Discutii libere L76

Scor reacție
0
data viitoare cand mai vii pe aici laudate ca ai luat si u un sat de la un jucator activ nu prin cedarii......
Rog persoanele care sufera de inima sa nu citeasca mesajul agramat al acestui chihuahua confuz din green.

Din ce ai incercat tu sa spui acolo, cele 55 de sate luate de la 18 jucatori diferiti sunt cedate. Da multe conturi mai aveti care cedeaza sate la voi, s-au plictisit de joc, nu mai vor sa joace cu voi, care e treaba?

Parte 1:
Jucători: cotzanul
Parte 2:
Triburi: green, blue, yellow, Red, Pink, lime, black.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
79
Tabăra 2: 24
Diferență: 55

chart
 
Scor reacție
0
M-am gandit mai bine si nu este o idee buna sa imi raspunzi in scris la intrebarea mea, las-o asa. Eventual un mesaj audio.

Hmm,mare jucator esti stai blindat in mijlocul hartii si te dai mare smecher.Dar cum am zis poti sa cumperi orice dar caracterul tot e de cea mai joasa speta:mad:;)
Remember velasiped care iti curata sate si te ajuta cu nobili si tu dai noaptea pe el ca un 0 ce esti,in locul tau nici numai scoteam capul din gaura in care esti.
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Astfel de oameni vb despre statistici de la organizate, confucius cum poti vb despre ce s a intamplat la organizat cand tu nici nu contezi pe harta, esti carat in spate de oamni care fac ceva pt dk. Ai putea totusi sa taci din gura si joacati rolul de ''baiatu cu apa''

Opera Snapshot_2020-09-16_200221_ro76.triburile.ro.png
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Eu am cerut statistica aia, dar va faceti ca nu vedeti

Labus, daca joci in tentativa aia de trib numita green, inca asteptam statistica de la ultimul organizat al vostru. Ca dupa organizat ati disparut toti de pe extern!

si el asteapta statistica, si ar trebui ca el sa raspunda pt ce am scris ca poate si el, si posibil si cu o jignire ca deobicei ca atat poate
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Hmm,mare jucator esti stai blindat in mijlocul hartii si te dai mare smecher.Dar cum am zis poti sa cumperi orice dar caracterul tot e de cea mai joasa speta:mad:;)
Remember velasiped care iti curata sate si te ajuta cu nobili si tu dai noaptea pe el ca un 0 ce esti,in locul tau nici numai scoteam capul din gaura in care esti.
Esti total paralel cu ce s-a intamplat acolo. Cate sate mi-a curatat velasiped si cu cati nobili m-a ajutat? Astept raspuns cu numere clare. Sunt in spatele vostru de atata timp si nu ca nu ati reusit sa ma scoateti ci m-am triplat cu satele luate de la voi. Sunteti doar o adunatura de chihuahua care latra pe extern si pe harta 0 rezultate.
 

Deleted User - 743795665

@Rakanishu Ni se poate explica de ce este posibil ca banarea unui jucator sa fie in avantajul acestuia? De ce atunci cand este banat nu i se suspenda si facilitatile Premium, cel mai important Managerul de cont? Nu mi se pare normal ca in momentul in care incalci regulile si esti banat, satele sa iti creasca si sa faci trupe fara sa poti fi atacat.

Felicitari lui DieHard pentru ca a profitat de portita asta, insa daca nu se mai poate face nimic acum din partea adminilor sper ca politica/sistemul de banare sa includa si suspendarea facilitatilor Premium pana la momentul debanarii si sa nu mai existe cazuri de genul.


Buna seara, as dori sa scriu si eu cateva vorbe:

Ca sa iti raspund Tommy, nu, managerul nu merge cat timp esti banat! Si daca nu ma crezi, asteptam pe cineva din Team sa ne confirme.

As vrea sa incep prin a spune ca in urma zilei de astazi, cred ca membrii tuturor celor 4 triburi ar trebui sa il felicite pe
DrDieHard. Va rog sa va ganditi ca el a preluat un cont complet zdrobit in urma organizatului dat inainte de a lua ban! Eu sunt membru HY, am dat pe Diehard la organizatul trecut, a luat ban, mi-au intrat o parte din fulluri, am rupt o gramada de trupe! Azi am primit circulara sa dau pe el, am dat alaturi de colegi, TOT TRIBUL NU AM LUAT NICI MACAR UN SAT!!!!!!!!!! Cum am spus, sa nu uitam ca DieHard a preluat un cont total zdrobit!!!!!

Acuma, sincer va spun, eu nu stiu cine conduce Hienele, primesc circulare ba de la unu ba de la altul(e o harababura totala). Toti vorbesc de ursu da el are 26 de puncte, ma rog trecand peste. L-am injurat pe Diehrd cand a plecat, am dat pe el, dar eu zic ca astazi a dat lectii intregii noastre conduceri!!! Pur si simplu a aparat un cont complet zdrobit!!! Va spun cu toata sinceritatea ca sunt sigur ca nimeni dein HY( si cred ca nimeni din green) nu era capabil sa apere contul acesta!!! Cotzane, sincer mai bine l-ai felicita pe "brother of arms" a fost inuman astazi.

Vreau sa fiu primul, si ii astept pe toti cei din DK,RS,HY,Green, sa o spuna



FELICITARI DrDieHard!!!!


PS. Nu te las, te voi ataca in continuare!!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
zdrobit ? au fost lansate cateva fulluri unde a pierdut satele inainte de ban, restul satelor erau intacte si pe unele blindaje din rs si dk, acuma va faceti conturi noi pentru asemenea postari ?:)) doamne fereste
 
Sus