Discutii libere L85 !

Prim-plan

member
Scor reacție
0
N a durat mult pana sa incepeti:)))
Unde e farmez degeaba sa ne mai detensioneze cu rubricile lui? Oricum, lumea asta chiar ar merita
 
Scor reacție
0
Pentru a rade la asa ceva , trebuie sa ai un nivel mai ridicat în gândire , tind sa cred ca nu te ridici la acel nivel ... din ce știm, tu ai jucat si pe un cont numit doi degeaba (printre multe altele ) .... pe deasupra te mai crezi și jucător de triburile , ironia sorții sau autoironie ? :rolleyes: ... în cel mai bun caz poți fi paznic în păpușoi , deși sincer nu știu dacă sperii măcar ciorile .
Tu esti mai elevat in gandire, bravo..mihaitza 84, ia lectii de la colegii tai mai smart..Ca tot vorbim de chestii smart, contul 2 degeaba era tot o ironie/autoironie..de aici pana la a scrie peste tot cu : esti degeaba..smart replica, nici nu ma asteptam.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Din moment ce personal nu te cunosc, am sa vb strict de joc: fix pe unu cu nickname: mihaitza84 nu eram invidios, carat de altii peste tot, pe la farm si curatare locu 1000+..am mari motive de invidie..da da stiu, ati castigat pe 76, aceeasi placa .
Pana una alta am o lume in plus la profil, fata de tine. Hai ca ti-am dat destula atentie si deja ti-o iei in cap si te crezi cineva. Stai cuminte acolo in lesa si nu mai cauta sa te afirmi, ca stim cu totii ca esti degeaba.
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Pana una alta am o lume in plus la profil, fata de tine. Hai ca ti-am dat destula atentie si deja ti-o iei in cap si te crezi cineva. Stai cuminte acolo in lesa si nu mai cauta sa te afirmi, ca stim cu totii ca esti degeaba.
Si eu care speram sa te lauzi cu o clasa in plus ( ma refere aici strict la studii ) dar observ ca esti la acelasi nivel cu Babuinul R....
 
Scor reacție
0
Pana una alta am o lume in plus la profil, fata de tine. Hai ca ti-am dat destula atentie si deja ti-o iei in cap si te crezi cineva. Stai cuminte acolo in lesa si nu mai cauta sa te afirmi, ca stim cu totii ca esti degeaba.
O lume in plus la profil, multe in minus in realitate. Degeaba mananci smart meniu de la KFC, ca tot prost ramai.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Aceleași discuții la nesfârșit... Hai sa ne vedem de lumea asta
Si sa discutam despre ea dacă e ceva de discutat
Pup ;)
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
O lume in plus la profil, multe in minus in realitate. Degeaba mananci smart meniu de la KFC, ca tot prost ramai.
Eu ti-am demonstrat cu fapte ca sunt peste tine, fix asa cum iti place tie. Tu tot vomiti aberatii pe aici, dar cand ti se pun faptele in fata o dai in diverse cu kfc, farm, curatare...pai ba nubete, momentan joc la ppuri sau am intrat sa cresc sat la un prieten, ca sa am scuza mai tarziu daca o sa pierd lumea, ma hotarasc eu mai incolo. Tu cerseste sate in continuare prin mesaje private si lasa gargara asta de mare jucator, ca poate te si crede careva ca esti vreo vedeta nedescoperita!
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Eu ti-am demonstrat cu fapte ca sunt peste tine, fix asa cum iti place tie. Tu tot vomiti aberatii pe aici, dar cand ti se pun faptele in fata o dai in diverse cu kfc, farm, curatare...pai ba nubete, momentan joc la ppuri sau am intrat sa cresc sat la un prieten, ca sa am scuza mai tarziu daca o sa pierd lumea, ma hotarasc eu mai incolo. Tu cerseste sate in continuare prin mesaje private si lasa gargara asta de mare jucator, ca poate te si crede careva ca esti vreo vedeta nedescoperita!
e impotriva regulamentului sa cresti sate pentru altii mihaita.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Samy nu te lași ma de prostii :)).
Eu te as bana permanent. Genul asta de jucător nu are ce cauta pe aici.
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Samy nu te lași ma de prostii :)).
Eu te as bana permanent. Genul asta de jucător nu are ce cauta pe aici.


Pai e chiar o afacere buna. Ii iau sate si el rupe pp-urile pentru a le recupera :)).
Probabil TT vor primi un bonus frumos de sarbatori de pe urma lui.
 

Unicul2012

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor!
Încercați să nu vă mai certați pentru un simplu joc. Fiecare să-și țină frustrările pentru el. Sa jucam, sa ne relaxăm și cei mai buni și uniți sa câștige!
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor!
Încercați să nu vă mai certați pentru un simplu joc. Fiecare să-și țină frustrările pentru el. Sa jucam, sa ne relaxăm și cei mai buni și uniți sa câștige!
Bine zis cel mai bun. Dar fără măgării, dacă au ajuns la stadiul asta pe triburile e grav. Nu înțeleg ce mai cauta aici, dar probabil adminii au nevoie de oameni ca el. Cred ca doar el le plătește abonamentele la RATB, altfel nu îmi explic cum e lăsat sa joace.
 

Unicul2012

member
Scor reacție
0
Bine zis cel mai bun. Dar fără măgării, dacă au ajuns la stadiul asta pe triburile e grav. Nu înțeleg ce mai cauta aici, dar probabil adminii au nevoie de oameni ca el. Cred ca doar el le plătește abonamentele la RATB, altfel nu îmi explic cum e lăsat sa joace.
Nu este pădure fără uscături.
 
Sus