Discutii libere L85 !

Scor reacție
0
Asta ma intreb si eu, ce drq cauti tu bai ursulache pe aici? Ca tu oricum nu joci pe nicaieri, maxim pe la vreo nunta sau botez si acolo dupa cum iti canta vulpita, hai cara poteca de aici si anunta-ne cand joci, evident pe contul tau, nu pe conturi cumparate de la Robert si altii. Cat despre petarda de watcher, frustratul numarul doi de pe forum, dupa ursul joaca si danseaza, credeam ca petardele bubuie de revelion, nu mai bubuii ma de prostie pe aici ca te faci naibii de rusine.
Hai la multi ani!!!
Hai ma parapliciule..curaj si hai sa ne batem pe harta..si tu si quizz, prindeti putin sange in cojones si aratati ceva si pe harta.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Hai ma parapliciule..curaj si hai sa ne batem pe harta..si tu si quizz, prindeti putin sange in cojones si aratati ceva si pe harta.


Cand o sa ma fac mare, vreau sa devin BOMBARDIER, asa ca tine :eek::eek::eek:.

Cum de n-au astia realizare cu "primele 5 sate luate din dk"? Neseriosi....la cat de mult te mandresti, ai fi meritat. Oricum sa stai linistit ca oricum esti cel mai bun.
 
Scor reacție
0
Cand o sa ma fac mare, vreau sa devin BOMBARDIER, asa ca tine :eek::eek::eek:.

Cum de n-au astia realizare cu "primele 5 sate luate din dk"? Neseriosi....la cat de mult te mandresti, ai fi meritat. Oricum sa stai linistit ca oricum esti cel mai bun.

Un lucru bun ai spus "primele 5 sate"...in sinea ta, stii ca sunt primele si ca vor mai urma..imi place de tine, vezi ca ne intelegem cand devii realist?...stiam eu ca ai potential, doar mancasei prea multa salata beof si ti se aplecase de la maioneze acum cateva zile, dar esti pe drumul cel bun.
 

Kutuzov

member
Scor reacție
0
Un lucru bun ai spus "primele 5 sate"...in sinea ta, stii ca sunt primele si ca vor mai urma..imi place de tine, vezi ca ne intelegem cand devii realist?...stiam eu ca ai potential, doar mancasei prea multa salata beof si ti se aplecase de la maioneze acum cateva zile, dar esti pe drumul cel bun.
Vine din franceza unde vita se scrie 'boeuf', deci cand bagi rom-franceze, scrie cuvantul ca la mama lui :)

In alta ordine de idei: Un an nou fericit!
 
Scor reacție
0
Vine din franceza unde vita se scrie 'boeuf', deci cand bagi rom-franceze, scrie cuvantul ca la mama lui :)

In alta ordine de idei: Un an nou fericit!
Ce sa fac bro, am facut rusă in facultate si la Poli erau mai mult cu matematica..abia stiu romana, si tu imi ceri sa scriu bine franceza?....bine, noi romanii facem salata d asta beouf sau boeuf sau cum ai zis tu ca se scrie, da punem pui in loc de vită, ce mai conteaza cum o scriem, ar trebui redenumita in salata piu.

P.S: un an nou fericit tuturor si pentru cei din DK: Multă sanatate si realizari, fie ca singuru esec din 2022 sa fie L85 pentru voi.
 
Scor reacție
0
@Rakanishu inteleg ca L85 e copilu preferat, care merge la facultate, si a dat toata silinta a facut bani si acum intretine familia ...dar săracii ăia de pe L86 nici un forum nu merită și ei?:(
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
1641724922098.png


DK - Jderii
 
Sus