Discutii Libere L84 !

Unloving

member
Scor reacție
1
Backstab backstab backstab. Face parte din joc, daca ar fi dupa mine as da backstab in fiecare zi dobitocilor si triburilor de pe acest joc.

Eu il astept pe jucatorul dsa sa mi zica de cate servetele are nevoie.
 
Ultima editare:
Scor reacție
1

Atașamente

  • Please Cat 20092021201447.jpg
    Please Cat 20092021201447.jpg
    72,2 KB · Vizualizări: 87

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Aici e forumul l 84 pentru fetele fericite ce au inchis l 78 mergeti acolo pe forum cu pampoane si faceti galerie nu mai postati peste tot :)
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Lectie gratuita de joc si sfaturi utile pentru un bacsktabb reusit primului care indentifica tribul gentle in poza

1dj50o.jpg
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Backstab backstab backstab. Face parte din joc, daca ar fi dupa mine as da backstab in fiecare zi dobitocilor si triburilor de pe acest joc.

Eu il astept pe jucatorul dsa sa mi zica de cate servetele are nevoie.
Legenda spune ca inca astepti :D Lasa obsesiile cu alex02dsa ca nu fac bine, mai ales ca sunteti pilaf pe aici.

inamici-invinsi.png


Deci practic tu te lauzi cu 20 mil inamici invinsi ai lui 2peu de portbagaj si 30 ai lui Braila.
Ok....si alex02dsa...atat a putut.
Screenshot 2021-09-22 at 15.02.09.png


giphy.gif
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Legenda spune ca inca astepti :D Lasa obsesiile cu alex02dsa ca nu fac bine, mai ales ca sunteti pilaf pe aici.

Vezi atașament 4260

Deci practic tu te lauzi cu 20 mil inamici invinsi ai lui 2peu de portbagaj si 30 ai lui Braila.
Ok....si alex02dsa...atat a putut.
Vezi atașament 4261

giphy.gif
Dsa02pilaf realizezi ca lumea ta a durat 100 de ani nu? 78 a tinut 2 luni?
Am totusi dubii ca tu ai jucat pe cont si ai facut atatia inamici :)))
Pentru ca...tu nu prea prinzi multe sate
WhatsApp Image 2021-09-14 at 16.40.23.jpeg

Intre timp tu invata sa faci auto inainte sa ne vorbesti de inamici invinsi :D Ca cine stie...poate interpretezi in vreun mod dubios auto-ul si luam suspendare :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dsa02pilaf realizezi ca lumea ta a durat 100 de ani nu? 78 a tinut 2 luni?
q.e.d. Te lauzi cu o lume care a durat 2 luni cu 3 sate si 2 inamici invinsi? o_O How low can you go?!


Am totusi dubii ca tu ai jucat pe cont si ai facut atatia inamici :)))
Pentru ca...tu nu prea prinzi multe sate
Vezi atașament 4263

Intre timp tu invata sa faci auto inainte sa ne vorbesti de inamici invinsi :D Ca cine stie...poate interpretezi in vreun mod dubios auto-ul si luam suspendare :D
Asa e, nu prea prind multe sate...csf si eu...
Screenshot 2021-09-22 at 15.46.03.png

Nu ai prins tu atatea sate daca aduni toate lumile pe care ai jucat. Ah si sa mai pun si de pe L6, unde intr-adevar n-am jucat chiar de la inceput dar...

Screenshot 2021-09-22 at 15.47.50.png


giphy.gif
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Poti sa te lauzi cat vrei cu lumile astea de acum 10-12 ani. Am jucat si eu de pe lumea 6 unde am facut 400 sate si nu stiam sa fac nimic(auto l-am invatat pe 44 tocmai, tu inca nu de exemplu), dar o diferenta de la cer la pamant fata de ce e a fost atunci si ce e acum. Tu stiai sa joci atunci si acum 0 barat, eu 0 barat atunci si stiu acum.
Tu n-ai inteles de ce am postat ce am postat; e pt. o fraza pe care nu mai stiu exact cine a zis-o dupa backstabu de pe 53, unul dintre voi 3-4 oricum: "Gentle nu va mai castiga niciodata vreo lume, va asiguram asta"; si fraza asta a contat apoi mult timp pt. ca s-a vazut ce nu pot spune aici ca iar ma banezi. Dar s-a mai castigat din pacate pentru voi, poate nu aceiasi oameni, nu aceeasi conducere, dar acelasi miez. Lumi grele sau usoare(84 s-a terminat dupa primele 3 zile), nu conteaza. Momentan savurez trofeele astea, e posibil sa nu le mai vad vreodata. Iar voi inainte sa dati login pt. urmatoarele zile o sa savurati in felul vostru dubla de pe pagina principala.
 
Sus