Discutii libere L85 !

Marky.

member
Scor reacție
0
Bă ușor nu ma mai bate la oo :)). Dacă erați așa șmecheri nu va milogeati de ăla ca sa lase sitterul ca ați băgat prea mulți bani și nopți in joc…

Apropo ce alte lumi a câștigat Jderii de zici de alții mai buni? Când ajungi sa câștigi și tu lumi cu un trib atunci cred ca poți spune asta. Pana atunci înapoi la miloaga
sp16
sp19
sp19 x2
sp22
L60 tot Jderii au castigat-o doar că jucam sub numele de Mnks
L73 la fel și urmează 85:)

Mai bine te informezi inainte sa vorbești că te faci de ras. + Vezi că sunteți puțin cam in spate.
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
sp16
sp19
sp19 x2
sp22
L60 tot Jderii au castigat-o doar că jucam sub numele de Mnks
L73 la fel și urmează 85:)

Mai bine te informezi inainte sa vorbești că te faci de ras. + Vezi că sunteți puțin cam in spate.

Deci aliații din Woc nu contează... joaca degeaba ,oricum nu vor câștiga nimic ... iar legat de 60/73 pe lângă jucători Mnk a fost și tribul Green sau RS , dar au câștigat Jderii ... se vede cât curent furi .
Și ca tot veni vorba de Woc , dacă castiga ei lumea , dupa logica ta ,cei din Green , Roma , Nip sau care mai sunt pe acolo, pot zice ca au câștigat ei Ro85 ? :rolleyes:
 
Scor reacție
0
Deci aliații din Woc nu contează... joaca degeaba ,oricum nu vor câștiga nimic ... iar legat de 60/73 pe lângă jucători Mnk a fost și tribul Green sau RS , dar au câștigat Jderii ... se vede cât curent furi .
Și ca tot veni vorba de Woc , dacă castiga ei lumea , cei din Green , Roma , Nip sau care mai sunt pe acolo, pot zice ca au câștigat ei Ro85 ? :rolleyes:
Atunci va bate un trib care joaca prima data pe server..asta spune multe despre voi. Pop
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Deci aliații din Woc nu contează... joaca degeaba ,oricum nu vor câștiga nimic ... iar legat de 60/73 pe lângă jucători Mnk a fost și tribul Green sau RS , dar au câștigat Jderii ... se vede cât curent furi .
Și ca tot veni vorba de Woc , dacă castiga ei lumea , dupa logica ta ,cei din Green , Roma , Nip sau care mai sunt pe acolo, pot zice ca au câștigat ei Ro85 ? :rolleyes:
Le arunca si lor acolo un os si le dau 3 locuri, daca nu le accepta si fac nazuri, le da razboi si nu primesc nimic, simplu!
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Noi nu dam 3 locuri cum da ti voi la Rs, ma rog nici nu putem compara taberele. Unii sunt campioni altii cam pioni.
Ba freon, tu ai cam uitat cum pe 80 stateai pe conferinte si dadeai info din pain, hai jet oceanic cum ar zice un mare clasic in viata si nu te mai fa de rusine pe aici, campionule!
 
Scor reacție
0
Ba freon, tu ai cam uitat cum pe 80 stateai pe conferinte si dadeai info din pain, hai jet oceanic cum ar zice un mare clasic in viata si nu te mai fa de rusine pe aici, campionule!


Info din pain?? Am facut pp uri acolo cumetre. Hai gata ca am dat prea multa atentie la niste catei ca voi. Va puuuup
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Info din pain?? Am facut pp uri acolo cumetre. Hai gata ca am dat prea multa atentie la niste catei ca voi. Va puuuup
Da ba adevarat, zi asta la aia cu care stateai pe conferinta sau vrei sa zic si ce mai ziceai pe acolo sau inainte sa intram pe 85? Vezi ca deja te crezi prea important si nu ai realizat mai nimic, cat despre catei, te-ai gasit tu sa vorbesti, asta de manca oase de hamsie si nici macar nu are mujdei la ele ;)
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Deci aliații din Woc nu contează... joaca degeaba ,oricum nu vor câștiga nimic ... iar legat de 60/73 pe lângă jucători Mnk a fost și tribul Green sau RS , dar au câștigat Jderii ... se vede cât curent furi .
Și ca tot veni vorba de Woc , dacă castiga ei lumea , dupa logica ta ,cei din Green , Roma , Nip sau care mai sunt pe acolo, pot zice ca au câștigat ei Ro85 ? :rolleyes:
Știu că vrei sa pui râcă între noi și Woc prin mesajul asta dar stai liniștit, nimeni nu e prost decât voi, daca așa ați înțeles ceea ce am spus eu in mesajul de mai sus.

Nu, nidecum, pe l60 Green și-au făcut partea, au ajutat la câștigarea lumii dar noi (jucând atunci sub numele de Mnks) am avut un aport mai mare adus pentru câștigarea lumii.

L73 am castigat-o singuri. RS au fost pe harta dar la ei pe conturi am jucat noi + câțiva de la ei (clasic veteran și încă 2-3). Le stăteam pe conturi la fiecare organizat (conturi vai mama lor) și acum vad pe extern sau pe nu știu ce alte confe/mesaje că cică nu le-am stat sitter și chestii de genul.. urat, dar mna.

Woc contează, am zis eu că nu contează? La fel, își fac partea acolo, ataca, se apara, joacă. Vor primi locuri la final, nu-ți fa griji. Se vor ocupa întemeietorii și de asta la final de lume. Ne înțelegem bine cu ei, deci stai liniștit.
 
Sus