Discutii libere L78

Ady1995

member
Scor reacție
0
Ti-am mai spus eu tine. Daca iti pun bilele mele pe frunte. Te fac unicorn.


Eu am jucat cu Divosaga si devil in jurassic park.

Eram dinozauri.
cand am vazut nivelul de cultura al unora pe aici de abea atunci am inteles DE CE UNELE ANIMALE ISI MANANCA PUII LA NASTERE ;)
 
Ultima editare:

Ady1995

member
Scor reacție
0
Copia nu are valoare. Hap di koi
mi-a zis cineva ba uitate la astia ca il plagiaza pe Feraru mai ceva ca Ponta diplomele de doctorat si am zis ca sa vad daca o stiti si pe asta dar se pare ca ii stiti toate glumele de pe Youtube pe derost
daca aveati putina minte faceati voi cu propile glume stouri ceva nu cu vorbele lu altu
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Tupeu simte toată lumea când intrii tu, miroase forumul a mic gumat cand scrii pe extern.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
mi-a zis cineva ba uitate la astia ca il plagiaza pe Feraru mai ceva ca Ponta diplomele de doctorat si am zis ca sa vad daca o stiti si pe asta dar se pare ca ii stiti toate glumele de pe Youtube pe derost
daca aveati putina minte faceati voi cu propile glume stouri ceva nu cu vorbele lu altu
.,.,.,.,., ia vezi pe unde e nevoie si punele tu
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
mi-a zis cineva ba uitate la astia ca il plagiaza pe Feraru mai ceva ca Ponta diplomele de doctorat si am zis ca sa vad daca o stiti si pe asta dar se pare ca ii stiti toate glumele de pe Youtube pe derost
daca aveati putina minte faceati voi cu propile glume stouri ceva nu cu vorbele lu altu
Pasarea , mălai visează! Esti încrezător în capacitățile lor :)))))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Ady daca acela e anul in care te ai nascut vorba lu feraru, organul meu genital e mai bătrân ca tine
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
La cum ati scris? Sau la cum a-ti scris?

Eu mor pe corectitudinea asta din voi.

Si n-ati luat nici bacul.


De tupeu nu mai vorbesc. Ca e agramat rau.. Urmatoarea actiune a lui o cunosc. Se duce pe Google sa caute in dex.

Agramat.


Hai. Va pupa regele vostru. Si nu mai fi-ti rautaciosi din nou, bai mlgi mei
Pe tine și viata te bate 2-0 la pauza :)))
 
Sus