Discutii libere L77 !

Scor reacție
1
Cand te uiti in clasamentul triburilor, si vezi ca majoritatea triburilor de top au cate 5-7-8 academii te gandesti ca se joaca pe vreo 40 de continente:))
Cand te uiti mai bine, nu-s nici astea 4 primele pline :))

Vai si amar de strategia lui peste de acum.
 
Scor reacție
0
Imediat infiinteaza WOC-ul o academie special pentru barbarele de pe harta, pentru recrutare in mare familie. Doritorii nu va grabiti pentru ca locuri sunt destule pentru recrutat oricat.
 

Deleted User - 2257287

Imediat infiinteaza WOC-ul o academie special pentru barbarele de pe harta, pentru recrutare in mare familie. Doritorii nu va grabiti pentru ca locuri sunt destule pentru recrutat oricat.

Hai să ne băgăm si noi la WOC. Prima lume pe care o să fie pace. Declarăm lumea 77 ca fiind prima lume unde a câștigat un trib care a recrutat toată harta și a făcut pace între toate academiile.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Imediat infiinteaza WOC-ul o academie special pentru barbarele de pe harta, pentru recrutare in mare familie. Doritorii nu va grabiti pentru ca locuri sunt destule pentru recrutat oricat.

Ati recrutat si voi aleatoriu si haotic. Multi de acolo nici nu va cunosc sau sa fi jucat cu voi vreodata. Habar nu au cine sunteti. V-ati batut joc de fiecare in parte si nu numai.
Acum cautati un loc de retragere, in BMB, cautand sa va ajute. Normal ca o sa va ajute pentru ca este aceeasi schema si acolo. Se joaca doar pentru unii, nu pentru echipa.
Revenind la recrutarile noastre...80% ne stim de pe alte lumi. Restul de 20% sunt recrutati din anumite situatii.
Am crezut ca o sa ne ajutati la trierea jucatorilor de pe harta, dar se pare ca nu vreti sa participati.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Si inca ceva...ca sa incheiem subiectul. Ai jucat si tu si multi de la voi lumi la rand www.recrutatul.ro. Noi ne-am adaptat. Multe echipe o fac pentru a asigura o mare parte din harta cu albastru. Ca vrei, ca nu vrei, ca-ti place sau nu, o faci de nevoie chiar.
Spre deosebire de voi, noi luam in considerare fiecare jucator. La voi se joaca doar pentru anumiti jucatori, se stie asta :)
I-ati dat gaura lui Murgu...spuneati ca am fugit noi la margine de voi. Pai daca ramaneam acolo, tot aceeasi soarta o aveati. La margine acolo tot trebuiau sa se duca alti oameni. Deci ? Cum o dai cum nu o dai tot acolo ajungeati.
Razboiul continua. Ati pierdut doar cateva lupte. Incercati sa va regrupati cumva sa faceti jocul mai frumos.
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
Fame cand a intrat peste noi aveau 6 triburi pe k55 plm . din ce vad mai e unu in top25 triburi, restu pulbere.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Fame cand a intrat peste noi aveau 6 triburi pe k55 plm . din ce vad mai e unu in top25 triburi, restu pulbere.

Pai asta nu contorizeaza baieteii. Cauta doar scuze sau acuza fara sa aiba ceva concret de etalat.
Repet cotzane, noi doar ne-am adaptat la ceea ce ati facut voi sau alte echipe lumi la rand. Nu dam nume despre alte echipe. Ne rezumam la ce e la noi in gradina pe ro77.
 

Patrykana

member
Scor reacție
0
Si low iq, si troglodit si rasist.. belea cu tine :))
Lasa ca ajungem si langa voi, rabdare, apai o sa taceti iar pe extern pana pe urmatoarea lume ( aceeasi poveste, lume diferita )
Nici report nu iti dau ca esti prea amuzant cu felul tau de a fi, la fiecare doua cuvinte jignesti pe cineva, slab vocabular, dar merge pentru un crescator de sate


am rezervat si eu pe unu tom hardu si s-a dus la 100 de campuri in ziua in care a picat protectia :(
apai oameni seriosi is astia?


Fatalaul asta unde a disparut ? =))))) probabil face referinta la lumea 63 unde revo ne-a batut dupa 4 luni iar noi am terminat cu fame in 16 zile. tu esti low iq ca ai intrat peste bombardierii nostri la joc, daca erai baiat si nu faceai caterinca pe seama noastra nu ziceam nimic, dar am un feeling ca vreo 2 ani de acum incolo o sa vi se aminteasca de patania asta.
 
Scor reacție
0
Ce imi place cand se agita lumea la o gluma.

Noul sistem de castigare a lumii:


1596623752733.png


Ia sa vedem iar agitatie :D
 
Ultima editare:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Esti ironic degeaba...posteaza mai intai mega recrutarile voastre din start cand noi aveam doar 1-2 academii cel mult si pe urma sa vorbesti.
Ati venit la bataie...v-am dat bataie de v-am descentrat.
 

Dynamiq

member
Scor reacție
0
Sa fii FAME si sa acuzi pe altcineva de recrutari in masa e chiar ironic. Pana unde mai poti sa mergi cu ipocrizia cotzane?
 

DeletedUser49839

ma papagalule, ai harta albastra si ai fugit in capatul celalalt de lume de mine, ce vorbesti? crezi ca nu s-a vazut? a mai venit si printu albastru in ajutor, ca nah va trebe, dupa ce ca eram 20 sate vs 1k :))
 

DeletedUser49839

Si tu si celalalt hoit , bat la voi la metru patrat, am venit 3 jucatori in misloc la 20 de ai vostrii si am ajuns la 3 sate locu 1 agresor, ce mai vrei? trebuia sa dau inceput nou dupa tine? in loc la satu ala ce l-am luat vi le luam ale voastre, si acu erai cioc mic

De doua zile astept sa imi raspunda DSA la contestatie, dar na, e dsa n-ai ce-i face
Oricum, voi a-ti castigat DOAR si DOAR pentru ca a-ti recrutat tot k-u + s-a facut alianta cu celalalt trib ce recruta tot continentu, ce ramanea de voi. Asa ca ce-i cu spartanii astia de aici?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Si tu si celalalt hoit , bat la voi la metru patrat, am venit 3 jucatori in misloc la 20 de ai vostrii si am ajuns la 3 sate locu 1 agresor, ce mai vrei? trebuia sa dau inceput nou dupa tine? in loc la satu ala ce l-am luat vi le luam ale voastre, si acu erai cioc mic

De doua zile astept sa imi raspunda DSA la contestatie, dar na, e dsa n-ai ce-i face
Oricum, voi a-ti castigat DOAR si DOAR pentru ca a-ti recrutat tot k-u + s-a facut alianta cu celalalt trib ce recruta tot continentu, ce ramanea de voi. Asa ca ce-i cu spartanii astia de aici?

Ce sa bati ma tu ?
De unde ai aterizat ?
Ce lume joci ?
Vezi-ti de filmele tale si nu mai iesi pe aici cu sf-uri de genul ca te mai si crede lumea. Auzi la el, 3 jucatori si 200 suporti :))))))))
 

DeletedUser49839

am fost eu, kakashi si flafy, atat, 3
daca nu stii sa numeri pana la 3, treaba ta
tu pe ce lume joci, daca vii sa zici ca te-ai batut cu cineva, tu ai recrutat ma noobalaule, tot ce ai prins, asta ai facut

scama?ro cont in misloc la 200 de sate rosii, 3 sate locu 1 agresor si tu si patrykana a-ti fugit de a-ti mancat pamantu in urma voastra, asta-i adevaru ce s-a vazut, apai ce aberezi tu mai departe, suntem obisnuiti cu tine
cate speciale ai ramas fara curent? cate lumi ai avut brusc treaba? xD ! stai in banca ta, ca ai fugit in celalalt capat al k-ului nici nu am ce discuta cu dinastia

Sa fii FAME si sa acuzi pe altcineva de recrutari in masa e chiar ironic. Pana unde mai poti sa mergi cu ipocrizia cotzane?

apai nici cu tine nu imi e rusine, te incadrezi intre astia doi de minune, 3 triburi vs 16 triburi au fost pe K55
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49839

dai la clasamentu triburi acum, si poti sa-mi canti tu linistit , chiar te rog sa pui un print aici cu clasamentu triburi pe continentu 55, asta ca sa sustii ce spui tu elitule junior.. voi doi cred ca va puneti pe fumat legale si cand se termina intrati sa scrieti pe extern
 
Sus