Discutii libere L85 !

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Pana una-alta, DT e singura echipa romaneasca care a castigat o lume pe international...restul e gargara ieftina si invidie.

Iar la ce aberatii spui prin mesajul ala de mai sus eu cred ca nu ai jucat nici cu DT nici impotriva lor. Esti mult pe langa subiect

Bob, am jucat si pe 27, si pe 40, si pe 48, si pe 54. Eu mi-am spus parerea in ceea ce priveste DT-ul, ca nu iti convine si ca te deranjeaza pentru ca ai fost unul dintre jucatorii lor, e treaba ta. Pana una alta, pe international au castigat prima lume pe care au intrat ca nu ii cunostea nimeni, au facut alianta cu mai toata harta, nu trebuie sa fii jucat lumea aia sa stii, mergi si citeste forumul lor la lumea respectiva.. Dupa lumea aia a fost pauza, au luat bataie.
 
Scor reacție
0
Bob, am jucat si pe 27, si pe 40, si pe 48, si pe 54. Eu mi-am spus parerea in ceea ce priveste DT-ul, ca nu iti convine si ca te deranjeaza pentru ca ai fost unul dintre jucatorii lor, e treaba ta. Pana una alta, pe international au castigat prima lume pe care au intrat ca nu ii cunostea nimeni, au facut alianta cu mai toata harta, nu trebuie sa fii jucat lumea aia sa stii, mergi si citeste forumul lor la lumea respectiva.. Dupa lumea aia a fost pauza, au luat bataie.

Nu a postat bob, sunt Claudiu, celalat jucator de pe cont :)
 

killchamp

member
Scor reacție
0
Nu am vazut niciodata ca DT-ul sa castige o lume fara sa invite cel putin 1 jucator din tribul cu care se afla in razboi, si ma refer la jucatori de top 10 care au inclinat balanta in razboaiele lor
pe 48 nu ti-ai tradat tribul sa intri la ei ??

hai sa ne intoarcem la 85 zic
 

MIRI

member
Scor reacție
0
Bob, am jucat si pe 27, si pe 40, si pe 48, si pe 54. Eu mi-am spus parerea in ceea ce priveste DT-ul, ca nu iti convine si ca te deranjeaza pentru ca ai fost unul dintre jucatorii lor, e treaba ta. Pana una alta, pe international au castigat prima lume pe care au intrat ca nu ii cunostea nimeni, au facut alianta cu mai toata harta, nu trebuie sa fii jucat lumea aia sa stii, mergi si citeste forumul lor la lumea respectiva.. Dupa lumea aia a fost pauza, au luat bataie.
1. Cand am intrat pe .net ne-au zis jucătorii de acolo asa: pe voi nu va cunoastem , asa hai sa faceti voi tribul principal, sa puneti doar numele vostru la trib, sa ne inobilati pe toti. Omule, tu citesti înainte să postezi aici?
2. Ce este drept a fost un jucător ydn pe l48 care a venit la noi in DT . Chiar eu am vorbit cu un băiat jandarm(pompier, ceva de genul acesta, totuși a trecut mult timp sa imi mai aduc aminte exact), de ajuta pe contul respectiv si care mi-a zis ca titularul joacă oriunde, numai ca vrea primul loc la final. Nu stiu daca era vorba de contul tau exact sau doar este o potrivire de nume.
3. Cand joci într-o alianță de 2 triburi e usor sa spui ca x sau y este mai bun, dar fiecare își joacă rolul lui, mult mai importanta este coeziunea intre jucători, acum nu stiu ca dt sau dk sa se certe in timp ce erau aliați, dar stiu o mulțime de cazuri in care aliații si-au urat de bine intre ei.
4. Zi de zi , sa tot postezi ce ai facut tu pe joc acum 3,4 ani de zile, arata o labilitate psihica din partea ta, nici nu vreau sa ma gandesc de câte ori ai dat cu capul in perete in perioada respectiva de grija jucătorilor de pe harta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: WoC
Parte 2:
Triburi: WoC-D, WoC-A, WoC-C, WoC-B

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 1,884
Tabăra 2: 2,463
Diferență: 579
chart
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 39
Diferență: 183
chart
Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 3,794,194
Tabăra 2: 4,015,173
Diferență: 220,979
chart
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 1,106,767
Tabăra 2: 214,808
Diferență: 891,959
chart

Acum am reusit sa inteleg....
Ma tot gandeam cand vine si organizatul vostru...
dar voi aveti razboi intre voi... deci mai avem de asteptat...
ce sa spun succes cea mai buna academie woc sa castige va tin pumnii.

Ce trib e ala RZST? Ce s-a intamplat, va bateti intre voi?
 
Scor reacție
0
Am auzit eu bine ca mesagerul a facut pe nush ce lume concurs de splituri sa vada pe cine baga in tribul final? =)))))))))))))))))))))))))))))))))

Rog sa imi raspunda altcineva decat jderosii nebunatici
 

Duke fuke

member
Scor reacție
0
Am auzit eu bine ca mesagerul a facut pe nush ce lume concurs de splituri sa vada pe cine baga in tribul final? =)))))))))))))))))))))))))))))))))

Rog sa imi raspunda altcineva decat jderosii nebunatici


Lumea 61 !

Rămăsese vreo 3 locuri disponibile pentru tribul final, iar oferta a fost următoarea:

Cine dorește loc in tribul final, trebuie sa demonstreze ca stie sa faca un split.
Cine doreste sa participe si nu reuseste sa faca split, cedeaza toate satele la trib.
 
Scor reacție
0
Bai frate am auzit multe pe jocul asta dar asta e peste puterea mea de intelegere :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Cand nu faci nimic pe harta ca sa meriti locuri la final si nu ai oameni care sa arate ceva...raman 2 metode: dai cu banul sau faci concurs, deci mie nu mi se pare chiar ceva exagerat pentru ei.
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Ai descoperit si tu sprijinul in masa de cand cu lmr pe cont .. dar mesagerul am auzit ca e vazut ca cel mai bun deffer, eu cu el vreau sa ma bat:(

PS: e vazut doar de cei din RS
Ce ipocrit mai esti:))))) nu te-ai "batut" destul cu el pe 76? nu cred ca ai luat vreun sat din vreun trib de samurai pe lumea aia.. a, acolo jucai la pp. Nu stiu de ce imi tot bat capul cu unul ca tine, nici nu meriti deranjul. Te rog insa, inainte sa mai lasi cate un post pe extern, mai si gandeste inainte sa scrii.
Bai frate am auzit multe pe jocul asta dar asta e peste puterea mea de intelegere :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ce Doamne e asa greu de inteles? Si ce e asa rau in a organiza un concurs de genul? De obicei, noi nu ne innobilam intern jucatorii dupa doua luni de la inceperea unei lumi; din aceasta cauza, raman multi care ar merita sa intre in tribul final si nu e loc. Si nu te gandi ca e greu de organiazt.. ba chiar deloc.. in juma de zi e gata. E asa rau sa acorzi sanse egale tuturor jucatorilor care au fost alaturi de tine?

AAAA, sa nu uit.. pe 76, pana si Doi Degeaba putea participa la concurs, fiind in RS10. Doar ca el fiind un mic orgolios, evident ca a cedat satele, ca nu cumva sa se faca de rusine:))) a jucat la pp omul, oricum
 
Sus