Discutii libere L78

warhopegod

member
Scor reacție
0
Ce expresii de la țara au unii. Doamne ce dobitoci. :))
Cum sa-ti treaca ma prin minte sa scrii cuiva "gura cateii mei ca va pun botnita".
Imi este mila de parintii tai care probabil au avut cele mai bune intentii.
Cum sa faci o asemenea afirmatie fața de niste necunoscuti. Unde te crezi? Pe santier la desfundat toalete, in inchisoare, in camp singur cu gandurile tale?
Vai de viața voastra si Doamne fereste sa va intalnesc copiii educati de voi pe strada. Imi provocati mila si dezgust, pentru ca daca sunteti atat de obtuzi intr-o discutie scrisa pe forum public....oho....va mai suspectez ca poate totusi aveti fie parintii alcoolici, dependenti de droguri sau lipsa, fie sunteti vai de voi, ca ingineri clar nu se pune problema.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ce expresii de la țara au unii. Doamne ce dobitoci. :))
Cum sa-ti treaca ma prin minte sa scrii cuiva "gura cateii mei ca va pun botnita".
Imi este mila de parintii tai care probabil au avut cele mai bune intentii.
Cum sa faci o asemenea afirmatie fața de niste necunoscuti. Unde te crezi? Pe santier la desfundat toalete, in inchisoare, in camp singur cu gandurile tale?
Vai de viața voastra si Doamne fereste sa va intalnesc copiii educati de voi pe strada. Imi provocati mila si dezgust, pentru ca daca sunteti atat de obtuzi intr-o discutie scrisa pe forum public....oho....va mai suspectez ca poate totusi aveti fie parintii alcoolici, dependenti de droguri sau lipsa, fie sunteti vai de voi, ca ingineri clar nu se pune problema.

Vorbește într-o punga și ne-o dai mai încolo
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Faceți ca pe 76, când a-ti pierdut a-ți ieșit pe extern si va rodea de dk și rs cum împart locurile dar pana sa pierdeți erati 399 în triburi:)) râsule ce ești


nu eram 399 :) vezi ca apare pe tw cati am intrat acolo, aici sunt mai multe fuziuni si recrutari decat au fost pe 76 ;) oricum razboiul final ii abia la inceput, ii prea devreme pentru arogante :))) cica andreea marin o sa fie vedeta pe lumea asta la cate surprize, surprize vor aparea :))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
nu eram 399 :) vezi ca apare pe tw cati am intrat acolo, aici sunt mai multe fuziuni si recrutari decat au fost pe 76 ;) oricum razboiul final ii abia la inceput, ii prea devreme pentru arogante :))) cica andreea marin o sa fie vedeta pe lumea asta la cate surprize, surprize vor aparea :))

Eu zic sa dispari sa nu mai comentezi.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
curand prietenas :) va dau numa interne, data viitoare cand imi internati vre-un cont sa stiti ce urmeaza ^^ te saluta andreea apropo, vad ca are si pe langa fine cateva, in curand te aud cum ceri deff ca vin oamenii rai langa tine :( of of
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pup ursache, dacă mai vreți lecții de apărare a conturilor ma anunțați, sa va mai învăț cum v-am învățat când s-a dat pe tomasa și am pierdut doar un sat de 2k care chiar nu putea fi aparat, cont total în granița fiind varza cu trenuri pe toate satele fără grei și nobili,iar la următorul organizat au luat rs toate satele după tomasa când l-ați aparat voi :))))) tu și watcher n-ați fost în stare sa faceți 1 split când v-am internat pe 78 și amenințați ca ne vedem în granița ca stați pe conturi pe o lume pe care nu o mai jucați, nu aveați oameni pe conturi și nu a-ți stat când a-ți jucat serios voi dar ce pretenții sa avem pe o lume de la voi când sunteți panglicari? Sunteți penibili frații mei
 
Sus