Discutii libere L85 !

urkir

member
Scor reacție
1
Lasati vrajeala asta ieftina ca nu va crede nimeni si puneti mana sa jucati si sa demonstrati pe harta ca aveti de 5 ori mai multe sate, sunteti 3 echipe cu pretentii bagate acolo (Woc-Roma-Green) si va bate un tribulet de 20 oameni.
Infrangerea e mai usoara daca iti imaginezi atatia adversari. Pacat, aveam o parere mai buna despre tine caracterul tau ca jucator.
 
Scor reacție
0
Infrangerea e mai usoara daca iti imaginezi atatia adversari. Pacat, aveam o parere mai buna despre tine caracterul tau ca jucator.

Nu e vorba despre infrangere aici, am zis-o si mai la inceputul lumii, asta e genul de lume in care indiferent cine castiga la final e cu strangere de mana si cu felicitari, ambele tabere au jucatori si echipe demne de a castiga. Nu am frustrari sa pierd lumi, am ales sa joc pe anumite lumi in tabere pierzatoare doar pentru a echilibra cat de cat tabere si a lungi viata lumilor respective.. Pentru mine conteaza echipa cu care joc si cum se joaca, iar din punctul asta de vedere eu am castigat deja lumea asta jucand alaturi de FUTURE :)

Ma deranjeaza ipocrizia cu care se trimit mesaje propangandistice in legatura cu acest oblivion pentru care eu tipam de la inceputul lunii trecute prin cercurile noastre de incredere sa se faca organizat pe el si sa-l zboare de pe harta cat mai repede ca era clar ca e omul celor din WoC. Iar acum vin cu niste mesaje care pot prinde doar la cititorii care privesc lumea din exterior ca se baga la interne, ca toti o sa fie internati daca nu ies din RS si shock....Unii nu au inteles ca nivelul e putin mai ridicat de atat pe lumea asta, e vorba de asumare.

Legat de mentionarea celor 3 echipe, imi retrag cuvintele si voi spune ca sunt jucatori componenti ai acestor 3 echipe, ci nu echipele in sine, desi nu asta era esenta mesajului meu anterior.
 

MIRI

member
Scor reacție
0
Oblivion este contul redemtion de pe alte lumi, un cont banat permanent, un "politician" in viata reala, dupa cum el singur clama acest lucru, un tip care pe l80 sustinea ca da in judecata INNOGAMES prin relatiile lui din viata privata si o sa vada aia cine este el. Am vazut cu totii inca o data cine este, s-a dus dupa prima punga de pufuleti si dupa prima clementina primita(e final de sezon si a zis sa bage la mat cat se mai gasesc, sic!!! ), pentru el nu conteaza grupul sau echipa, conteaza sa primeasca si el ceva. Culmea ridicolul ca a mai dat si interviu pe gazeta baietiilor, impartind sfaturi utile jucatorilor de pe harta.
Oricum este o lume frumoasa, multi jucatori buni( green, roma, nip, dk, mnk, rs, shock), cu totii au venit aici si s-a vazut asta, Felicitari la toti jucatorii pentru munca depusa.
PS: incercati sa respectati jucatorii, indiferent din ce trib fac parte, si eu am fost rau cu politicianul de mai sus, dar asta o merita.
 

harixon

Game Suport
Scor reacție
1
Culmea ridicolul ca a mai dat si interviu pe gazeta baietiilor, impartind sfaturi utile jucatorilor de pe harta.
A fost unul dintre oamenii ShocK care au acceptat. De la voi n-a acceptat nimeni, ba m-ati mai luat si la glume ieftine si caterinca ca ma trimiteti in "anumite directii", cand eu tot ce voiam sa fac era ceva care sa schimbe vibe-ul de pe extern.

Oricum este o lume frumoasa, multi jucatori buni( green, roma, nip, dk, mnk, rs, shock)
Ai scris gresit Jderii*. Sa nu confundam merele cu perele. Faptul ca jderii au carat mnks pe celelalte lumi nu inseamna ca sunt mnks. ;)

PS: incercati sa respectati jucatorii, indiferent din ce trib fac parte
Asta e culmea ipocriziei avand in vedere ca motivul pentru care nu ati participat la gazeta a fost faptul ca eu o redactez si sunt jucator in Jderii, desi v-am asigurat de nenumarate ori ca nu are legatura una cu alta, si ca imi asum rolul extern si ma detasez de afilierile mele pe harta atunci cand redactez gazeta.
 
Ultima editare:

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Ai scris gresit Jderii*. Sa nu confundam merele cu perele. Faptul ca jderii au carat mnks pe celelalte lumi nu inseamna ca sunt mnks. ;)


Sincer ar trebui sa iti fie rusine .
 
Scor reacție
1
Toata lumea stie ca oblivion era jucatorul WOC, eu cel putin m-am lamurit in urma cu o luna cand am avut un conflict cu el pe niste barbare de 26 puncte de pe marginea hartii cand a avut o atitudine in care cauta sa faca scandal din niste spete complet penibile. Rezervare expirata cu o ora inainte sa ajunga nobilii trimisi de la 24 ore, el a el rezerva satele si zice clar ca e satul lui si ca el trimite nobilii.

Din nou, spike-uri pe marginea hartii pe barbare, am urmarit inamicii invinsi ca sustinator si lui oblivion ii cresteau inamicii invinsi la cateva minute dupa ce curatam satele.

Am dovezi foarte clare sa sustin tot ce am zis mai sus.

Lasati vrajeala asta ieftina ca nu va crede nimeni si puneti mana sa jucati si sa demonstrati pe harta ca aveti de 5 ori mai multe sate, sunteti 3 echipe cu pretentii bagate acolo (Woc-Roma-Green) si va bate un tribulet de 20 oameni.
Avem dovezi

 
Scor reacție
0
In sfarsit putina actiune in sudul hartii, chiar cand voiam sa fac un ticket sa propun mutarea sudului pe L87.
Nu vreau sa fiu arogant, da unii din sud vorbiti de o lume puternica, respect si etc, dar stiti in sinea voastra ca atunci cand se vorbeste despre L85 se vorbeste despre DK vs Jderii.
Legat de treaba cu mesajele propagandiste, stiti foarte bine ca daca jucatorii sunt multumiti de tribul in care sunt, nu pot fi "pacaliti" de o actiune ca cea a lui redemption sau mesajul mai sus postat, pe care sincer eu unul nu il inteleg, legat de recrutari, cand Patrykana spunea in interviu:
"Avem destul de multi jucatori si datorita acestui aspect pot zice ca acelasi numar de sate este impartit la mai multi playeri decat ar trebui."

In rest, bafta la razboi:).
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
DATZ PA BLUTUT :))))))
Dacă dați pe bluetooth, dar nu v-apare nici un cod, nu-i fake news, ci fake vaccin!
Salut, eu am facut 2 doze dar imi apare un singur cod, sa ma ingrijorez? e posibil ca o doza sa fi fost expirata? sau al doilea cip sa fi fost dezactivat? ma mai apara de covid? mai stie bil unde sunt? dau funda ms
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
1643806320283.png



Hai baieti ca se poate, simt eu ca se poate, mai avem timp
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
In sfarsit putina actiune in sudul hartii, chiar cand voiam sa fac un ticket sa propun mutarea sudului pe L87.
Nu vreau sa fiu arogant, da unii din sud vorbiti de o lume puternica, respect si etc, dar stiti in sinea voastra ca atunci cand se vorbeste despre L85 se vorbeste despre DK vs Jderii.
Legat de treaba cu mesajele propagandiste, stiti foarte bine ca daca jucatorii sunt multumiti de tribul in care sunt, nu pot fi "pacaliti" de o actiune ca cea a lui redemption sau mesajul mai sus postat, pe care sincer eu unul nu il inteleg, legat de recrutari, cand Patrykana spunea in interviu:
"Avem destul de multi jucatori si datorita acestui aspect pot zice ca acelasi numar de sate este impartit la mai multi playeri decat ar trebui."

In rest, bafta la razboi:).
Nu cred ca ai scris mesajul asta:)) cum sa nu vrei sa fii arogant si sa scrii asa ceva?

Daca "actiunea" la care te referi ca ai fi vrut sa o vezi, era o intrecere de luat ban-uri, cu siguranta e mai multa actiune in nord. In rest, ti-am zis si cu alte ocazii.. GANDESTE inainte sa scrii ceva.
 
Scor reacție
0
Nu cred ca ai scris mesajul asta:)) cum sa nu vrei sa fii arogant si sa scrii asa ceva?

Daca "actiunea" la care te referi ca ai fi vrut sa o vezi, era o intrecere de luat ban-uri, cu siguranta e mai multa actiune in nord. In rest, ti-am zis si cu alte ocazii.. GANDESTE inainte sa scrii ceva.
Eu gandesc, la tine e pauza ca nu vrei sa accepti realitatea.

Cifrele vorbesc:
Inamici învinşiPunctaj
#1 Dark339,37 Mil.
#2 Jderii325,08 Mil.
#3 Wind of Change135,31 Mil.
#4 FUTURE120,49 Mil.
#5 Reintoarcerea Samurailor102,06 Mil.
 

Chaos

member
Scor reacție
0
Toata harta e o bucurie. Daca sudul nu era inchegat si ocupat nordul nu se putea bate linistit. Sunt echipe tari in ambele parti, orgoliile sunt clar mai mari in nord, dar depindem de ce se intampla si in sud.


L85 cinsteste jocul asta.
 
Scor reacție
1
Nu vreau sa fiu arogant, da unii din sud vorbiti de o lume puternica, respect si etc, dar stiti in sinea voastra ca atunci cand se vorbeste despre L85 se vorbeste despre DK vs Jderii.

Si ce vrea sa ne transmita mesajul tau pana la urma?)))

Pacat ca Mihaitza nu este la sud…(
 
Sus