude la astea ... hai ruptii mei, sa vedem cat dureaza si aici pana intrati pe silent

Ursule vezi ca îți începe perioada de hibernare , ce tot latri pe aici ? Am intrat intr-o dimineața la cafea sa văd ce se mai discuta pe extern și când colo îl văd doar pe Ursache cum săracul încearcă sa își creadă mincinile .. Ia-o mai ușor ca pe harta pana acuma te încadrez la cont suport
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
tu esti ala care trimite mesaj la toti jucatorii sa ii intrebe ce fac si dupa incepi cu miloaga ? parca te-am prins odata si ai ajuns sa vorbim pe wapp pana ai cerut sa cumperi satucu pe pepuri si cand ti-am zis cine sunt ai inceput sa injuri ca disperatu : )))) si pe extern ai venit cu duma aia " nu am voie sa intreb un prieten ce face?" culmea ca majoritatea sunt din acadmeie fara sa te cunoasca :)))) mafiot blondut ce esti, nici aerul de la tara nu mai este ce era odata... toti va credeti mafioti




inca o lume in care bagati asta cu stergerea :))) practic pana voi nu ati dat delete nu va facut nimeni nimic, pai dc dai delete atunci ? daca esti un trib de doamne ajuta stai pana la capat, delete ii pentru frustratii care prin asta spera sa ascunda infrangerile si sa spuna ca noi eram pe delete, nu jucam in perioada aia


n00bi cu diploma

Am văzut chiar pe L76 niște barbare mari pe harta in partea voastră de k , oare pentru ca ați încercat sa îl cumpărați pe leul albastru ?
Daca ești omul cu informațiile de pe extern oare ne poți da mai multe detalii?
 

DeletedUser47645

Ursule vezi ca îți începe perioada de hibernare , ce tot latri pe aici ? Am intrat intr-o dimineața la cafea sa văd ce se mai discuta pe extern și când colo îl văd doar pe Ursache cum săracul încearcă sa își creadă mincinile .. Ia-o mai ușor ca pe harta pana acuma te încadrez la cont suport



corect, voi cu printuri in care sunt mesaje modificare si acuza conducerea hy de manevre, spuneti adevarul iar restu suntem mincinos si cine dreq sa ne creada : ))) sa vazut pe 72 cum toate fuziunile la final au ajuns sa vada ce sunteti si cine sunteti, vegeta saracu parca a dat niste mesaje interesante iar acum iar va iubiti ? nu stiu cum sa zic dar eu nu ajuns sa ling unde scuip ... maxim mai scuip de cateva ori acolo, voi in schimb vad ca aveti fetishuri ciudate :))
 

DeletedUser47645

Am văzut chiar pe L76 niște barbare mari pe harta in partea voastră de k , oare pentru ca ați încercat sa îl cumpărați pe leul albastru ?
Daca ești omul cu informațiile de pe extern oare ne poți da mai multe detalii?



sunt chestii care te depasesc, master card se numeste ce ai vazut acolo ;) cei cu lesa la gat nu au voie la asa ceva deci esti safe


 

Centorag

member
Scor reacție
0
Hai ma ursule cu exemplele alea de pe 60 odata, ca te crede lumea dupa cel mai mare mincinos :) Nu mai fugi de subiect
 

DeletedUser47645

Hai ma ursule cu exemplele alea de pe 60 odata, ca te crede lumea dupa cel mai mare mincinos :) Nu mai fugi de subiect


fugit de subiect ? parca asta faceati voi cand erau postate aici conturile alea de ani de zile care sunt inobilate mereu de conducerea green si in toti anii astia pe joc au avut doar cate 1 sat dar niciodata nu ati zis nimic de aia si ati schimbat subiectul, culmea ca pe lumea asta nu au mai fost bagate alea, au venit altele :))) cred ca ii in reflex treaba asta cu satele moca, altfel cum sa poti creste daca nu iei multiconturi
 

Centorag

member
Scor reacție
0
fugit de subiect ? parca asta faceati voi cand erau postate aici conturile alea de ani de zile care sunt inobilate mereu de conducerea green si in toti anii astia pe joc au avut doar cate 1 sat dar niciodata nu ati zis nimic de aia si ati schimbat subiectul, culmea ca pe lumea asta nu au mai fost bagate alea, au venit altele :))) cred ca ii in reflex treaba asta cu satele moca, altfel cum sa poti creste daca nu iei multiconturi
iar dai pe langa, zi ma care-s acei jucatori de granita lasati pe-afara :))) Hai , asteptam , lasa alte prostii.
 

DeletedUser47645

deci sa nu faca cum ai facut atunci cand te-ai enervat si ai injurat pe wapp ? :)))) hahaha
 

DeletedUser47645

iar dai pe langa, zi ma care-s acei jucatori de granita lasati pe-afara :))) Hai , asteptam , lasa alte prostii.


fugi bre la sah, ati avut n subiecte ocolite despre manevrele voastre si vrei sa iti dau eu lista de jucatori ? poti sa te uiti pe twmaps ca ai acolo un camarad care iti face hartile, te ajuta el cum ii ajuta si pe restu cu ce au nevoie, la nevoie, urgente etc etc
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Bun, nu raspunzi, e clar, esti un mare mincinos, ce sa mai :))) De 20 de minute te intreb care-s acei jucatori si tu o dai pe langa, numai sa nu raspunzi. Hai jet oceanic
 

DeletedUser47645

mi se rupe mie de ce intrebi tu, la cate subiecte despre jocurile murdare facute ati schimbat subiectu fix undeva ma doare pe mine de ce zici tu aici, mincinos poti sa imi zici cat vrei :))) voi tot asa ramaneti, nu va schimba nimic stai calm ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
mi se rupe mie de ce intrebi tu, la cate subiecte despre jocurile murdare facute ati schimbat subiectu fix undeva ma doare pe mine de ce zici tu aici, mincinos poti sa imi zici cat vrei :))) voi tot asa ramaneti, nu va schimba nimic stai calm ;)
nu , pe alea le-ai inventat tu si cand te-am intrebat detalii, ai dat-o la intors, ca si acum de altfel. Jet oceanic, mincinos ce esti. Asa esti tu, un mincinos de mare clasa, poate poate te crede vreun fraier. Vorbesti mult, fara dovezi, esti creatorul perfect de fake news.
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
mi se rupe mie de ce intrebi tu, la cate subiecte despre jocurile murdare facute ati schimbat subiectu fix undeva ma doare pe mine de ce zici tu aici, mincinos poti sa imi zici cat vrei :))) voi tot asa ramaneti, nu va schimba nimic stai calm ;)

Pt L76 și tu o sa rămâi ca cel înnobilat de Leul Albastru
 

DeletedUser47645

Singurul care a înjurat ai fost tu Ursache :)) iar latri ?


vrei sa cautam discutia aia ? parca a fost si pe extern postata cand ai dat measaj acelui jucat si dupa cand a venit vorba de sat ai zis as vorbiti in alta parte :))) exact ca si la cicio cand a vrut sa cumpere contu si afacut alt cont a zis sa vorbim acolo ca nah :)))) vai de zilele voastre, fara fraieri care sa ii prostiti sa vanda satucele nu sunteti capabili sa luati mare lucru, noroc ca sunt barbare de 3-4 ori mai multe ca in alte k-uri si aveti ce lua ;) cred stie cine trebuie ca va plac mult si de aia se baga mai multe decat la restu :D
 

DeletedUser47645

Pt L76 și tu o sa rămâi ca cel înnobilat de Leul Albastru


pe 76 eu am dublul satelor tale :))) iar leul a fost eliminat din cate observ :)) spune si mie ca ai maturat cu mine pe jos unde ne-am intalnit, ca pe 72 cat timp ai avut tentative cu mine sau pe langa mine mereu ai iesit in patru labe ...impreuna cu maram nu singur, era culmea sa va las separat, sper ca nu erati pe delete perioadele alea
 

Centorag

member
Scor reacție
0
vai de zilele voastre, fara fraieri care sa ii prostiti sa vanda satucele nu sunteti capabili sa luati mare lucru
ce-o fi facut ciccio in privat, nu am de unde sa ghicesc, dar niciun jucator green nu a cumparat sate, iar vorbesti fara dovezi ;)

noroc ca sunt barbare de 3-4 ori mai multe ca in alte k-uri si aveti ce lua
pai voi le-ati luat deja, de unde sa mai aveti? :)))))
 
Sus