Discutii libere L85 !

open mind

member
Scor reacție
0
A fost o experienta buna!
Mi-au placut organizarea si indarjirea cu care s-a jucat. Ca un TSL mai numeros. :D

p.s. Ne vedem in toamna. :p
 

Myky

member
Scor reacție
0
am intrat doar sa zic: felicitari samy - felicitari castigatorilor L85 - tocmai ati scris istorie, ati schimbat 'a mai buna echipa de pe .ro' :)
 

stou

member
Scor reacție
0
Tin sa felicit toti jucatorii de pe l 85 dar in special pe jderi pt jocul prestat a fost o lume frumoasa si a meritat 100% sa jucam aici
Sunt cativa baieti din jderii carora le transmit ca respectul meu a ramas acelasi ce il aveam fata de ei dinainte de l85 si ii salut calduros pe acesta cale
Daca ne vom vedea vreodata platiti voi berea :)))))
Pt hateri ciocul mic joc de glezne invatati triburile inainte sa deschdeti gura atat pe joc cat si pe forum
 
Scor reacție
0
Iar cauti bagare in seama :))
Imi e si mila de tine cand te vad .

Esti mai activ pe extern acum cand mai e putin si se inchide lumea decat cand jucai si culmea, mai esti si arogant, mai ales dupa povestile ce au ieait la iveala din interiorul tribului pe care il conduci, ceea ce consider ca nu e cazul de arogante, ci mai degraba de bagat capu n pamant. Pentru unii de va furati banii intre voi, e cam penibil sa apareti pe aici sa vorbiti de mine sau Urs. Nu voi acuzati pe el de cumparare de cont? Pai daca e asa , el macar a cumparat cont, nu a furat banii colegilor la cabana sau sa ceara sume de bani pt intrare in trib:)))

Ati luat bataie pe harta, v ati facut de ras in afara ei..ciocu mic si la coteț cu voi, ca n aveti dreptu sa vorbiti de mine, sărăkiilor.
 
Ultima editare:

stou

member
Scor reacție
0
:)))) Amuzant cine pe cine face arogant :))))
Nu e problema mea daca tu sau ursul va simtiti hateri :))))
Nu e problema mea daca cautati orice postare doar ca sa faceti scandal sau sa va bagati in seama , evident sunteti liberi sa o faceti
Eu sunt liber sa decid daca raspund sau nu !
Ursul cumpara conturi ? Sa fie sanatos
Face acuzatii de pe conturi cumparate sau mostenite primeste raspuns sau nu
Sau cerut bani ca sa intre cineva in trib ?
De ce esti mincinos ?Adu cea mai mica dovada sau pe oricine care poate sustine asta ?
Vorbesti de cabana ,stii tu ce sa intamplat cu adevarat ca sa poti vorbi ?
Nu plange tu de grija nimanui ca nu ai de ce
Am luat bataie pe l85 si unde e problema :)?Nu e prima lume pe care o pierd si probabil daca voi mai juca nici ultima. Am felicitat castigatorii(inclusiv pe tine si coplayerul tau) cat si restul jucatorilor de pe acesta lume.Este strict problema voastra daca va aratati neajunsurile pe aici !
Sa bag capul in pamant pentru ce ?Imi cam scapa motivul dar in fine .
Cand drq am vorbit eu de tine sau de ursul ? Nu va inventati filme maxim a fost un dialog provocat:)))
Deci va las la filmele voastre si la lipsa totala de arogantza pe care o aveti :)))))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
:)))) Amuzant cine pe cine face arogant :))))
Nu e problema mea daca tu sau ursul va simtiti hateri :))))
Nu e problema mea daca cautati orice postare doar ca sa faceti scandal sau sa va bagati in seama , evident sunteti liberi sa o faceti
Eu sunt liber sa decid daca raspund sau nu !
Ursul cumpara conturi ? Sa fie sanatos
Face acuzatii de pe conturi cumparate sau mostenite primeste raspuns sau nu
Sau cerut bani ca sa intre cineva in trib ?
De ce esti mincinos ?Adu cea mai mica dovada sau pe oricine care poate sustine asta ?
Vorbesti de cabana ,stii tu ce sa intamplat cu adevarat ca sa poti vorbi ?
Nu plange tu de grija nimanui ca nu ai de ce
Am luat bataie pe l85 si unde e problema :)?Nu e prima lume pe care o pierd si probabil daca voi mai juca nici ultima. Am felicitat castigatorii(inclusiv pe tine si coplayerul tau) cat si restul jucatorilor de pe acesta lume.Este strict problema voastra daca va aratati neajunsurile pe aici !
Sa bag capul in pamant pentru ce ?Imi cam scapa motivul dar in fine .
Cand drq am vorbit eu de tine sau de ursul ? Nu va inventati filme maxim a fost un dialog provocat:)))
Deci va las la filmele voastre si la lipsa totala de arogantza pe care o aveti :)))))
Da cu praf de mers ca ne plictisești cu inteligenta ta
 
Scor reacție
1
Multumesc la benn pentru noptile nedormite

A fost o lume aproape minunata

ezgif-com-gif-maker-3.gif
 

xxena.

member
Scor reacție
0
Mai e putin pana se stinge lumina si voi inca va balacariti in loc sa beti o bere rece si sa va strangeti mana :D

Tin sa`mi felicit colegii de trib si conducerea (nu o sa enumar pe nimeni pentru ca relatiile dintre noi s`au bazat pe prietenie, respect, colegialitate asa ca nu risc sa uit pe cineva) pentru castigarea acestei lumi. Acesti "monstrii" ai lumii 85 care au atacat non-stop, care reusit sa se organizeze si sa dea niste atacuri superbe, care stiu sa se distreze mai bine decat multa lume pe care am cunoscut`o, uniti pana la ultima lancie, care nu lasa sa pice nici macar un sat de 2500 de puncte, care se afla la mama naibii. Am reusit sa ne completam unii pe ceilalti, asta e ceea ce face un trib castigator, un tot unitar. S-au format multe prietenii stranse, majoritatea si in viata reala, inclusiv eu am legat cateva.
Felicitari conducerii si lui samy - un om de nota 20 care face totul pentru echipa lui, pentru modul de organizare ,pentru ca stie sa isi tina oamenii aproape, uniti si sa scoata la iveala ce este mai bun in fiecare membru, avand grija de fiecare in parte.
Si nu in ultimul rand lui sensation pentru rabdarea cu care m`a suportat zi-noapte in aceste luni :))


Felicitari si salutari tututor din tabara adversa in mod special Valentinei si lui Edi!

Fara sare si piper jocul nu ar mai fi fost interesant.

A fost o placere sa joc alaturi de voi! va doresc tuturor numai bine si o grabnica detasare de acest joc :))
 

florinalex242

member
Scor reacție
0
Mai e putin pana se stinge lumina si voi inca va balacariti in loc sa beti o bere rece si sa va strangeti mana :D

Tin sa`mi felicit colegii de trib si conducerea (nu o sa enumar pe nimeni pentru ca relatiile dintre noi s`au bazat pe prietenie, respect, colegialitate asa ca nu risc sa uit pe cineva) pentru castigarea acestei lumi. Acesti "monstrii" ai lumii 85 care au atacat non-stop, care reusit sa se organizeze si sa dea niste atacuri superbe, care stiu sa se distreze mai bine decat multa lume pe care am cunoscut`o, uniti pana la ultima lancie, care nu lasa sa pice nici macar un sat de 2500 de puncte, care se afla la mama naibii. Am reusit sa ne completam unii pe ceilalti, asta e ceea ce face un trib castigator, un tot unitar. S-au format multe prietenii stranse, majoritatea si in viata reala, inclusiv eu am legat cateva.
Felicitari conducerii si lui samy - un om de nota 20 care face totul pentru echipa lui, pentru modul de organizare ,pentru ca stie sa isi tina oamenii aproape, uniti si sa scoata la iveala ce este mai bun in fiecare membru, avand grija de fiecare in parte.
Si nu in ultimul rand lui sensation pentru rabdarea cu care m`a suportat zi-noapte in aceste luni :))


Felicitari si salutari tututor din tabara adversa in mod special Valentinei si lui Edi!

Fara sare si piper jocul nu ar mai fi fost interesant.

A fost o placere sa joc alaturi de voi! va doresc tuturor numai bine si o grabnica detasare de acest joc :))
na, ca inca nu se stinge lumina :D :D :D, mai rezista becu' :D
 
Sus