Discutii libere L85 !

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Poate ai dreptate. Oricum, cei de la spitalu' 9 mi-au recomandat sa stau departe de tine, de ce oare nu stiu, dar am impresia ca o sa ma elucidezi curand.

Ia si joaca acolo, lasa-te carat de cei care chiar joaca, si lasa gargara pentru un viermisor anonim ca tine ca tine pe harta, si un guraliv pe extern ;]

Deci practic declari cu buna stiinta ca ai trecut pe la spitalul 9, aparent tu esti unul dintre pacientii care a sarit gardul, macar nu uita sa-ti iei pastilele ;)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Deci practic declari cu buna stiinta ca ai trecut pe la spitalul 9, aparent tu esti unul dintre pacientii care a sarit gardul, macar nu uita sa-ti iei pastilele ;)
Recunosc, credeai ca ma ascund sau ce? Trebuia sa ma conving ca problema nu e la mine, si ca-s altii ca tine de care chiar trebuie sa fugi.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Incearca sa te caracterizezi intr-un eseu de minim 100 de cuvinte ;)
ia, numara-le
Eram la Monte Carlo, la Formula 1, unde discutam cu Stefano Casiraghi, soțul lui Caroline de Monaco. Ferrari ieșise cu faimosul model F40. Cumpărasem un exemplar, iar el îmi spune că și l-a vândut pe al lui cu 1,2 milioane de dolari. Eu i-am zis că nu-l dau pe-al meu, ba chiar îmi mai iau unul, ceea ce am și făcut după vreo două luni. Și pentru că nu aveam unde să le țin, mai ales că în țară am venit o singură zi în perioada 1980-1990, le-am dus într-un garaj la Munchen. După vreo zece ani, mă sună ăia: «Herr Prados, ce facem cu alea două Ferrari?». Uitasem de ele! Eu am avut treabă toată viața mea, domnule, înțelegeți? De dimineața până seara ca jucător, mai rău ca antrenor și mai rău ca manager.
 
Scor reacție
0
E mare invidia cumetre, vezi ca te cauta circul globus, cica le-a fugit bufonul :)
Din moment ce personal nu te cunosc, am sa vb strict de joc: fix pe unu cu nickname: mihaitza84 nu eram invidios, carat de altii peste tot, pe la farm si curatare locu 1000+..am mari motive de invidie..da da stiu, ati castigat pe 76, aceeasi placa .
 

dormm

member
Scor reacție
0
Din moment ce personal nu te cunosc, am sa vb strict de joc: fix pe unu cu nickname: mihaitza84 nu eram invidios, carat de altii peste tot, pe la farm si curatare locu 1000+..am mari motive de invidie..da da stiu, ati castigat pe 76, aceeasi placa .

dar de nickname-ul DEGEABA,ce parere ai?
Stim cu totii ca esti degeaba:))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
A ras tot serveru la gluma asta...radeti ba.
Pentru a rade la asa ceva , trebuie sa ai un nivel mai ridicat în gândire , tind sa cred ca nu te ridici la acel nivel ... din ce știm, tu ai jucat si pe un cont numit doi degeaba (printre multe altele ) .... pe deasupra te mai crezi și jucător de triburile , ironia sorții sau autoironie ? :rolleyes: ... în cel mai bun caz poți fi paznic în păpușoi , deși sincer nu știu dacă sperii măcar ciorile .
 
Sus