Discutii libere L78

rePlay

member
Scor reacție
0
Eu nu sufăr deloc de atenție, dar nu îmi plac mincinoși notori ca voi.. Voi a-ti dat un termen de 24 de ore, acolo la ruperea alianței și a-ți atacat după o ora și erați cu mesaje de recrutare la noi în trib, va cunosc prea bine, sunteți la fel cu backstab, dar când va d-au alții plângeți, sa nu uitam ca unii de la voi, făceau oferte pe 72 pentru sate, asa echipa de mincinoși, am văzut doar la Squad care umbla cu vândut aliaților ca să aibă și ei o șansă la harta... Felicitări adevărate caractere... Care a-ți stricat jocul asta
Bai loioș ,îți dau 10 lei și canta pe alta lume

Scor reacție
0
Vorbesti tampenii. Primul atac a fost dat de COSMIN.FR la 12h dupa ruperea aliantei. Este adevarat ca termenul dat a fost 24h, Cosmin a gresit acolo, noi am dat mesaj conducerii voastre ca niciun alt jucator green nu va mai ataca, asa cum am promis. Suits a atacat in secunda 2 si a declarat razboi. Iti sugerez supliment de vitamine, ca ai pierderi de memorie.

Ca sa fiu si on topic, mi se pare amuzant ca ii blamezi Squad pentru backstab :) Practic s-au aliat 2 triburi ale caror conduceri au backstab-uri la activ, @PompyThePirate zi tu daca n-ai fi aplicat aceeasi tactica daca harta iti permitea ?

PS: Nu voi mai continua discutia pe acest forum, deoarecere echipa green nu are nicio legatura cu l78 :)

Pe lumea asta nu , stiind ce echipa buna este , am preferat sa ne vedem de treaba , setarile sunt destul de nasoale sa ti permita sa te joci chiar asa hardcore , asta e.
Cat despre tactica centoragule , bineinteles , pe 72 aveam de ales , ori faceti voi regulile la final , ori le facem noi. Green acolo a fost cel mai bun trib si 1v1 batea orice trib de pe harta.

Multa bafta pe 79 , sper sa castigati acolo cu green , chiar daca nu va am la suflet :)

Nick Kyrgios

member
Scor reacție
0
Bai loioș ,îți dau 10 lei și canta pe alta lume
Bai low iq,stai și canta tu la ce masa vrei, îți aduc aminte, ca pe 75 mariile vedete au venit la Shield sa ii ajute cu universitatea, vezi ca a-ți devenit specialiști la backstab, caracter 0 ești 2 lumi de existenta a tribul și 3 backstab, asta înseamnă să fii Squad, sa dai backstab la toți ca să ai o satisfacție pe joc, ești un terminat și tu... Hai ciocu mic și joc de glezne! Și eu nu sunt iolos, pentru tine... Sunteți ca politicieni este!

SirBobby

member
Scor reacție
0
Bai low iq,stai și canta tu la ce masa vrei, îți aduc aminte, ca pe 75 mariile vedete au venit la Shield sa ii ajute cu universitatea, vezi ca a-ți devenit specialiști la backstab, caracter 0 ești 2 lumi de existenta a tribul și 3 backstab, asta înseamnă să fii Squad, sa dai backstab la toți ca să ai o satisfacție pe joc, ești un terminat și tu... Hai ciocu mic și joc de glezne! Și eu nu sunt iolos, pentru tine... Sunteți ca politicieni este!

Nu inteleg, cand zici backstab, te referi la ce anume? ca nu v-am dat timp sa faceti trupe atunci cand liderul shield a anuntat ca familia se destrama pe grupul de WP?