Discutii libere L85 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cei doi degeaba de pe 76 au ramas la fel ‍♂
Adevarul e ca daca de cateva pagini n-ai pic de imaginatie si tot stai doar cu vorba aia-n gura, s-ar putea spune ca si capul tau e tot degeaba…nu ca-l agreez pe watcher pentru ce mizerii a facut candva, dar deja esti obositor, jalnic, plictisitor…
 
Scor reacție
0
Adevarul e ca daca de cateva pagini n-ai pic de imaginatie si tot stai doar cu vorba aia-n gura, s-ar putea spune ca si capul tau e tot degeaba…nu ca-l agreez pe watcher pentru ce mizerii a facut candva, dar deja esti obositor, jalnic, plictisitor…

E greu cu gandirea, de pe 76 tot in aceasi replica stau baietii
 
Scor reacție
0
Vârsta lumii
360 / 360 zile
360 / 360 zile

Dominanță
39% / 80%
39% / 80%
Păstrează dominanța
0 / 14 zile


Momentul acela cand nu poti face dominanta pe L80, pentru ca ti e frica sa nu dai locuri unora ca sa ai sansa sa te tradeze pe 85, asa ca mai astepti putin mai internezi si pe 85, apoi pe 80.... DK si loialitatea..:)))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Crede ma ca daca mi da putina dreptate Dicsie ,cu care , ca sa l contrazic, m am certat destul de mult( nu mi amintesc sa i fi facut mizerii sau ceva, au fost doar la nivel declarativ), inseamna ca dormm chiar a exagerat cu prostia:))

Am zis ca ai facut, nu ca mi-ai facut mie direct. E vorba de 61, unde avem pareri diferite despre ce s-a intamplat. Iar eu nu sunt ca mesagerul sau ingenios care iarta pe cei care i-au tradat, chiar pe L85 am intrebat cum de ii mai accepta, si avem si acolo pareri diferite.

Din punctul meu de vedere ai tradat pe 61, din punctul tau de vedere, n-ai tradat. Ce a fost a fost, dar asta nu inseamna ca nu o sa fiu de acord cu tine atunci cand ai dreptate, in cazul asta, legat de cata imaginatie are dormmm, care o tot lalaie cu 76 si doi degeaba ...
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Am observat ca e la moda la tine sa vi cu tot felul de printuri si cacaturi cand cineva aduce anumite argumente negative la adresa ta .
Ce legatura are lumea 64 cu faptul ca am facut o remarca rautacioasa din punctul tau de vedere la adresa ta ?
Daca am luat 3 sate de barbari pe lumea 40 spre exemplu si spun ceva rau despre oameni ca tine, te ironizeaza ca te bati cu barbarele.
Chiar tu spuneai mai sus ... In rest, fiecare spune pe aici ce-si doreste ... .
In plus nu inteleg filmele pe care ti le dai .. Nici de spion n-ai fost in stare .. pe o lume in care am jucat la pp si am cedat satele in tribul cu care am inceput .
Sincer cred ca ai gresit aici .

Sincer , am tinut sa fac aceasta remarca pentru simplu fapt ca tu pe lumea 76 ai fost singurul Mare jucator care nu a fost in stare sa intre in tribul castigator pentru ca nu ai promovat examenul de splituri .
Asa ca lasa,l pe dorm in pace .Cumva cred ca ai aceleasi frustrari despre lumea 76 de ii tot ti steagul sus lui Watcher .
O zi faina sa ai !
 
Ultima editare:

Dilau

member
Scor reacție
0
Vârsta lumii
360 / 360 zile
360 / 360 zile

Dominanță
39% / 80%
39% / 80%
Păstrează dominanța
0 / 14 zile


Momentul acela cand nu poti face dominanta pe L80, pentru ca ti e frica sa nu dai locuri unora ca sa ai sansa sa te tradeze pe 85, asa ca mai astepti putin mai internezi si pe 85, apoi pe 80.... DK si loialitatea..:)))
mama, daca asta e motivul real foarte penibil dk si rs...
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Vârsta lumii
360 / 360 zile
360 / 360 zile

Dominanță
39% / 80%
39% / 80%
Păstrează dominanța
0 / 14 zile


Momentul acela cand nu poti face dominanta pe L80, pentru ca ti e frica sa nu dai locuri unora ca sa ai sansa sa te tradeze pe 85, asa ca mai astepti putin mai internezi si pe 85, apoi pe 80.... DK si loialitatea..:)))

Pai RS are pretentii de aceasta data la locuri ?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am observat ca e la moda la tine sa vi cu tot felul de printuri si cacaturi cand cineva aduce anumite argumente negative la adresa ta .
Ce legatura are lumea 64 cu faptul ca am facut o remarca rautacioasa din punctul tau de vedere la adresa ta ?
Daca am luat 3 sate de barbari pe lumea 40 spre exemplu si spun ceva rau despre oameni ca tine, te ironizeaza ca te bati cu barbarele.
Chiar tu spuneai mai sus ... In rest, fiecare spune pe aici ce-si doreste ... .
In plus nu inteleg filmele pe care ti le dai .. Nici de spion n-ai fost in stare .. pe o lume in care am jucat la pp si am cedat satele in tribul cu care am inceput .
Sincer cred ca ai gresit aici .

Sincer , am tinut sa fac aceasta remarca pentru simplu fapt ca tu pe lumea 76 ai fost singurul Mare jucator care nu a fost in stare sa intre in tribul castigator pentru ca nu ai promovat examenul de splituri .
Asa ca lasa,l pe dorm in pace .Cumva cred ca ai aceleasi frustrari despre lumea 76 de ii tot ti steagul sus lui Watcher .
O zi faina sa ai !
Esti doar un alt frustrat.
Pe 76 am iesit din RS pentru ca dupa ce am aparat aproape orice cont posibil pentru RS pe 73, pmsr si altii umblau pe conturile NOM pe 79.
Nu ma fa sa umblu la printuri ca ti-o iei.
Legat de acel examen n am picat, si iti poate confirma MileyC asta ;]
Si chiar si asa, daca “promovam” nu cred ca aveam sa termin lumea aia cu RS din alte considerente.
Dar ca fapt divers, cat am jucat in RS acolo am dat totul pentru trib, si am avut discutii civilizate si am facut pace cu Mircea si altii de pe acolo.

P.S: am verificat, inca am printurile si conversatia cu George, deci du-te tare.



Asa ca fa pasi, si lasa-ma cu vrajeli.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Isi face Watcher haita?
Daca mai sunt doritori, va pot pune, "gradina domnului e mare".

Vezi atașament 4448
Realizări de victorie

Ai învins pe Lumea 73 cu tribul tău ManiacK.s.

Cum a fost ca singura ta realizare de la profil sa fie pe o lume unde ati primit 3 locuri si ce a trebuit sa faci pentru aceasta realizare?
 

Atașamente

  • Screenshot_20220112-200828_Gallery.jpg
    Screenshot_20220112-200828_Gallery.jpg
    345,6 KB · Vizualizări: 122
Ultima editare:
Scor reacție
0
mama, daca asta e motivul real foarte penibil dk si rs...
Pai, ce alt motiv ar fi, dupa un an de zile si probabil 6 luni de cand se fac steaguri, nu vor sa dea oameni afara sa nu se trezeasca cu backstab pe 85, o stie toata lumea...RS nu mai poate face concursu:))))..ce sa zic, spor la steaguri, cu 76 de cr nu ati procedat la fel?...
 
Sus