Discutii libere L76

urssmircea

member
Scor reacție
1
Fac pariu ca ești ursulache, scrii de pe 2 conturi sa fii mai convingător! :)))
Altfel cine ar putea scrie asemenea aberații?!?!! ;)


vrei sa imi dai invitatie iar ? te astept pe skype dar mai convingator de data asta, prea traumatizati sunteti, am doar contu ala de 300-400 pct, nu am alt cont :) nu mai fiti asa paranoia, eu ma gandesc la voi doar cand stau pe tron, in rest nu am treaba, in schimb vad ca la voi peste tot, extern, chat, skype ... usor ca va inbolnaviti
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Atat te duce pe tine mintea ai vazut ca peste tot se scrie ursu milogul greenului si ce ai zis? hai sa imi imbogatesc vocabularul uga uga

nu eu dau mesaje cu "ce mai faci ? ai un numar de telefon/skype ?" milogule, voi faceti milogi si in toate felurile pe toti care v-au dat bataie pe unde ati jucat, nu ii ceva anormal din partea unor pierzatori frustrati ;)
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Despre ce vorbim ?din echipa *e*dulce au fost banati majoritatea , exista dovezi cum ca s-a vrut sa se cumpere conturi :)) Cica noi suntem frustrati dar cum sa va suparati pe triburile voastre aliate ca conducatorii lor schimba 2-3 mesaje cu green ? :))))
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Despre ce vorbim ?din echipa *e*dulce au fost banati majoritatea , exista dovezi cum ca s-a vrut sa se cumpere conturi :)) Cica noi suntem frustrati dar cum sa va suparati pe triburile voastre aliate ca conducatorii lor schimba 2-3 mesaje cu green ? :))))
Unde e cash, e cash.. N ai ce sa faci.. Vorbiti voi care pe 72 jucati cu ciccio in echipa, care va cumparase pana si conturile suport ale voastre sa mai aveti si voi ceva banuti de buzunar? Si, atatea conturi cumparate de la voi din trib, plus oferte facute la jucatorii nostri, inclusiv la conducere? Iar asta cu mesaje e cea mai mare vrajeala, depinde si de ce fel de mesaje:))
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Mi se pare amuzant cum hienele zic ca si-au ajutat triburile tampon, dar in top 100 sustinatori abia gasesti 5 jucatori :)))

Astea-s hienele, toata lumea a inteles sa plece de langa ei. Hai, inca 2-3 lumi si mai aveti cateva cuvinte vocabular.
ursu*milogul*greenului poate o trimite pe Ale pe alta lume sa se milogeasca de alianta la green.
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
28. Noi 2019
Zeuss. a spus:
Doamne, atati frustrati ca voi nu am mai intalnit. Degeaba veniti aici sa va plangeti, tot n00bi ati ramas. Mah, braileanule, nu inteleg de ce tot dai cu 53. Ai castigat si tu o lume vs green si de atunci ti-ai luat-o pe toate lumile. Nu mai zic nimic de GENTLE ca nici nu mai exista. E istorie.

Si tu ursule degeaba te agiti aici ca un sprite. La inceput de lume v-am propus alianta. Te-ai umflat in pene si ne-ai refuzat. Acum in barlog cu tine.
Asta a fost pe 72..pe 76 inca din prima zi v am invitat cu noi pe K sa ne batem.. Ati refuzat... Esti singuru care inca viseaza ca vrem alianta cu voi.. Eu zic sa mergi la doctor, s ar putea sa ai nevoie. Nu inteleg ce rost au minciuni de genu, pana la urma a vazut toata harta ca nu vrem sa ne alien cu voi aici, iar pe 72 mesajul de mai sus spune tot.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
28. Noi 2019

Asta a fost pe 72..pe 76 inca din prima zi v am invitat cu noi pe K sa ne batem.. Ati refuzat... Esti singuru care inca viseaza ca vrem alianta cu voi.. Eu zic sa mergi la doctor, s ar putea sa ai nevoie. Nu inteleg ce rost au minciuni de genu, pana la urma a vazut toata harta ca nu vrem sa ne alien cu voi aici, iar pe 72 mesajul de mai sus spune tot.
tu esti din alt film , jur =))))))))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Mi se pare amuzant cum hienele zic ca si-au ajutat triburile tampon, dar in top 100 sustinatori abia gasesti 5 jucatori :)))

Astea-s hienele, toata lumea a inteles sa plece de langa ei. Hai, inca 2-3 lumi si mai aveti cateva cuvinte vocabular.
ursu*milogul*greenului poate o trimite pe Ale pe alta lume sa se milogeasca de alianta la green.


arata bre mesajele unde sa cerut alianta ? ca ti-am pus printuri cu si despre diplomatia referitoare la green, a scris si sctise ca el a mers la green sa intrebe, eu doar am pus niste conditii, vrei si discutiile dinainte sa mearga sticsie ? le am si alea dar degeaba le postez daca sunt sterse :))) in schimb tu te repeti fara sa prezinti nimic, ale joaca aici si nu cred ca a dat mesaje la green :)) nici nu exista asa ceva, green au loc doar la dusmani, pna alianta deja vorbim despre delete si nu cred ca este cazul ;) asa ca domnule paul care defapt cica esti unu alex dupa cum spunea un fost coleg din dz pe aici despre tine, manca tot rahatul turcesc care il gasesti, rezultatele finale vorbesc mereu iar la cate batai ati luat chiar ii penibil sa continui pe extern cu mesaje de mare spartan :D nu exista nici macar o echipa "buna" care in atatia ani sa nu inchida macar o singura lume fara sa fie luati la final la altii, cred ca sunteti singurii, acolo chiar sunteti pe 1
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Dovezi ca ce? Cauta pe 72 in istoric daca vrei printuri, nu stau sa ti le scot eu. Oricum o sa zici ca edituri, pixelul albastru, etc etc si toata lumea stie ca esti milogul nostru. Din replicile tale se vede asta.
Pe 72 l-ai trimis pe Dicsie, l-am refuzat, o luna mai tarziu ai trimis-o pe Ale, am refuzat-o si pe ea. Pe langa faptul ca te rugai de noi pe 42 sa il bagam la interne pe ralf si sa te primim pe tine inapoi. Nu reiau povestile, evenimentele vorbesc.

Din green nu a venit nimeni, niciodata la voi. Dar nici nu stiu care "voi", ca sunteti o adunatura aleatorie de jucatori. Vorbiti de green dar voi nu aveti nicio identitate. Au vazut asta rand pe rand toate triburile de pe aici.
Numa tu cu watcher va cautati atentie cu noi pentru ca stiti ca sunteti capritele noastre, probabil aveti sindromul Stockholm, va place sa va intoarceti la cei de la care luati bataie.
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Dovezi ca ce? Cauta pe 72 in istoric daca vrei printuri, nu stau sa ti le scot eu. Oricum o sa zici ca edituri, pixelul albastru, etc etc si toata lumea stie ca esti milogul nostru. Din replicile tale se vede asta.
Pe 72 l-ai trimis pe Dicsie, l-am refuzat, o luna mai tarziu ai trimis-o pe Ale, am refuzat-o si pe ea. Pe langa faptul ca te rugai de noi pe 42 sa il bagam la interne pe ralf si sa te primim pe tine inapoi. Nu reiau povestile, evenimentele vorbesc.

Din green nu a venit nimeni, niciodata la voi. Dar nici nu stiu care "voi", ca sunteti o adunatura aleatorie de jucatori. Vorbiti de green dar voi nu aveti nicio identitate. Au vazut asta rand pe rand toate triburile de pe aici.
Numa tu cu watcher va cautati atentie cu noi pentru ca stiti ca sunteti capritele noastre, probabil aveti sindromul Stockholm, va place sa va intoarceti la cei de la care luati bataie.
Imi aduci aminte de dicsie.. Numai el mai avea vise din astea.. Din pacate ultimele lumi jucate de mine sunt 61 68 72 toate castigate de echipele din care am facut parte, asa ca nu stiu de unde scoti tu astea cu luat bataie... Ca din cate se vede, pe 72 va certati cu gentle despre nush ce lume luaserati bataie ca manevre ca etc.. Aici ca aticluat pe 72 bataie cu manevre.. Din ce vad eu discutii, numai bataie luati..
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dovezi ca ce? Cauta pe 72 in istoric daca vrei printuri, nu stau sa ti le scot eu. Oricum o sa zici ca edituri, pixelul albastru, etc etc si toata lumea stie ca esti milogul nostru. Din replicile tale se vede asta.
Pe 72 l-ai trimis pe Dicsie, l-am refuzat, o luna mai tarziu ai trimis-o pe Ale, am refuzat-o si pe ea. Pe langa faptul ca te rugai de noi pe 42 sa il bagam la interne pe ralf si sa te primim pe tine inapoi. Nu reiau povestile, evenimentele vorbesc.

Din green nu a venit nimeni, niciodata la voi. Dar nici nu stiu care "voi", ca sunteti o adunatura aleatorie de jucatori. Vorbiti de green dar voi nu aveti nicio identitate. Au vazut asta rand pe rand toate triburile de pe aici.
Numa tu cu watcher va cautati atentie cu noi pentru ca stiti ca sunteti capritele noastre, probabil aveti sindromul Stockholm, va place sa va intoarceti la cei de la care luati bataie.


Eu am venit pt alianta, nu glory care practic nu a fost de acord de la început, doar dacă își impun ei “condițiile” Cu dorința de a câștiga lumea cap coada corect, fără manevre.

unde l-am trimis eu ? a mers el la insistentele lui, iar ca sa fie sigura treaba ca nu se face nimic au fost puse niste conditii speciale :) nu stiu de ce vorbesti de parca ne cunoastem sau ai facut parte din vre-un razboi pe jocul asta :) practic colegii tai au postate mesajele astea pe extern in care spun exact ce iti spun si eu aici, iar tu spui ca am trimis eu pe x si y ? :)) ma mir ca nu uiti sa respiri
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
arata bre mesajele unde sa cerut alianta ? ca ti-am pus printuri cu si despre diplomatia referitoare la green, a scris si sctise ca el a mers la green sa intrebe, eu doar am pus niste conditii, vrei si discutiile dinainte sa mearga sticsie ? le am si alea dar degeaba le postez daca sunt sterse :))) in schimb tu te repeti fara sa prezinti nimic, ale joaca aici si nu cred ca a dat mesaje la green :)) nici nu exista asa ceva, green au loc doar la dusmani, pna alianta deja vorbim despre delete si nu cred ca este cazul ;) asa ca domnule paul care defapt cica esti unu alex dupa cum spunea un fost coleg din dz pe aici despre tine, manca tot rahatul turcesc care il gasesti, rezultatele finale vorbesc mereu iar la cate batai ati luat chiar ii penibil sa continui pe extern cu mesaje de mare spartan :D nu exista nici macar o echipa "buna" care in atatia ani sa nu inchida macar o singura lume fara sa fie luati la final la altii, cred ca sunteti singurii, acolo chiar sunteti pe 1

Doar mie mi se pare extrem de amuzant faptul ca tocmai tu vorbesti de lupte? Singurele tale lupte sunt cu internele pe toate lumile pe care ai jucat. Tu vorbesti de lupte si de echipe dar nu ai nici o tangenta cu asa ceva. Sunt cateva echipe cu traditie pe serverele romanesti si tu nu faci parte din nici una, fie ca e vorba de echipe bune sau mai putin bune. Iti lipseste ceva in viata reala de cauti atata atentie in mediul virtual. Singura diferenta intre tine si celalalt bufon al acestui joc e ca nu scrii cu albastru.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1

LG54... (480|618) K64
4,605rmazizou [CrashF]LiviusGeorgesco [NWOGL4]2020-02-21 23:52:30
red.png
052 Cave of the Ridges (519|530) K55840rmazizou [WW]CHALHANOGLU [NWOGL4]2019-12-19 02:01:37
red.png
Fake!?~007 (395|469) K433,257rmazizou [WW]costydyabolycu [NWOGL5]2019-12-10 07:03:39




da imi aduc aminte ca plangeai pe acolo referitor la atacuri, faceai suport pentru nu stiu cine, dar nu ii problema ta ce inobilez eu :) atata timp cat toate internele au fost luate in granita, locu 1 agresor si sustinator cand era razboiul activ, faptul ca erati incapabili sa lauti ceva de la mine este alta poveste ... adica am 200 + sate pe granita si preferati sa dati in simax la 90 ore ? demolari.. te-a trimis greenu suport pe fiecare lume in partea opusa si nu ai facut treaba niciodata, si pe 72 dadeai mesaje ca dc nu te lasam in pace si acuma esti spartan pe extern :))
 
Ultima editare:

rmazizou

member
Scor reacție
0




da imi aduc aminte ca plangeai pe acolo referitor la atacuri, faceai suport pentru nu stiu cine, dar nu ii problema ta ce inobilez eu :) atata timp cat toate internele au fost luate in granita, locu 1 agresor si sustinator cand era razboiul activ, faptul ca erati incapabili sa lauti ceva de la mine este alta poveste ... adica am 200 + sate pe granita si preferati sa dati in simax la 90 ore ? demolari.. te-a trimis greenu suport pe fiecare lume in partea opusa si nu ai facut treaba niciodata, si pe 72 dadeai mesaje ca dc nu te lasam in pace si acuma esti spartan pe extern :))

Esti in lumea ta. Pe 72 am intrat la pp-uri nu am nici o legatura cu green. Daca am vrut sa las satul cuiva a fost lui cosmin fr care era coleg cu tine. Iti aduci aminte gresit. Te agiti mult pe extern in loc sa lasi jucatorii sa vorbeasca. Pe harta doar interne si blindaje.
 

Centorag

member
Scor reacție
0




da imi aduc aminte ca plangeai pe acolo referitor la atacuri, faceai suport pentru nu stiu cine, dar nu ii problema ta ce inobilez eu :) atata timp cat toate internele au fost luate in granita, locu 1 agresor si sustinator cand era razboiul activ, faptul ca erati incapabili sa lauti ceva de la mine este alta poveste ... adica am 200 + sate pe granita si preferati sa dati in simax la 90 ore ? demolari.. te-a trimis greenu suport pe fiecare lume in partea opusa si nu ai facut treaba niciodata, si pe 72 dadeai mesaje ca dc nu te lasam in pace si acuma esti spartan pe extern :))
Eu zic sa-ti schimbi dealer-ul de iarba, ca ti s-a afumat de tot imaginatia :)))) Amuzant cum vii si spui ca un jucator care a tradat green pe 53 vine "sa-l apere" acum =))))))))))) Doamne ma, nici tu nu stii ce sa mai inventezi si sa mai minti :))) Lista cu jucatorii aia de pe 60, pe unde mai e? :D Inca nu am vazut-o
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Nu consider ca am tradat green. Jocurile de culise nu sunt pentru mine. Nu accept sa isi bata cineva joc de mine din povesti. Aveti si voi problemele voastre si nu sunt putine, chiar daca nu va place sa recunoasteti. Faptul ca green e un trib vanat, nu un trib respectat spune multe. Nu vreau sa vorbesc despre green, e un subiect inchis, mi s-a parut doar foarte amuzant sa-l vad pe urs vorbind de razboaie si nu m-am putut abtine sa nu comentez.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu ii trib vanat, ei au facut comentarii ca ne vaneaza si am venit aici sa ne jucam mai departe, tu acolo ai fosf suport sau ce erai, din cate tin minte ultima osra cand ai fost inobilat ai dat mesaje ca doar cresti satu, in rest nu ai jucat cu mine nicaieri, doar pe 42 ai fost in green dar nu am avut tangente, deci stai linistit ca internele ajung pe maini bune ;) in schimb restu se vede la inamici invinsi
 
Sus