Discutii libere L79 !

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu știam ca nu ai voie sa postezi pe o lume pe care nu ești implicat în mod direct ... e totuși forum public ;)
Si sa o terminăm totuși cu respectul...mai ales venind din parte ta :)
Probabil avem definitii ale respectului diferite daca replicile mele de pe extern se compara cu black si mihaita :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Probabil avem definitii ale respectului diferite daca replicile mele de pe extern se compara cu black si mihaita :)
cand si unde te-am comparat cu postarile colegilor mei ? :rolleyes: ..... si mai termina cu tentativele astea subtile de a parea un "mielusel " pe extern :)
 
Ultima editare:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
NiP, 11.01.2021: "Urmatorul organizat v-a fi la cu totul alt nivel la care triburile adverse nu au luat cunostiinta,. Noi conducera o sa lucram mult mai mult interesul nostru fiind sa se piarda atat jucatorii cat si conducerea inamicului. Sa intre in panica si sa ceara sprijin in stanga si dreapta pana v-or fi depasiti total de situatie."

NiP, 12.01.2021: "Nu este cel mai reusit organizat al nostru dar ne-am nascut luptatori! Pentru urmatorul oranizat vreau ca toti jucatorii sa recruteze 300 de catapulte. Fiind o lume cu turn fake-urile nu mai sunt asa importante in mid-game si late-game."

giphy.gif


"La acest organizat obiectivul nostru a fost sa tocam cat mai mult deff.. Din nefericire, credem ca dusmanul a primit o mana de ajutor din exteror..."

587189007b7f6103e35c6cda (1).png
 
Ultima editare:

andreyms

member
Scor reacție
0
Brook e precum Borcea! Se pregateste pentru Champions League! :)))
Din pacate de la celebra declaratie Dinamo nu doar ca nu a mai luat nici un trofeu, dar e in prag de desfiintare si abia se taraie de la un an la altul.

Asa se taraie si NIP de la un organizat la altul: statistica arata ca pe organizatul lor pe bjj au iesit la egalitate, iar la green au pierdut un sat

Cea mai buna echipa!! Felicitari!!

P.S.
12.01.2021 bankrupt isi rupe toate full-urile de atac pe green si multe trenuri fara succes...in acelasi timp isi ia un premiu de consolare o interna

Ziua Z02 (483|543) K543,261Spoki [NiP B]Bankrout [NiP]2021-01-12 - 18:01:40

P.S.2
165372_thumb
Brook în data de 11.01. la ora 00:34 trimite circulara in green referitoare la interne

C J (460|514) K5410,019Limo90 [NiP K]Brook [NiP E]2021-01-12 - 23:42:13
 
Ultima editare:

stou

member
Scor reacție
0
Da mai bine de ce nu explici tu ce e cu ele si ce legatura au cu black thoughts 12 ?
Chiar is curios sa vad ce kkt ai de spus cu acest print aparte atentia de care duci lipsa .
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
majoritate apar by chinezu, restu apar cu alt nume, probabil preluate din multime :) stiu ca ai venit sa intrebi ce lagatura au cu black, dar fiind prin dk si el cam acelasi rahat este, interesant este ca ai raspuns cu o alta intrebare, nu ai zis ca nu iti par cunoascute :)))

si asa o mica traducere la porcaria aia : ii o chestie in tamper folosita de dk, atatat ca este facuta de chinezu de pe vremea cand erati academia celor din deteu, chiar este nevoie sa faci pe prostu ? cred ca uiti ce triburi detin recordul pentru cele mai multe banari din cauza lansatoarelor automate :)) asa ca stai cuminte in spatele monitorului si pune botu sa raspunda si pe extern, poate ala are cohones si nu vine sa se afiseze ca un mare sfant pe aici cand in spate are colegi cu mai multe banari la activ decat mihaiTZa lumi castigate







aici era ceva poveste despre marea descifrare, ati rezolvat sau inca sunteti pe tehnologia veche ?

 

Vndhl

member
Scor reacție
2
@Ursu*e*Dulce avand in vedere ca esti cel mai bun specimen care linge unde scuipa si scuipa si linge iar ,cum de mai stai pe jocul asta ?
La inceput de 76 pupai DK-n zona unde nu bate soarele si cerseai o alianta ca sa te bati cu Green , pe urma pupai Green in zona in care nu bate soarele ca sa te bati cu RS ca pe urma sa iti trimiti toti jucatorii in RS ca sa piarda Green ... nu stiu de ce te-ar mai crede pe tine cineva candva :rolleyes:
 

stou

member
Scor reacție
0
Asa ba ursule ai pus niste printuri cu scripturi.
Si ce ar trebui sa dovedeasca ele si ce legatura are black thoughs 12 cu ele ?
Ca a jucat in DT ? Ca scrie chinezu pe ele ? Inca sunt destui jucatori DT ce joaca pe serverul asta si probabil multi au trecut pe acolo macar in vizita .
Ce naiba scrii pe aici ca te faci de tot kkt ul
1. Alea sunt scripturi ce umbla prin minim 3 triburi de care eu personal am cunostintza cu voi 4
2 Sunt achizitionate odata cu contul Enchantress. De catre tine (umbla zvonul),cont ce a inchis mai multe lumi alaturi de tine decat cu DK 1 cu DK 2 cu Ursu
3 Fiind cumparate de tine( pt ca acel cont se zvoneste ca lai platit )acele scripturi le ati folosit si pe lumile unde a jucat cu voi asa de curiozitate inclusiv pe 76 ?
4 Cand ai cumparat contul si scripturile tia fost specificat si faptul ca eu ma iau de toti din DK sa nu foloseasca scripturi pt ca trag tribul inapoi cand isi iau ban ?? Chiar daca tia fost spus doar nu o sa fii fraier sa recunosti ca ce drq nu te mai baga nimeni in seama dupa si nu mai poti pupa DK in dos cum o tot faci cand iti schimbi personalitatea
5 De unde stiu ca sunt deacolo scripturile simplu ,acel cont are destule banuri la activ cat a jucat in DK si e si normal ca am investigat ce si cum .
6.Porcaria aia de program pe care ceri 6 7 dolari pe luna de ce nu pui printuri si cu aia ca fapt divers daca tot esti pus pe dezvaluiri asa epocale
7 Sau conversatiile cand faceai cheta sa strangeti 260 de lire sa cumparati contul lu Aladin. Apropo sunt unii care se plang ca banii din aceste faimoase chete nu au mai ajuns la destinatari cu toate ca baietii au platit,in fine sunt doar zvonuri .
Da tu continua sa ne musti de dos ca na e pustie viatza fara extern :))
Hai spor la schimbat personalitatile intre ele .
 
Scor reacție
0
majoritate apar by chinezu, restu apar cu alt nume, probabil preluate din multime :) stiu ca ai venit sa intrebi ce lagatura au cu black, dar fiind prin dk si el cam acelasi rahat este, interesant este ca ai raspuns cu o alta intrebare, nu ai zis ca nu iti par cunoascute :)))

si asa o mica traducere la porcaria aia : ii o chestie in tamper folosita de dk, atatat ca este facuta de chinezu de pe vremea cand erati academia celor din deteu, chiar este nevoie sa faci pe prostu ? cred ca uiti ce triburi detin recordul pentru cele mai multe banari din cauza lansatoarelor automate :)) asa ca stai cuminte in spatele monitorului si pune botu sa raspunda si pe extern, poate ala are cohones si nu vine sa se afiseze ca un mare sfant pe aici cand in spate are colegi cu mai multe banari la activ decat mihaiTZa lumi castigate







aici era ceva poveste despre marea descifrare, ati rezolvat sau inca sunteti pe tehnologia veche ?



:))) ce minte ingusta ai mascariciule...:))) esti mai p**** ca noapte, dar ce sa ceri la un bipolar?!?!(consulta DEX , ca poate ma intrebi dreac de polii pamantului la cat de batut in cap esti).

-da ce ai facut bobita?! ti-ai facut printuri la platforma si le ai postat aici arucand in carca altora mizeriile tale?! si stiu sigur ca ai, de la cineva apropiat tie...tot un lingau si ala.

-cand vreodata ai avut sau au avut altii team wieur la mine ca sa vada daca am sau nu si sa faca printurile alea, bobita? nu mai mancati atata C*** ca va pute gura.

-zici sa avem cohones....:)))) tocmai tu ne spui asta lingaule? cand il pupai pe stou la cohones pe 76 si ii faceai gargara cu ele nu le-ai simtit in cerul gurii?
 

ksi225

member
Scor reacție
0
Asa ba ursule ai pus niste printuri cu scripturi.
Si ce ar trebui sa dovedeasca ele si ce legatura are black thoughs 12 cu ele ?
Ca a jucat in DT ? Ca scrie chinezu pe ele ? Inca sunt destui jucatori DT ce joaca pe serverul asta si probabil multi au trecut pe acolo macar in vizita .
Ce naiba scrii pe aici ca te faci de tot kkt ul
1. Alea sunt scripturi ce umbla prin minim 3 triburi de care eu personal am cunostintza cu voi 4
2 Sunt achizitionate odata cu contul Enchantress. De catre tine (umbla zvonul),cont ce a inchis mai multe lumi alaturi de tine decat cu DK 1 cu DK 2 cu Ursu
3 Fiind cumparate de tine( pt ca acel cont se zvoneste ca lai platit )acele scripturi le ati folosit si pe lumile unde a jucat cu voi asa de curiozitate inclusiv pe 76 ?
4 Cand ai cumparat contul si scripturile tia fost specificat si faptul ca eu ma iau de toti din DK sa nu foloseasca scripturi pt ca trag tribul inapoi cand isi iau ban ?? Chiar daca tia fost spus doar nu o sa fii fraier sa recunosti ca ce drq nu te mai baga nimeni in seama dupa si nu mai poti pupa DK in dos cum o tot faci cand iti schimbi personalitatea
5 De unde stiu ca sunt deacolo scripturile simplu ,acel cont are destule banuri la activ cat a jucat in DK si e si normal ca am investigat ce si cum .
6.Porcaria aia de program pe care ceri 6 7 dolari pe luna de ce nu pui printuri si cu aia ca fapt divers daca tot esti pus pe dezvaluiri asa epocale
7 Sau conversatiile cand faceai cheta sa strangeti 260 de lire sa cumparati contul lu Aladin. Apropo sunt unii care se plang ca banii din aceste faimoase chete nu au mai ajuns la destinatari cu toate ca baietii au platit,in fine sunt doar zvonuri .
Da tu continua sa ne musti de dos ca na e pustie viatza fara extern :))
Hai spor la schimbat personalitatile intre ele .
Tot serverul stie ca DK joaca mai mult cu monitorul inchis decat deschis.
Stii foarte bine ca si pe 76 si-au luat ban destui jucatori din top 10 de la voi, si din ce vad, suspiciunile din tichetele puse de noi se pliaza foarte bine pe facilitatile de mai sus.
Dar na, cat timp inca sunteti pe joc, inseamna ca inca nu s-au gasit destule dovezi pentru banari mai serioase.

P.S.
@DK mai usor cu flexatu pe extern, ca momentan e 1:1 VS Green, victoria voastra fiind facilitata de un conducator care si-a batut joc de L76 si de tribul sau.
(ne cerem scuze fanilor ca n-am reusit sa castigam 1v3)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
:rolleyes:
Tot serverul stie ca DK joaca mai mult cu monitorul inchis decat deschis.
Stii foarte bine ca si pe 76 si-au luat ban destui jucatori din top 10 de la voi, si din ce vad, suspiciunile din tichetele puse de noi se pliaza foarte bine pe facilitatile de mai sus.
Dar na, cat timp inca sunteti pe joc, inseamna ca inca nu s-au gasit destule dovezi pentru banari mai serioase.

P.S.
@DK mai usor cu flexatu pe extern, ca momentan e 1:1 VS Green, victoria voastra fiind facilitata de un conducator care si-a batut joc de L76 si de tribul sau.

Iar te lauzi cu victoria adusa de alt trib ? După ce ca v-a carat Mnk-uk in spate pe 60 ,tu vii si te lauzi ca ai bătut tu DK ?:rolleyes:
Tu știi doar cum stânga o bate pe dreapta, când aplauzi realizările altora .
Si oricum ca sa fiu ontopic ,felicitări Roma ;)
 

hary10

member
Scor reacție
1
Tot serverul stie ca DK joaca mai mult cu monitorul inchis decat deschis.
Stii foarte bine ca si pe 76 si-au luat ban destui jucatori din top 10 de la voi, si din ce vad, suspiciunile din tichetele puse de noi se pliaza foarte bine pe facilitatile de mai sus.
Dar na, cat timp inca sunteti pe joc, inseamna ca inca nu s-au gasit destule dovezi pentru banari mai serioase.

P.S.
@DK mai usor cu flexatu pe extern, ca momentan e 1:1 VS Green, victoria voastra fiind facilitata de un conducator care si-a batut joc de L76 si de tribul sau.
(ne cerem scuze fanilor ca n-am reusit sa castigam 1v3)
Esti prajit?Ati fost desfintati pe lumea 76 de cand a inceput razboiul pana la sfarsit. :oops:Traiesti intr-o lume paralela?
 
Sus