Discutii libere L76

Scor reacție
0
Nelamurirea ta o pot lamuri acum aici daca aici ai si scris.Am decis sa nu mai continuam PNA-ul pt simplul motiv ca un trib care intra si spune ca vor sa bata Green doar,ca pt ei au intrat si ai terfelesc pe extern cu acuze in toate modurile posibile,dupa care fac PNA si aspira la alianta nu e un trib de incredere si nu poti avea o relatie diplomatica cu ei pentru ca peste noapte te poti astepta la atacuri in diplomatie de aceea nu am asteptat sa fim surprinsi si am decis sa alegem RS deoarece a dat dovada de trib care merita respect deoarece cuvantul lor e demn de incredere.Noi puteam avea PNA si cu voi si cu ei dar ce folos.Aveam de ales intre voi si ei la viitoare alianta.Miscarea voastra a luat decizia pentru noi si am ales RS.Lamurit?Daca vrei iti mai pot scrie si privat dar sa inveti ceva de pe lumea asta macar pentru viitor.
Pai cum alegeti dintre noi si rs si ati ales rs? Pai si pna dintre rs si green? Sa inteleg ca voi decideti deja ce alege si rs?.. App meme de sus e bestial:)) si true
 
Scor reacție
0
Pai cum alegeti dintre noi si rs si ati ales rs? Pai si pna dintre rs si green? Sa inteleg ca voi decideti deja ce alege si rs?.. App meme de sus e bestial:)) si true

Lasa i watchere sa latre ...Fiecare se supără când nu ies jocurile propriului trib :) pentru DK era ideal că green - Hy sa se bata , in timp ce ei cu rs dădeau in noi că surdu n clopot ...acum că noi și green avem doar 1 singur dușman ( granita ) și numai merge treabă așa ușor e greu ...triburi mari jucatori mici :)
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
117244898_2623307781257119_6934508137610979204_n.jpg
 
Scor reacție
0
E ok cum ziceti voi.Noi doar nu am mai continuat un PNA care nu conta in rest dezbateti voi,de ce?Ce nu a fost bine? Etc.Sa nu ne mai cautati pe viitor..sper doar sa fie o lume frumoasa.Succes
 

adifok

member
Scor reacție
0
cine a crezut ca hy a intrat doar pentru green, este cel putin naiv, doar nu bagau baietii pp, timp si munca asa de dragul lui dk :))) iar cine a crezut ca green nu va exploata aceasta oportunitate, de a scapa de o granita, e si mai fra... nauiv, e normal sa traga la sfarsitul lumii toti de aici, fiecare cum poate, pana la urma ce s-a intamplat acum pe harta e doar strategie... nah, unii mai au de inghitit si niste vorbe odata cu strategia, dar asta-i alta discutie.
 
Scor reacție
0
Lasa i watchere sa latre ...Fiecare se supără când nu ies jocurile propriului trib :) pentru DK era ideal că green - Hy sa se bata , in timp ce ei cu rs dădeau in noi că surdu n clopot ...acum că noi și green avem doar 1 singur dușman ( granita ) și numai merge treabă așa ușor e greu ...triburi mari jucatori mici :)
Tu din ce scorbura ai apărut?
 
Scor reacție
0
Asta pentru unii mâncători de rahat turcesc alde br-ul ala: dacă la început de lume mergi cu cineva atunci ramai pana la capăt cu acel cineva. Mai mergi sa citești o carte sa te deștepți, poate o sa afli și tu ce e ala respect reciproc.

Voi ăștia din hiene... Cum e sa scuipați și sa lingeți după? Explicați-ne și noua. Urs, tu nu trebuie sa explici, la tine știm deja. Watcher, nu te strofoca, de tine nu ne pasa.
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
In fine, discutiile nu au rost oricum n o sa cadem la nici un consens.. Singura mea nelamurire era de ce s a rupt pna, doar pt ca si noi la randu nostru am tinut pna ala chiar daca exista diplomatie si intre voi si rs.. Mi s a parut ca v ati cam agitat degeaba, dar vad ca mai mult de atat. Bafta tuturor, maine are organizat rs, vedem ce rezultat va fi.. Sper ca nu la fel ca al dk azi pe green, pare ca se cunoaste ca s au schimbat putin granitele.
Eu stiam ca green a avut organizat azi pe DK, n ai apucat sa vorbesti cu ei, au facut ceva treaba? :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Asta pentru unii mâncători de rahat turcesc alde br-ul ala: dacă la început de lume mergi cu cineva atunci ramai pana la capăt cu acel cineva. Mai mergi sa citești o carte sa te deștepți, poate o sa afli și tu ce e ala respect reciproc.

Voi ăștia din hiene... Cum e sa scuipați și sa lingeți după? Explicați-ne și noua. Urs, tu nu trebuie sa explici, la tine știm deja. Watcher, nu te strofoca, de tine nu ne pasa.
Ai impresia ca eu dau 2 bani e tine sau tribu vostru? Stiu ca n aveti pretentii de inchis lumi si etc.. Explica le asta celi4 8 academii, ca din ele vor inchide doar 4 5 membri:)))
 
Scor reacție
0
Dar voi câte academii aveți ma, 4? Ia surprinde-ma și pe mine :eek:
Da poti sa ai si 30 de academii, dar n am ce atentie sa dau unora care au 300 membri si spun cu zambetu pe buze ca ei accepta si 3 locuri.. Pardon 4 cum a fost cu mnk:)))) e foarte bun pna vostru cu dk, si noi am fi facut pna cu unii fara aspiratii ca voi.
 
Sus