Discutii libere L76

Centorag

member
Scor reacție
0
este pe twstats aia lasati pe dinafara ;) deja le ai uitat numele ? :)))) asa ii cand va pasa de proprii oameni :)) noi sa avem 200 pp la final, restu doar sa intre unde le cerem sa faca suport :X:X (noua deviza prin green)
nu pui lista cu aia din granita lasati pe-afara la final, esti un mincinos
 

DeletedUser47645

de ce sunt amuzant?
ca am dovezi?
adica exact ce nu ai tu la toate minciunile de pe aici?
ti-am pus o simpla intrebare
e asa greu de raspuns la ea?


eu astept inca printurile alea sa vad unde a cumparat cont si unde a facut transfer ;) vrei invitatie speciala sau dureaza pana il modifici ? :))
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
eu nu vreau sa il pun pe extern
cel putin deocamdata
vreau sa ti-l dau tie ca sa nu fie dubii ca l-am modificat
il poti pune tu pe urma daca tot vrei
 

DeletedUser47645

pai tu te batei cu pumnii in piept ca il pui si acuma refuzi ? te asteptai sa zic nu sau ce ? :)))) daca nu vrei atunci lasa asa si canta la alta masa ;)
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
"Neata,voiam sa te intreb,nu vrei sa vinzi satul?Nu fac misto.Iti dau PP uri pe el."


uite asta e o fraza din mesaj
nu am zis ca il pun pe extern
am zis ca ti-l dau pe joc si il discutam aici
citeste cu atentie
daca nu intelegi desenam
 

Paul44

member
Scor reacție
0
este pe twstats aia lasati pe dinafara ;) deja le ai uitat numele ? :)))) asa ii cand va pasa de proprii oameni :)) noi sa avem 200 pp la final, restu doar sa intre unde le cerem sa faca suport :X:X (noua deviza prin green)


Iar vorbesti? Iti reamintesc cateva replici inapoi? Oamenii tai la interne in NWO doar sa te salvezi? Magdamil nu prinde tribul principal?
Vedeti sa nu o trimiteti iar pe Ale sa se milogeasca pentru alianta
 

DeletedUser47645

"Neata,voiam sa te intreb,nu vrei sa vinzi satul?Nu fac misto.Iti dau PP uri pe el."


uite asta e o fraza din mesaj
nu am zis ca il pun pe extern
am zis ca ti-l dau pe joc si il discutam aici
citeste cu atentie
daca nu intelegi desenam


:))) asta ii textul care il prezinti ? :)))
 

DeletedUser47645

Iar vorbesti? Iti reamintesc cateva replici inapoi? Oamenii tai la interne in NWO doar sa te salvezi? Magdamil nu prinde tribul principal?
Vedeti sa nu o trimiteti iar pe Ale sa se milogeasca pentru alianta

ii las eu parola sa se simta bine, stai linstit ca daca nu termina o sa fie trecuta la profil (hall of fame) facem si una cu RIP pentru cei care au fost in tabara adversa, doar ca fie paulica fara frica fericit, aka purtatorul de cuvant in green mai nou
 

DeletedUser47645

nu pui lista cu aia din granita lasati pe-afara la final, esti un mincinos


vrei programare la ORL ? a fost postatata acu 15 min cu 3 oameni care nu au prins finalul si au 15 mil inamici peste altii care au inchis.. daca nu te pricepi cu externul sa il suni pe baiatu de la intretinere sa te ajute, poate iti baga o facilitate speciala daca tot ai nevoie speciale : (
 

Centorag

member
Scor reacție
0
vrei programare la ORL ? a fost postatata acu 15 min cu 3 oameni care nu au prins finalul si au 15 mil inamici peste altii care au inchis.. daca nu te pricepi cu externul sa il suni pe baiatu de la intretinere sa te ajute, poate iti baga o facilitate speciala daca tot ai nevoie speciale : (
unde ma, ia da citat, s-o vad si eu. Tu chiar esti fumat rau ma


este pe twstats aia lasati pe dinafara ;) deja le ai uitat numele ? :)))) asa ii cand va pasa de proprii oameni :)) noi sa avem 200 pp la final, restu doar sa intre unde le cerem sa faca suport :X:X (noua deviza prin green)
psotarea ta de acum 15 minute, unde vezi tu lista aici?
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Cum ba sa te milogesti la green pe atatea lumi si sa mai comentezi pe aici =))))
Ursu*Milogistul*Greenului
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
stii foarte bine ce zic
si tot incerci sa te eschivezi prin replici de doi bani
pentru ca asta faci
iei franturi de pe ici colo si umpli mesajele de prostii
recunosc o faci foarte bine si noobii te cred
dar cand vine vorba de dovezi nu faci altceva decat sa reiei la nesfarsit aceleasi fraze pe acelasi subiect
esti ca un copil scos la tabla care nu vine cu lectia pregatita si repeta acelasi lucru la nesfarsit doar doar o lua un 5

repet
iti dau mesajul pe joc
si discutam pe urma aici daca ai curaj
ca tot spui ca voi sunteti mari si tari si corectii serverului
eu iti dovedesc ca nu e asa
 

Paul44

member
Scor reacție
0
stii foarte bine ce zic
si tot incerci sa te eschivezi prin replici de doi bani
pentru ca asta faci
iei franturi de pe ici colo si umpli mesajele de prostii
recunosc o faci foarte bine si noobii te cred
dar cand vine vorba de dovezi nu faci altceva decat sa reiei la nesfarsit aceleasi fraze pe acelasi subiect
esti ca un copil scos la tabla care nu vine cu lectia pregatita si repeta acelasi lucru la nesfarsit doar doar o lua un 5

repet
iti dau mesajul pe joc
si discutam pe urma aici daca ai curaj
ca tot spui ca voi sunteti mari si tari si corectii serverului
eu iti dovedesc ca nu e asa

Copilul de la tabla e ursu:

 

XsTt

member
Scor reacție
0
Ba, tu iti dai seama ca n-are niciun sens ce ai scris aici?
Ce treaba are green cu internele SH si cu ursu care il innobila din alt trib pe ralf? Tu esti baut rau de tot.

De altfel, numa tu stii ce scrii pe aici.
Adevarul e ca ursu a mers cu miloaga pe toate lumi la green sa joace cu ei, dar niciodata nu l-au primit. Probabil de aici hate-ul asta. Tu vorbesti de atacat si aparat, pai ba omule: NWO apara Hienele pe organizatele green si pierdeati suta de sate, dupa ce ati folosit carne de tun 3 triburi.

Ti-am mai spus mah, bea apa ca halucinezi. Trage apa odata.

Hy. au fost pe 72? :O
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Ursule de ce nu ești milog pana la capăt și apelezi cand nu te mai tin oole la Ale ? @kampfstier mai sti cu ce mesaj frumos de alianța a venit sărăcuța pe 72?:))
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Apropo de lumea 60 ba, asta ce se milogeste sa joace cu green.
kampfstier e intemeietor green si a cedat locul la final. Du-te si plimba ursu (te-ai prins?)

Screenshot_14.png
 
Sus