Discutii libere L79 !

Vndhl

member
Scor reacție
2

20210111_164735.jpg
 

andreyms

member
Scor reacție
0
Cum se baga musca in ......
Ca vandal in seama :)))

Ma baiatule, tu ai inteles ceva din toata povestea?

Brook a dat circulara in green ca green ia interne, raspunsul meu, primul de altfel ca reactie la circulara data azi noapte a fost ca brook a luat mai multe interne decat oricare conducator green. lista continua cu bankrout care a luat doar barbare, mau100 si chiar distinsul tom hardy care doar barbare si interne au luat

Deci despre ce vorbim? vrei sa ti desenez ca cei din conducerea nip au luat mai multe interne decat toti membrii green la un loc?

invata sa folosesti twstats inainte sa deschizi gura. ai tu lumi castigate, lasa-ma sa cred ca esti baiat destept si nu doar unu care stie doar sa bata din gura. stiu ft bine ca esti constient ca am dreptate, dar cine stie, poate mai sunt si botanisti la vrajeala ta de 2 lei
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Cap de pluta, pe 76 vrei sa zici ca nu a avut green organizat pe interne?
Stai linistit ca si aici urmează să faceți asta :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cum se baga musca in ......
Ca vandal in seama :)))

Ma baiatule, tu ai inteles ceva din toata povestea?

Brook a dat circulara in green ca green ia interne, raspunsul meu, primul de altfel ca reactie la circulara data azi noapte a fost ca brook a luat mai multe interne decat oricare conducator green. lista continua cu bankrout care a luat doar barbare, mau100 si chiar distinsul tom hardy care doar barbare si interne au luat

Deci despre ce vorbim? vrei sa ti desenez ca cei din conducerea nip au luat mai multe interne decat toti membrii green la un loc?

invata sa folosesti twstats inainte sa deschizi gura. ai tu lumi castigate, lasa-ma sa cred ca esti baiat destept si nu doar unu care stie doar sa bata din gura. stiu ft bine ca esti constient ca am dreptate, dar cine stie, poate mai sunt si botanisti la vrajeala ta de 2 lei

Ai postat si tu ca sa dovedești ca încă esti mahmur sau ăsta e nivelul tău?

Răspunsul meu era doar o completare la poza sefei tale ;)
 

andreyms

member
Scor reacție
0
Ai postat si tu ca sa dovedești ca încă esti mahmur sau ăsta e nivelul tău?

Răspunsul meu era doar o completare la poza sefei tale ;)
si raspunsul meu era completare la poza ta, pentru ca se denatura realitatea

p.s. nu am sefi sau sefe nici pe joc, nici in viata reala. am doar coechipieri sau eventual team-leaderi (daca intelegi diferenta, dar esti baiat istet si pricepi, in schimb brook care da circulare la 1 noaptea sunt convins ca deja da google translate)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
si raspunsul meu era completare la poza ta, pentru ca se denatura realitatea

p.s. nu am sefi sau sefe nici pe joc, nici in viata reala. am doar coechipieri sau eventual team-leaderi (daca intelegi diferenta, dar esti baiat istet si pricepi, in schimb brook care da circulare la 1 noaptea sunt convins ca deja da google translate)
Am inteles ...a fost un weekend greu :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Nu ai niste scripturi de lustruit, ca tot incepe curand 80? Poate te retinem si pierzi startul din cauza noastra.
Ai terminat de dat cu mistria si ai ieșit pe extern ? Ai prins glas acum ca te bati cu Nip ?
Avand in vedere ca i-am bătut pe 70 si pe voi pe 76 , as zice sa câștige cel mai bun dar nu o sa fie asa ....felicitări Roma :)
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Voi vorbiti de scripturi ilegale, aveti memoria cam scurta si uitati ca ati avut vreo 4(patru) membrii cel putin, banati la inceput de 79?!?
 
Sus